Ось чому батьки повинні сміятися над жартами своїх дітей

Adoption
Date
  • 149 Переглядів
Не ігноруйте сміх дітей. Це важливо.

0586_8.jpg (36.21 Kb)


Заливчастий сміх дитини вважається одним з кращих звуків на планеті, однак, ви здивуєтеся, дізнавшись, що вони так само цінують і ваш сміх!

Недавні дослідження показують, що діти потребують сміху оточуючих, і тому вкрай важливо бути хорошою аудиторією для свого маленького жартівника.

Хто зрозумів, що жарти можуть мати такі реальні результати? Доктор Емма Бірн, яка має докторську ступінь у вивченні штучного інтелекту і є автором дослідження "Лаятися — це добре", виявила, що малюки починають прагнути змусити інших сміятися протягом першого року життя.

«Діти вже у віці 8 місяців знають, що перевищення наших очікувань, а потім порушення цих очікувань, насправді може змусити нас сміятися», — говорить вона.

Вона продовжувала приводити приклади того, як діти намагалися змусити своїх батьків хихикати, наприклад, «протягувати речі і відтягувати» або навіть кашляти, щоб привернути чиюсь увагу.

Найбільшим з висновків дискусії від Бірн була самовіддана природа дитячих жартів. «Той факт, що вони намагаються змусити вас посміхнутися, має велике значення. Ви зрозумійте, вони витрачають енергію... щоб спробувати змусити вас посміхнутися», — пояснює Бірн.

Саме їх прагнення розвеселити вас демонструє, що вони хочуть зробити щось, щоб зробити вас щасливими і спілкуватися з оточуючими на більш глибокому рівні, що є важливим етапом розвитку, який допоможе їм налагодити соціальні зв'язки, коли вони стануть зрілими.

Дослідження також показує, що їх щирі спроби розважити вас — це просто додаткове підтвердження їх безкорисливої натури, оскільки їх намір полягає в тому, щоб зробити вас — людину, яка піклується про них, — веселою!

Недавнє дослідження показало, що більш кумедні люди володіють вищим невербальним і вербальним знанням, і що конструктивна дурість може зробити реляційні зв'язки більш плідними. Бірн погодилася, сказавши, що забавні діти «в кінцевому підсумку зможуть більш продуктивно спілкуватися».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сміятися над жартами дітей


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплин

Бабусина мудрість: «Чому не можна карати дітей?»

Сімейні справи | 06:20, 11.04.2024

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплинуло на все наше подальше життя.

Гороскопи - така собі

Жартівливий гороскоп: яка ти подруга за знаком зодіаку?

Сімейні справи | 01:20, 11.04.2024

Гороскопи - така собі "наука" і довіряти їй своє сьогодення було б нелогічним. Проте, якщо до всього ставитись з гумором, можна знайти ще один привід для усмішки. Саме тому сьогодні ми підготували жартівливий гороскоп про те, чи вмієте ви дружити.


Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять

Як пережити шок від рішення розлучитися?

Сімейні справи | 12:10, 07.04.2024

Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять "вогонь і воду" перш, ніж вирішити розійтися. І якщо ви прийшли до цього моменту в своєму житті, як бути далі?

Автори нового дослідження розповіли, як одружені партнери впливають на здоров’я один одного.

Чим корисний шлюб для здоров'я?

Сімейні справи | 00:30, 03.04.2024

Автори нового дослідження розповіли, як одружені партнери впливають на здоров’я один одного.

Ви можете їх порахувати?

Україна має рекорд. Найбільша родина

Сімейні справи | 23:00, 02.04.2024

Ви можете їх порахувати?

Ви, напевно, помічали, що сприйняття часу залежить від віку. Вчені спробували зрозуміти чому.

Чому діти і дорослі сприймають час по-різному?

Дитина | 07:40, 01.04.2024

Ви, напевно, помічали, що сприйняття часу залежить від віку. Вчені спробували зрозуміти чому.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: