5 улюблених фраз аб'юзера у стосунках

Adoption
Date
  • 153 Переглядів
Часто під вплив аб'юзера потрапляють дуже ранимі і чесні партнери, які вірно люблять і щиро вірять, що їхня друга половинка готова заради них на все і не може паразитувати на цих стосунках.

2878_5.jpg (30.33 Kb)


Ти занадто гостро реагуєш

Як кажуть психологи, це нехитрий спосіб знецінити ваші почуття. Мовляв, проблема і виїденого яйця не варта, а ви з неї слона робите. Це все нарцис робить для того, щоб ви відчули: з вами щось не так, ви неправильна.

Я не злюся. А ось ти злишся

Ще один класичний прийом — перенесення власних емоцій на іншу людину. Нарциси створюють проєкцію — захисний механізм, за якого переносять власні емоції на іншу людину, кажуть експерти. Звичайний приклад — чоловік на вас кричить, говорить неприємні речі, а до того ж звинувачує вас у тому, що це ви сердитеся.

Ти завжди робиш мене винним

Хоч би як нарцис помилявся, він не визнає своєї помилки. Замість цього він виконає роль жертви. Уся справа в тендітній самооцінці та нездатності співчувати іншим. Це змушує нарциса скаржитися на те, що їх завжди звинувачують, несправедливо ображають, погано з ними поводяться, кажуть фахівці із соціальної психології.

"Що б я не робив, я все одно недостатньо хороший", "На мене вічно вішають усіх собак", — звичайні фрази для маніпулятора. Так вони перекладають відповідальність на інших.

Якби ти мене любила, то зробила б це

Маніпуляція, шита білими нитками, але дуже дієва.

"Якщо ти мене любиш, то...", "Якщо ти цього не зробиш, мені буде погано", "Якщо ти зараз підеш, значить, ти ніколи мене не любила", — фраза може мати кілька варіацій, але в будь-якому разі покликана повернути контроль у руки нарциса.

Ти повинна була здогадатися, що я засмучений

Або "на що я образився", "чому я злюся" тощо. Нарциси часто щиро впевнені, що інші люди мають читати їхні думки та передбачати емоції. А жертва маніпулятора зазвичай при цьому мучиться від гострого почуття провини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, проблеми у стосунках, аб'юзер


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо вірити зіркам, цей рік ще має шанси стати хорошим, можливо, не для всіх, а лише для деяких осіб, які відносяться до наступних знаків зодіаку.

Яким знакам зодіаку пощастить у другій половині 2024 року?

Сімейні справи | 01:20, 19.06.2024

Якщо вірити зіркам, цей рік ще має шанси стати хорошим, можливо, не для всіх, а лише для деяких осіб, які відносяться до наступних знаків зодіаку.

У сучасному світі давно є в продажі інші типи термометрів, які безпечні і для дітей, тож немає потреби у користуванні саме ртутним. Проте, саме він є

Якщо дитина розбила ртутний термометр

Здоров'я | 00:30, 19.06.2024

У сучасному світі давно є в продажі інші типи термометрів, які безпечні і для дітей, тож немає потреби у користуванні саме ртутним. Проте, саме він є найбільш точним і багато дорослих досі його використовують і дають їх своїм чадам. І якщо раптом тра


Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою д

З яким представником Знаків зодіаку краще створити сім'ю?

Сімейні справи | 12:10, 18.06.2024

Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою долю.

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, як

Справа не в зраді: Що жінка ніколи не пробачить чоловікові?

Сімейні справи | 06:20, 18.06.2024

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, якщо спитати жінку, що вона ніколи не пробачить коханому, мова піде не про зраду. А про що ж?

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Джерела щастя для різних Знаків зодіаку

Сімейні справи | 01:20, 18.06.2024

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Україна має рекорд. Найдовший комплімент дівчині

Сімейні справи | 23:00, 17.06.2024

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: