Українці зізналися, у якому віці втрачали цноту, і чи зрада - причина розірвати шлюб

Adoption
Date
  • 153 Переглядів
Сексуальне життя українців стало предметом дослідження компанії Gradus Research, яка спеціалізується на соціологічних опитуваннях за допомогою мобільного додатку. Так, експерти опитали 1060 українців та дізналися все про сексуальне життя респондентів.

6504_2.jpeg (20.95 Kb)


Перший секс та задоволеність своїм сексуальним життям

Незважаючи на те, що консерватори впевнені, що доступність інформації буквально штовхає всіх українців у світ розпусти та безладних статевих зв'язків мало не зі шкільної лави, дані соціологів спростовують цю теорію. За даними опитування, 45% українців вперше зайнялися сексом після 18 років, а у віковій категорії 18-24 зараз близько 25% незайманих.

Водночас задоволені своїм сексуальним життям лише 63% українців, 30% — незадоволені, а 6% не змогли відповісти на це питання. До речі, невдоволення собою як сексуальним партнером висловили 7% опитаних, а своїм сексуальним партнером — 9%. Жінки та чоловіки дуже позитивно оцінюють свого сексуального партнера. Собі як сексуальному партнеру чоловіки ставлять вищі оцінки, ніж жінки, які схильні ставити собі помірніші бали.

0604_25.png (138.05 Kb)

Задоволені своїм сексуальним життям респонденти більш щасливі та відкриті зі своїм партнером: вони обговорюють свої сексуальні потреби та фантазії.

8832_25.png (109.4 Kb)

Секс до шлюбу, флірт та зради
Секс до шлюбу вважають допустимим 80% респондетів, 12% — складно відповісти на запитання і лише 8% заявили про неприпустимість сексуальних стосунків до одруження. Щодо зрад у шлюбі українці консервативніші — 80% вважають, що шлюб вимагає безумовної вірності, і лише 12% вважають, що зради допустимі. А ось щодо флірту думки українців розділилися: 53% опитаних вважають, що флірт не доречний за наявності постійного партнера, водночас 40% респондентів заявили, що флірт допомагає тримати себе у тонусі.

Варто зазначити, що ставлення до зрад з віком змінюється: респонденти старшого віку заявляють, що зрада — це не привід розлучатися (27% у категорії 55-60 років, 29% у категорії 45-54 роки).

2732_25.png (170.68 Kb)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, шлюб, сімейне життя, зрада, соціологічне дослідження


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів

Як залишатися на зв'язку з партнером, якщо у вас є діти: лайфхаки для молодих батьків

Сімейні справи | 23:00, 18.01.2022

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів і татусів.

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшл

Пари з однаковими професіями розлучаються частіше - психологи

Психологія | 08:00, 18.01.2022

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшли до такого висновку вчені з Університету Bedfordshire в Англії.

Смерть домашнього вихованця може викликати у дітей тривале відчуття горя і потенційно привести до проблем з психічним здоров’ям.

Вчені з'ясували, як смерть домашніх улюбленців впливає на здоров'я дитини

Здоров'я | 12:00, 16.01.2022

Смерть домашнього вихованця може викликати у дітей тривале відчуття горя і потенційно привести до проблем з психічним здоров’ям.

Хто винен, коли діти бісять, чи мають батьки право на емоції і як впоратися з напругою та стресом, не зашкодивши дитині і собі?

Чому дитина "бісить" і як батькам впоратися зі своїми емоціями?

Сімейні справи | 08:00, 16.01.2022

Хто винен, коли діти бісять, чи мають батьки право на емоції і як впоратися з напругою та стресом, не зашкодивши дитині і собі?

Ось мати волає на дитину: «Будь вдома о 20:00!», «Де шапка?», «Що ти там отримав з математики?..» Все це, по суті, захисний механізм. Для такої матері

Що відчуває дитина, якщо батьки їх постійно контролюють

Психологія | 12:00, 15.01.2022

Ось мати волає на дитину: «Будь вдома о 20:00!», «Де шапка?», «Що ти там отримав з математики?..» Все це, по суті, захисний механізм. Для такої матері застуда дитини, навіть найвипадковіша або цілком закономірна, відповідно до пори року і тієї кілько

Мабуть, для будь-кого з нас, хто у дитинстві чи підлітковому віці вів таємний щоденник, найстрашнішим, що лише можна було уявити, було те, що хтось йо

Особистий щоденник дитини: чи можна його читати батькам?

Психологія | 10:00, 15.01.2022

Мабуть, для будь-кого з нас, хто у дитинстві чи підлітковому віці вів таємний щоденник, найстрашнішим, що лише можна було уявити, було те, що хтось його прочитає, засуджуватиме чи насміхатиметься. Ставши ж батьками, ми часом самі ледь стримуємося, що

Дитина десь підхопила нові для себе слова, і починає їх радісно вживати. Вітаємо, це новий етап знайомства зі світом. Малюки проходять через кілька ти

Дитина прийшла з садочку і сказала слово з трьох букв: як діяти батькам?

Психологія | 08:00, 15.01.2022

Дитина десь підхопила нові для себе слова, і починає їх радісно вживати. Вітаємо, це новий етап знайомства зі світом. Малюки проходять через кілька типових стадій знайомства з «непристойними» словами: після двох років настає час «туалетної» тематики

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: