Чому деякі тати та сини не ладнають?

Adoption
Date
  • 993 Переглядів
Відносини між чоловіком і його батьком є ​​одним із будівельних блоків для емоційної стабільності сина в подальшому житті. Згідно з дослідженням Каліфорнійського державного університету Фуллертона, чоловіки, які мали позитивні стосунки в дитинстві зі своїми батьками, краще справлялися зі стресом та емоційними переживаннями пізніше в житті, ніж ті, хто цього не зробив.

На жаль, не кожному чоловікові подобаються турботливі, позитивні стосунки зі своїм батьком. Існує безліч причин, чому деякі батьки і сини не ладнають.

34_61_main_new_1513027320.jpg (16.85 Kb)


Яблуко і яблуня
Народна приказка «Яблуко від ябулні далеко не падає» не завжди вірна. І навіть коли це так, це не завжди означає, що тато і син завжди будуть дивитися однаково на світ. Деякі сини є просто полярними протилежностями своїх батьків, що іноді призводить до почуття розчарування з боку батька та відторгнення з боку сина.

А в тих випадках, коли син є реінкарнацією свого батька, це не гарантує веселих стосунків. Багато в чому це пов’язано з давньою теорією про те, що недоліки, які вас найбільше дратують в інших, — це ті, які ви також маєте.

Розлучення
Розлучення – ще один фактор, який може напружити і навіть зруйнувати стосунки між батьком і сином. Чоловіки, батьки яких розлучилися, у три рази частіше, ніж їхні сестри, виростуть непристосованими та агресивно-невпевненими. Це, природно, може призвести до напружених стосунків між батьками та синами, особливо коли син відчуває, що батько якимось чином винен у погіршенні сімейного стану.

Незрілість
Хоча багато хлопців обожнюють своїх батьків, це може змінитися, коли настануть підліткові роки. Це етап, на якому молодий чоловік намагається сформувати свою власну ідентичність. Знову повстання влади — часто батьків — звичайне явище, і часто виникають зіткнення. Однак це часто змінюється, коли син дорослішає і починає усвідомлювати, що насправді він не знав усього, і починає розуміти, що його батько був правий набагато більше, аніж він усвідомлював, будучи підлітком.

Відсутні батьки
Якщо ви росли без вашого батька, який жив з вами або не відігравав значну роль у вашому житті, ви знаєте, що примирення може бути важким. Незважаючи на те, що багато батьків намагаються возз’єднатися зі своїми синами пізніше в житті, між ними часто виникають незручності, і сини часто тримають образу.

Навіть з проблемами, які існують між батьками та синами, завжди є можливості покращити ці стосунки. Діючи разом або навіть просто проводячи час разом, батьки і сини можуть навчитися долати свої відмінності. Це може зайняти час, але стосунки між батьком і сином завжди мають бути хорошими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні справи, тато, син, відносини з батьками, дитина, тато і син, батько, мама, сайт для мам, вагітність, пологи, дієта, стосунки, завжди, батьків, батьком, батьки, батьками, батька, з синами


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплин

Бабусина мудрість: «Чому не можна карати дітей?»

Сімейні справи | 06:20, 11.04.2024

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплинуло на все наше подальше життя.

Гороскопи - така собі

Жартівливий гороскоп: яка ти подруга за знаком зодіаку?

Сімейні справи | 01:20, 11.04.2024

Гороскопи - така собі "наука" і довіряти їй своє сьогодення було б нелогічним. Проте, якщо до всього ставитись з гумором, можна знайти ще один привід для усмішки. Саме тому сьогодні ми підготували жартівливий гороскоп про те, чи вмієте ви дружити.


Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять

Як пережити шок від рішення розлучитися?

Сімейні справи | 12:10, 07.04.2024

Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять "вогонь і воду" перш, ніж вирішити розійтися. І якщо ви прийшли до цього моменту в своєму житті, як бути далі?

Автори нового дослідження розповіли, як одружені партнери впливають на здоров’я один одного.

Чим корисний шлюб для здоров'я?

Сімейні справи | 00:30, 03.04.2024

Автори нового дослідження розповіли, як одружені партнери впливають на здоров’я один одного.

Ви можете їх порахувати?

Україна має рекорд. Найбільша родина

Сімейні справи | 23:00, 02.04.2024

Ви можете їх порахувати?

Ви, напевно, помічали, що сприйняття часу залежить від віку. Вчені спробували зрозуміти чому.

Чому діти і дорослі сприймають час по-різному?

Дитина | 07:40, 01.04.2024

Ви, напевно, помічали, що сприйняття часу залежить від віку. Вчені спробували зрозуміти чому.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: