Як соцмережі впливають на наші стосунки?

Adoption
Date
  • 202 Переглядів
Іноді стає дуже дивно спостерігати за молодими людьми, котрі йдуть на побачення і замість того, щоб спілкуватися, витягають свої телефони і кожен скролить свою стрічку новин. Що з такого "спілкування" може хорошого вийти? Ми вирішили дізнатися, що соцмережі роблять з нашими стосунками.

9740_3.jpg (27.65 Kb)


У багатьох людей є звичка сидіти в соціальних мережах перед сном. Для пар це може стати проблемою, тому що, перебуваючи в одному ліжку, кожен перебуває у своєму інфополі.

Таке проведення часу отримало назву "паралельна прокрутка", воно має масовий характер. Згідно з дослідженням Університету Бейлора, проведеним у 2017 році, близько 70% учасників опитування зізналися, що телефони тією чи іншою мірою заважають їхньому спілкуванню з партнером.

Сімейний терапевт із Нью-Йорка Трейсі Росс впевнена, що багато пар вважають телефон небажаною третьою стороною у стосунках. Вона визнає, що людям потрібно розслабитися наприкінці дня, але таке дозвілля завдає шкоди стосункам, тому що енергія і увага спрямовані не на партнера. Люди не обмінюються досвідом, почуттями і тривогами, між ними виростає стіна, знижується прихильність.

Тренерка зі взаємин Фабіола Вонг пропонує щодня виділяти деякий час, коли пара проводить час одне з одним, відклавши телефони. Також вона вважає, що потрібно прислухатися до своїх почуттів і перевірити, чи не є час у телефоні спробою уникнути контакту з партнером. Ще однією з причин занурення в телефони у пар є спроба уникнути важливих розмов.

Експерти пропонують компроміс — дивитися контент в одному гаджеті разом. Це дасть змогу долучитися до інтересів одне одного та знайти точки дотику в мемах і відеороликах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, соцмережі


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Стосунки - це не тільки про почуття, це й про роботу. Хочете щасливий шлюб - працюйте над відносинами з партнером щодня. І з віком це завдання не зник

Чого хочуть жінки від чоловіків, коли їм за 40?

Сімейні справи | 01:20, 11.06.2024

Стосунки - це не тільки про почуття, це й про роботу. Хочете щасливий шлюб - працюйте над відносинами з партнером щодня. І з віком це завдання не зникає. Тож сьогодні говоримо про те, чого хочуть жінки від чоловіків, коли їм за 40.

Любов не залежить від того, скільки вам років. Хтось зустрічає кохання свого життя в 17, а хтось - у 47. І це нормально. Та психологи переконані, що є

Найбільш невдала різниця у віці в шлюбі

Сімейні справи | 10:30, 10.06.2024

Любов не залежить від того, скільки вам років. Хтось зустрічає кохання свого життя в 17, а хтось - у 47. І це нормально. Та психологи переконані, що є небажана різниця у віці, і якщо ви плануєте одружуватись, варто дізнатися, яка вона.

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що

Що допоможе вам з чоловіком перестати сваритися через дрібниці?

Сімейні справи | 08:30, 08.06.2024

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що почали часто сваритися через дрібниці, варто насторожитися. І обдумати, чому так відбувається.

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуват

Як бути, щоб подруга чоловіка не стала його коханкою?

Сімейні справи | 11:20, 07.06.2024

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуватися, щоб вона не стала його коханкою.


Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти

Як соцмережі впливають на ваші стосунки?

Психологія | 06:20, 31.05.2024

Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти свої стосунки.

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Чому насправді чоловіки йдуть від своїх жінок

Сімейні справи | 12:10, 30.05.2024

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: