Просто створені одне для одного: 7 ознак сумісності в парі

Adoption
Date
  • 1982 Переглядів
Сумісність кожної пари можна зрозуміти по 7 ознаках. Читайте, які саме ознаки сумісності у нашій статті.

8434_stvoreni_dlya_8.jpg (17.15 Kb)

1. Ідеальність

При першому погляді на людину мозок тут же оцінює нашу тілесну сумісність: , зріст, пропорційність рук і ніг, пластичність ходи, жестикуляцію і навіть форму сідниць - багато чого ще оцінює наш мозок. Все це не обов'язково має бути еталонним - головне, щоб мозок вважав, що морфологічно ви підходите один одному і у вас будуть діти з прекрасними фізичними даними. Так-так, наш мозок відразу думає про такі речі! Тому, дивлячись на когось, прислухайтеся до того самого внутрішнього голосу: якщо його зовнішність викликає у вас приємні почуття, це означає, що ви сумісні з точки зору зовнішності.

2. Енергійність

Якщо порівнювати нас з автомобілем, то темперамент - це кількість палива, яке у нас є. Чим більша різниця в темперамені у вас з партнером, тим вище ваш рівень сумісності за цією ознакою. Тут діє принцип доповнюваності - як плюс і мінус в батарейках, якщо хочете.

3. Характер

Краще уживаються різні за силою волі характери. Уявіть: він капітан і вона капітан. Як їм бути разом на одному кораблі? Нормально вони проживуть рівно до першого питання, куди краще повернути. Союзи сильних жінок і слабких чоловіків нерідкі, і в цьому немає нічого страшного, якщо обом при цьому комфортно. Але якщо жінка просто упокорюється зі слабким характером партнера, то заробляє купу соматичних проблем в майбутньому, аж до депресій. А слабохарактерні чоловіки починають тікати від відповідальності: на зустрічі з друзями, риболовлю, полювання - аби бути вдома якомога менше.

4. Збудник

У цьому моменті важливо, щоб в партнері було те, що вас сексуально збуджує: губи, волосся, попа, посмішка, гроші, зморшки, соціальний статус - не суть, у кожного свій збудник. Якщо цього пунктика у партнера немає, сексуально тягнути до нього вас буде недовго.

6. Гістосумісність

По-перше, мова тут йде про сумісність на рівні запахів. Дуже важливо, щоб запах тіла партнера був вам приємний. Вчені проводили досліди: в кімнату заводили 10-15 дівчат і давали їм понюхати майку хлопця, який до цього грав у футбол, питаючи, чи подобається їм запах. Потім робили аналізи, і кожен раз з'ясовувалося, що ДНК тих дівчат, яким запах припав до душі, схожий з ДНК господаря майки - значить, у таких пар не буде проблем з народженням дитини.

По-друге, питання стосується харчової сумісності. Дуже важливо їсти разом! Адже проблеми в парі починаються з малого: спочатку ви їсте порізно, потім порізно відпочиваєте, потім у вас з'являється своя компанія, потім в ній виявиться людина, з яким у вас багато спільного ...

7. Фізіологія

Або, по-простому, схожість в поведінці. Це спочатку, різниця у всьому сприймається романтично. А коли доходить до спільного життя, можуть прийти проблеми. О 9 вечора ви тільки починаєте вечеряти, а ваша половинка вже бачить сьомий сон? Вранці суботи вона з 7 ранку бадьора, а ви і в 11 ранку не можете протерти очі? Або ви вранці їсте, як ніби голодували тиждень, а їй досить чашки кави? Все це говорить про те, що у вас різні фізіологічні цикли.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: відносини, сумісність в шлюбі, ідеальна пара, відносини в парі, відносини в шлюбі


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Від поведінки батьків залежить те, як дитина переживатиме цю подію. Перед дорослими постає важливе завдання – надати дитині необхідну підтримку та доп

Психологи розповіли, як пояснити дитині, що мама з татом розлучаються

Психологія | 07:00, 28.06.2022

Від поведінки батьків залежить те, як дитина переживатиме цю подію. Перед дорослими постає важливе завдання – надати дитині необхідну підтримку та допомогти безболісно пережити розставання батьків.

До вашої уваги фрази, які засмучують вашого партнера більше, ніж ви думаєте.

4 фрази, які руйнують ваші стосунки

Сімейні справи | 08:00, 26.06.2022

До вашої уваги фрази, які засмучують вашого партнера більше, ніж ви думаєте.

Чоловіки, схильні до насильства, умовно поділяються на три категорії. Перші проявляють агресію тільки в стані афекту, після чого слізно благають про п

Як розпізнати аб'юзера на початку стосунків

Психологія | 07:00, 26.06.2022

Чоловіки, схильні до насильства, умовно поділяються на три категорії. Перші проявляють агресію тільки в стані афекту, після чого слізно благають про прощення. Другі не бачать нічого поганого в тому, щоб регулярно «виховувати» дружину і дітей за допом

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'я

Чи впливають діти на щастя в шлюбі?

Сімейні справи | 05:00, 25.06.2022

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'язана з кількістю дітей. Результати перевертають традиційні уявлення про щастя багатодітних сімей.

Психологи провели дослідження на тисячі дорослих жителях США. Четвертина з учасників не мають дітей.

Чи щасливі пари, які не мають дітей?

Психологія | 12:00, 24.06.2022

Психологи провели дослідження на тисячі дорослих жителях США. Четвертина з учасників не мають дітей.

Сімейна психологиня Яна Баранова розповіла, що наразі через проблеми у стосунках чоловіки звертаються до неї частіше, аніж жінки. Цю тенденцію фіксуют

Хто частіше звертається за допомогою психолога: чоловіки чи жінки?

Психологія | 08:00, 24.06.2022

Сімейна психологиня Яна Баранова розповіла, що наразі через проблеми у стосунках чоловіки звертаються до неї частіше, аніж жінки. Цю тенденцію фіксують приблизно з 2008 року.

Життя занадто коротке, щоб бути нещасним 7 днів на тиждень, чи не так?!

Про що треба думати щодня, якщо хочете бути щасливими

Психологія | 05:00, 24.06.2022

Життя занадто коротке, щоб бути нещасним 7 днів на тиждень, чи не так?!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: