Причини і наслідки невірності партнера: чи є життя після зради?

Adoption
Date
  • 2294 Переглядів
и можемо пробачити партнеру багато що— грубість, скупість, небажання розвиватися, байдужість до дітей, навіть, ймовірно, насильство. Але от зраду пробачити буває неймовірно складно, практично неможливо. Не дивно, що зрада чоловіка (дружини) є однією з найпоширеніших причин розриву стосунків.

6462_7__.jpg (20.71 Kb)

Чому люди зраджують?
Для початку розберемося з причинами зрад. Я би виділила кілька основних.

Порушення в емоційному плані
Незбалансовані стосунки. Наприклад, один любить, а інший дозволяє себе любити, одному потрібно більше уваги, а інший потребує приватного простору і бути на самоті.
Часті конфлікти в сім'ї. Причина таких конфліктів — невміння чути, слухати, помічати, доносити свої думки, ділитися своїми почуттями та говорити про них.
Порушення психологічних кордонів. Партнер заявляє права на іншу людину, буквально "привласнюючи" собі її. Подружжя починає щось одне одному або забороняти, або дозволяти. Внаслідок чого рано чи пізно у когось виникає бажання створити окремий світ, незалежний від партнера. А мати свободу у стосунках важливо!
Негативний рефлекс. Партнери, які довгий час живуть разом, загрузають у побуті, батьківських обов'язках. Можуть ходити одне перед одним в заношеному домашньому одязі. І дуже часто я чую від пар: "Партнер асоціюється з побутом, і це абсолютно не збуджує". Втрачається новизна, привабливість, зникають "метелики в животі".

Незадоволення базових потреб
Потреба в близькості, необов'язково фізичній. Наприклад, для жінки — це щира, відверта розмова. І якщо власний чоловік з якихось причин не може задовольнити таку потребу, дружина почне шукати це в комусь іншому.
Потреба в ніжності, тілесності. Пари недооцінюють важливість милих записочок, дотиків, зізнань у коханні. А тим часом відсутність ніжності призводить до того, що її починають шукати деінде.
Потреба у відчутті власної привабливості. Партнерам важливо знати, що їх, як і раніше, хочуть, що вони бажані та сексуальні одне для одного. А щоб знати, вони повинні це чути. Тому — говоріть, інакше скаже хтось інший.

Фізіологічні причини
Запах має колосальне значення в сексуальних стосунках. Якщо партнер не приваблює своїм запахом на рівні нюху, а то й відштовхує — це тривожний дзвіночок. Тіло не бреше.
Сексуальна незадоволеність. Причина, яка зустрічається майже у 80% пар. І жінки, і чоловіки мовчать, що вони не отримують того, чого чекають від сексу, побоюючись відторгнення або засудження. І замість того, щоб чесно сказати своєму партнерові, що хочуть в ліжку більшого, починають шукати це у інших стосунках.

Чи можна вийти з трикутника і вижити?
Можна. Але простого шляху тут немає. Для початку потрібно зрозуміти, що сформований трикутник — це відповідальність не тільки зрадника, а й партнера. Трикутник свідчить про те, що обидва щось не проговорили. Можливо, один не хотів чути, а інший — говорити.

Коли зрада розкривається, це не криза, а ШАНС нарешті розглянути реальність без ілюзій і побачити, що у стосунках є невирішені питання. І у вас є можливість пройтися як по базових, так і по сексуальних потребах кожного.

Для того щоб зробити це безпечно та ефективно, потрібен помічник — фахівець із сімейної терапії. Чому це так важливо?

Під час спілкування, пошуку відповідей і розв'язання проблем підіймаються теми, які ми приховували навіть від самих себе. Це дитячі травми та образи, що несуть біль і страждання. Такі сильні почуття можна переживати тільки в стані БЕЗПЕКИ. Парі в ситуації, що склалася, спочатку доведеться вибудовувати базу і знаходити цю безпеку. І тільки потім можна перейти до вирішення запитів сексуальності в стосунках.

Вийти з трикутника можна, якщо є бажання зберегти шлюб. Краще не намагатися зробити це самостійно, а довіритися фахівцеві. Необов'язково відразу йти парою — можна почати з особистої терапії та пропрацювати власні проблеми, лише потім залучати партнера. При цьому важливо бути чесним перед собою. Перед тим як щось змінювати, подумай, чого насправді вам не вистачає.

Шукати джерело проблем в іншій людині найлегше. Як і шукати енергію для своїх стосунків в інших людях. Однак важливо пам'ятати: ніколи не буває так, що в зраді винна одна людина. Відповідальність за це несуть обидва партнери. Але в нашому випадку важливо шукати не винних, а вихід із ситуації. Але це якщо кінцевою метою є збереження союзу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: зрада, стосунки, життя після зради


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Не можна грати на протилежній стороні. Ніколи. Навіть якщо дитина тисячу разів не права.

Психологи пояснили, чому батькам завжди треба бути на боці дитини?

Сімейні справи | 06:20, 23.02.2024

Не можна грати на протилежній стороні. Ніколи. Навіть якщо дитина тисячу разів не права.

Зазвичай, перед появою малюка, найбільша кількість хвилювань концентрується навколо майбутньої мами, про молодих тат найчастіше забувають, що дуже сум

Чому дуже важливо, щоб у житті дитини був батько?

Тато | 01:20, 23.02.2024

Зазвичай, перед появою малюка, найбільша кількість хвилювань концентрується навколо майбутньої мами, про молодих тат найчастіше забувають, що дуже сумно, адже батько відіграє величезну роль у формуванні світогляду дитини з перших місяців її життя.

Дослідники Даніель Еванс і Енді Філд вивчили дані батьків і дітей, народжених у Великобританії в період з 1 квітня 1991 року по 21 грудня 1992 року. В

Вчені розповіли про вплив сімейних стосунків на математичні здібності дітей

Дитина | 00:30, 23.02.2024

Дослідники Даніель Еванс і Енді Філд вивчили дані батьків і дітей, народжених у Великобританії в період з 1 квітня 1991 року по 21 грудня 1992 року. Вони оцінювали домашню обстановку у родині і порівнювали її з результатами математичних тестів, які д

Психологи вважають, що ті заборони, які діти чують від батьків до 5 років, наскільки міцно закріплюються у свідомості дитини, що потім супроводжують ц

Речі, які категорично не можна забороняти дитині

Сімейні справи | 14:50, 21.02.2024

Психологи вважають, що ті заборони, які діти чують від батьків до 5 років, наскільки міцно закріплюються у свідомості дитини, що потім супроводжують цих діток все життя. Тому, виставляючи дітям якісь заборони, батьки спочатку повинні все міцно обмірк

Мамині руки для новонародженого — його практично єдине почуття спокою і захищеності. Навіть вийшовши з подібного віку малюки дуже люблять побути на ру

До якого віку потрібно носити дитину на руках?

Сімейні справи | 12:10, 21.02.2024

Мамині руки для новонародженого — його практично єдине почуття спокою і захищеності. Навіть вийшовши з подібного віку малюки дуже люблять побути на ручках, хоч і не завжди їм це дозволяється на стільки, наскільки їм хочеться. Існує думка, що дитину н

Діти — це не лише щастя, але і великий стрес, з яким не кожен батько в змозі впоратися. Іноді діти викликають не просто роздратування, але і справжніс

Що робити, якщо власна дитина викликає у вас "агресію"?

Сімейні справи | 11:20, 21.02.2024

Діти — це не лише щастя, але і великий стрес, з яким не кожен батько в змозі впоратися. Іноді діти викликають не просто роздратування, але і справжнісінький напад агресії, з чим, природно, необхідно працювати самостійно або із залученням фахівця. Ми

Батьки діляться на три категорії: авторитарні, авторитетні і ліберальні. Експерти сходяться на думці, що при помірно авторитетному стилі виховання, за

Чому ви перестали бути авторитетом для своєї дитини?

Сімейні справи | 07:40, 21.02.2024

Батьки діляться на три категорії: авторитарні, авторитетні і ліберальні. Експерти сходяться на думці, що при помірно авторитетному стилі виховання, зазвичай, виростають найбільш врівноважені і щасливі діти.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: