Фрази, які потрібні батькам, щоб похвалити свою дитину

Adoption
Date
  • 226 Переглядів
Дитині завжди потрібна підтримка батьків. Це надихає її займатися улюбленою справою й покращувати свої навички. Але, як підтримати та похвалити, крім того, що сказати “Ти молодець”?

7479_12.jpeg (40.52 Kb)


Вислів “ти молодець” не має жодного важливого значення для дитини. Вона не знайомиться таким чином з собою, адже не має чіткої інформації про реальні факти її маленьких та великих перемог, невдач, труднощів.

До речі, в тлумачному словнику української мови слово “молодець” пояснюється, як опис неодруженої людини, міцного парубка або молодої людини, що має гарний вигляд.

Тому пропонуємо перестати говорити з дитиною безликими фразами й використовувати альтернативу слову “молодець”. Для цього вживай такі фрази:

- мені здається, це було найкращим твоїм рішенням;
- ти вже значно краще справляєшся з цим завданням, ти помітив(-ла)?;
- я бачу, ти багато експериментував(-ла) та використав(-ла) нові кольори у малюнку;
- я так пишаюся тобою!;
- о, а як ти це вигадав(-ла)?;
- мені дуже цікавий твій хід думок;
- ти мені дуже допоміг(-ла), дякую за допомогу;
- ого! Ти довго працював(-ла) над цим.

Варто проявляти зацікавленість у діяльності дитини, розпитувати про подробиці та чому вона вирішила зробити саме так, а не інакше. Тоді твоє маля дійсно зрозуміє, що мама чи тато підтримують її та розуміють.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: фрази, батьки, діти, як хвалити дитину


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою д

З яким представником Знаків зодіаку краще створити сім'ю?

Сімейні справи | 12:10, 18.06.2024

Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою долю.

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, як

Справа не в зраді: Що жінка ніколи не пробачить чоловікові?

Сімейні справи | 06:20, 18.06.2024

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, якщо спитати жінку, що вона ніколи не пробачить коханому, мова піде не про зраду. А про що ж?

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Джерела щастя для різних Знаків зодіаку

Сімейні справи | 01:20, 18.06.2024

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Україна має рекорд. Найдовший комплімент дівчині

Сімейні справи | 23:00, 17.06.2024

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які маю

5 найпоширеніших причин жіночих зрад

Секс | 07:40, 17.06.2024

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які мають одного партнера тривалий час), набагато рідше зважуються на зраду, ніж чоловіки, які перебувають

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, прот

5 причин, чому ваш чоловік спілкується з колишньою

Мама | 00:30, 17.06.2024

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, проте, якщо таке відбувається, варто знати причину.

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Дата народження розкриє ваші сильні і слабкі сторони

Психологія | 01:20, 15.06.2024

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: