Як проблеми поведінки дітей впливають на сім'ї?

Adoption
Date
  • 1110 Переглядів
Проблеми поведінки в дитинстві можуть бути джерелом стресу як для дітей, так і для членів сім’ї. Дослідження показують, що проблеми зі спілкуванням, підвищений стрес, негативна поведінка братів і сестер і сімейні проблеми можуть виникати через порушення поведінки дітей.

6861_blog_110219-14-13-0321.jpeg (36.62 Kb)


Проблеми зв'язку
Згідно з дослідженням, проведеним Університетом Буффало, батьки можуть спілкуватися більш негативно після спілкування з дітьми, які руйнують поведінку. У дослідженні випадковим чином розподіляли батьків дітей віком від 9 до 12 років на заняття з руйнівною дитиною або більш позитивною, менш руйнівною особою. Батьківська взаємодія після більш негативного досвіду з дітьми показала більше конфліктів, менше позитивних відповідей і більше негативу, ніж їхні колеги, які пережили більше позитивних взаємодій. Поведінка дитини може серйозно вплинути на те, як спілкуються інші члени родини, і цю проблему слід враховувати при лікуванні всіх членів сім’ї.

Підвищений стрес батьків
Хоча було добре задокументовано, що батьківський стрес і подружні конфлікти можуть спричинити поведінкові проблеми у дітей, дослідження, опубліковане в «Американському журналі про інтелектуальні вади та порушення розвитку», повідомляє, що вірно й зворотнє. У дослідженні Каліфорнійського університету в 2012 році вчені спостерігали за 144 дітьми, які нормально розвиваються, і 93 дітьми, які мали проблеми з поведінкою. Їх дії та емоційну реакцію батьків досліджували на наявність зв’язку між батьківським стресом і небажаною поведінкою. Діти з більшою кількістю проблем поведінки мали батьків, які мали більше ознак стресу та тривоги, ніж ті, хто не мав цих проблем. Це вказує на те, що поведінка дитини та рівень стресу інших членів сім’ї можуть зростати — і зменшуватися — разом, що може прокласти шлях для лікування, яке охоплює більше участі сім’ї.

Негативний вплив на поведінку братів і сестер
Поведінкові проблеми однієї дитини також можуть вплинути на поведінку інших дітей у родині. У дослідженні 2010 року, опублікованому в «American Journal on Intellectual and Developmental Disabilities», дослідники Каліфорнійського університету виявили, що у дітей віком від 5 до 8 років брати і сестри дитини з розладами поведінки мали більш негативну поведінку та менш позитивні емоційні профілі. Це дослідження підтверджує думку про те, що брати і сестри дітей з виявленими емоційними або поведінковими розладами повинні бути залучені до лікувальних втручань поряд зі своїми братами і сестрами.

Знижена задоволеність шлюбом
Високий рівень стресу може сприяти додатковим проблемам у стосунках між батьками. У дослідженні Тегеранського університету медичних наук, опублікованому в «Іранському журналі психіатрії» в 2012 році, батьки дітей, які страждають на синдром дефіциту уваги і гіперактивності, мали нижчий рівень задоволеності шлюбом, ніж ті пари, які мали дітей без проблем з поведінкою. Через зв’язок між поведінкою в дитинстві та незадоволеністю шлюбом, батьки повинні намагатися зосередитися на своїх потребах, а також на потребах своїх дітей, щоб зберегти стабільність стосунків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: проблеми поведінки, діти, впливають, на сім'ї, проблеми, поведінка дітей, вплив, сім'я, дитина, мама, тато, вплив на сім'ю, стрес, розлучення, шлюб, пара


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою д

З яким представником Знаків зодіаку краще створити сім'ю?

Сімейні справи | 12:10, 18.06.2024

Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою долю.

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, як

Справа не в зраді: Що жінка ніколи не пробачить чоловікові?

Сімейні справи | 06:20, 18.06.2024

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, якщо спитати жінку, що вона ніколи не пробачить коханому, мова піде не про зраду. А про що ж?

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Джерела щастя для різних Знаків зодіаку

Сімейні справи | 01:20, 18.06.2024

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Україна має рекорд. Найдовший комплімент дівчині

Сімейні справи | 23:00, 17.06.2024

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які маю

5 найпоширеніших причин жіночих зрад

Секс | 07:40, 17.06.2024

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які мають одного партнера тривалий час), набагато рідше зважуються на зраду, ніж чоловіки, які перебувають

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, прот

5 причин, чому ваш чоловік спілкується з колишньою

Мама | 00:30, 17.06.2024

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, проте, якщо таке відбувається, варто знати причину.

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Дата народження розкриє ваші сильні і слабкі сторони

Психологія | 01:20, 15.06.2024

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: