Недоліки бути молодими батьками

Adoption
Date
  • 572 Переглядів
За останньою статистикою, все більше дітей народжуються у підлітків у віці від 15 до 19 років. Хоча виховання дітей у підлітковому віці, безумовно, є проблематичним у багатьох відношеннях, навіть молоді батьки, яким близько 20 років, можуть зіткнутися з подібними проблемами. Хоча батьківство, безсумнівно, може бути корисним, є певні недоліки бути молодим батьком чи матір'ю.

3912_x2yevzbj0nsykjlujn8u05wgwrkorcpfas5ptxq2.jpg (21.01 Kb)


Освіта
Стати молодими батьками, особливо в підлітковому віці, може обмежити рівень освіти, якого людина досягає. Як показує статистика, приблизно 50 відсотків усіх мам-підлітків закінчують середню школу. Це порівняно з 90-відсотковим відсотком випускників для дівчат, які не мають дітей. Молоді батьки можуть не мати допомоги чи ресурсів, щоб закінчити середню школу, тому вони змушені кинути школу, а не закінчити її. Це виключає можливість для молодих батьків, які покинули середню школу, вступити до коледжу або вступити до якоїсь форми вищої освіти.

Соціальні недоліки
Гуляти з друзями – це не те саме, коли поруч є дитина. Соціальний розвиток підлітка зазвичай включає зростаюче коло друзів. Стати молодим батьком чи мамою часто означає, що підліток змушений проміняти типові соціальні ситуації на підгузники. Замість того, щоб ходити на вечірки, проводити час у торговому центрі з друзями чи проводити ніч у танцювальному клубі, молоді батьки мають зміщення обов’язків, які включають перебування вдома та догляд за дитиною. Відчуття того, що вони «втрачають» соціальну діяльність, можуть викликати у молодих батьків обурення через свою ситуацію.

Гроші
Молоді батьки, які ще не зарекомендували себе професійно чи фінансово, можуть не мати достатнього рівня доходу, щоб відповідати потребам своєї дитини. Особливо це стосується батьків-підлітків, які не закінчили середню школу. Молоді батьки, які не мають освіти, щоб отримати вищу річну зарплату, можуть не мати коштів, необхідних для утримання сім'ї з дитиною.

Дитина
Не всі недоліки молодих батьків стосуються мами й тата. Діти матерів-підлітків мають нижчу успішність у навчанні та вищий рівень відсіву в середній школі, ніж діти, які народилися від старших батьків. Крім того, дочки матерів-підлітків частіше самі стають матерями-підлітками. Допомагати дитині подолати перешкоди, які призводять до цих негативних наслідків, є явним недоліком, з яким можуть зіткнутися молоді батьки. Наприклад, підтримати інтерес дитини до школи може бути складно, якщо сама мати не закінчила навчання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, батьки, можуть, батьків, підлітків, середню, молоді, освіти, молодих, Молоді батьки, підлітки, батьківство


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не пос

Шанси розлучитися менші: Фахівці назвали ідеальний вік для одруження

Весілля | 11:20, 15.05.2024

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не поспішають зі штампами в паспорті. Проте як знати, що ви вже готові до цього кроку? Що поряд з вами - с

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

Вчені розповіли, чому насправді протилежності не притягуються

Сімейні справи | 08:30, 15.05.2024

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

У часи, коли наші дідусі і бабусі були молодими, вони одружувалися, а тоді починали жити разом. Тобто, їхні стосунки обов'язково мали бути офіційно оф

Чому сучасні пари все рідше офіційно оформляють свої стосунки?

Сімейні справи | 01:20, 15.05.2024

У часи, коли наші дідусі і бабусі були молодими, вони одружувалися, а тоді починали жити разом. Тобто, їхні стосунки обов'язково мали бути офіційно оформлені. А сучасні пари все частіше обирають спільний побут без офіційної частини.

Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, нап

Як подати заяву на реєстрацію шлюбу через Дію

Сімейні справи | 11:20, 14.05.2024

Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, наприклад, якщо наречена вагітна. Тепер, на щастя, є Дія.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Чому суспільство так тисне на жінок з народженням дітей?

Плануємо дитину | 17:30, 12.05.2024

"А коли діти?", "А коли друге?", "А коли за братиком/сестричкою?", "Чому досі не завели дитинку?", "Годинник цокає, а ти ще не народила!", - мабуть, багатьом жінкам доводилося слухати подібні речі від людей, чию думку навіть не запитували. Чому ж наш

В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

Які пільги належать багатодітній сім'ї

Сімейні справи | 15:30, 12.05.2024

В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: