Як збудувати здорові стосунки між татом і мамою

Adoption
Date
  • 691 Переглядів
Що потрібно робити, щоб жити разом довго і щасливо?

4469_rqwfx1vpaa.jpeg (14.96 Kb)

Не накопичувати, а висловлювати свої почуття й емоції
Довіра партнерів одне до одного будується на відкритості. Якщо хтось не може або боїться говорити про те, що відчуває, нічого з цих стосунків не вийде.

Не звинувачувати партнера у своїх проблемах
Підсвідомо людина розуміє, що її партнер ні в чому не винний. Проте саме він виявляється поряд й бере на себе удар звинувачень у всіх бідах. Такі дії неправильні й дуже псують стосунки.

Навчитися слухати
Партнера потрібно слухати й чути, брати участь в його роздумах та бути повноправною частиною всіх історій, а не тільки спостерігачем.

Обговорювати плани та ідеї
Навіть, якщо здається, що це незначне рішення й навіщо розповідати про це партнеру. Проте це не дуже шанобливо, коли просто ставлять перед фактом. Суть не в тому, щоб питати дозволу, а в тому, щоб партнер знав і розумів твої інтереси.

Поважати особистий простір партнера
Без цього пункту стосунки приречені на аб'юз з чийогось боку. Кожен партнер має повне право залишатися наодинці, займатися хобі, присвячувати час свої захопленням або навіть відпочивати окремо від коханої людини. Це нормально.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, психологія, мама, тато, чоловік, жінка, сварки, розлучення, зрада


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Зради коханої людини — страшний сон для будь-кого з нас. Якщо ви дорожите своїми відносинами і не хочете, щоб у вас або у вашої другої половинки з'яви

За словами психологів, ці ситуації збільшують ймовірність подружньої зради

Психологія | 12:00, 04.12.2021

Зради коханої людини — страшний сон для будь-кого з нас. Якщо ви дорожите своїми відносинами і не хочете, щоб у вас або у вашої другої половинки з'явився привід шукати когось на стороні, остерігайтеся ситуацій, які найчастіше до цього призводять.

Ви ризикуєте зіпсувати собі життя, втратити друзів і повагу близьких.

Ось чому психологи не рекомендують підтримувати стосунки з колишніми

Психологія | 10:00, 03.12.2021

Ви ризикуєте зіпсувати собі життя, втратити друзів і повагу близьких.

Психологи розповіли, як розпізнати чоловіка, який не зможе принести жінці задоволення під час інтимну вже під час 1 побачення.

Як на першому побаченні зрозуміти, що чоловік – поганий коханець

Сімейні справи | 09:00, 03.12.2021

Психологи розповіли, як розпізнати чоловіка, який не зможе принести жінці задоволення під час інтимну вже під час 1 побачення.

Ми підготували 5 головних правил спілкування з вагітною жінкою. Вони стануть у нагоді як сильній статі, так і жінкам при надії, щоб допомогти своїм чо

Правила спілкування з вагітною жінкою: шпаргалка для майбутніх татусів

Вагітність та пологи | 19:00, 01.12.2021

Ми підготували 5 головних правил спілкування з вагітною жінкою. Вони стануть у нагоді як сильній статі, так і жінкам при надії, щоб допомогти своїм чоловікам пережити цей ніжний період.

Прикрашання ялинки покращує емоційний стан людей.

Психологи розповіли, чому варто завчасно прикрашати ялинку

Сімейні справи | 12:00, 01.12.2021

Прикрашання ялинки покращує емоційний стан людей.

Згідно з народними прикметами і повір'ями, зберігати гроші у спальні, де спить людина, не варто, і корисно розуміти, чому.

Чому зберігати гроші в спальні - недобре?

Сімейні справи | 10:00, 01.12.2021

Згідно з народними прикметами і повір'ями, зберігати гроші у спальні, де спить людина, не варто, і корисно розуміти, чому.

Якості, які сильна стать по-справжньому цінує у жінок, часто не мають нічого спільного з пишним бюстом чи вмінням готувати смачні домашні десерти. Їх

Що чоловіки люблять у жінках?

Сімейні справи | 09:00, 01.12.2021

Якості, які сильна стать по-справжньому цінує у жінок, часто не мають нічого спільного з пишним бюстом чи вмінням готувати смачні домашні десерти. Їх вабить інше: ось чому поруч із чоловіками часто бачать “тихонь” та “сірих мишок”.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: