Чотири прививки, які можна зробити дитині додатково

Adoption
Date
  • 16150 Переглядів
Вони не входять в календар обов'язкових

0321_7.jpeg (.35 Kb)


Перші обов'язкові щеплення малюку роблять після народження, а потім відповідно до календаря, втім, є кілька прививок, які можна зробити дитині додатково і захистити її від хвороб.

1. Щеплення від вітрянки
Цю вірусну інфекцію, до якої схильні і маленькі, і дорослі, викликає вірус герпесу III типу. Найчастіше від вітрянки страждають діти з 6 місяців до 7 років. Найважче хворобу переносять дорослі, особливо ті, у кого знижений імунітет, - вагітні жінки і люди похилого віку. Так що зробити щеплення варто перш за все малюкам з ослабленим імунітетом, а ще дітям, які ходять в дитячий сад або школу і можуть передати вірус домашнім, особливо вразливим і тим, хто не може вакцинуватися сам. Щеплення проводять дітям з 1 року.

2. Прививка від гемофільної інфекції
Гемофільна інфекція - дуже грізний ворог. Вона легко передається по повітрю і може стати причиною небезпечного для життя запалення мозкових оболонок (гнійного менінгіту), легких, суглобів. У більшості випадків хвороба наздоганяє малюків до 5-6 років. Інфекція, будь то менінгіт або пневмонія, може прогресувати швидко і важко, приводячи до гнійного ураження всіх органів - сепсису. Прищеплювати малюків починають вже в 3 місяці, а потім повторюють вакцинацію в 4,5 місяці, 6 і 18 місяців.

3. Менінгококова інфекція
Менінгококи, так само як і гемофільна паличка, стають причиною важких форм менінгіту. Менінгокок здатний вражати не тільки оболонки головного мозку, а й легені, серце, суглоби, викликати зараження крові. Щеплення від цієї хвороби потрібно дітям в районах, де відзначені спалахи менінгококової інфекції. І вже зовсім обов'язкова вона, якщо в дитячому садку або школі, куди ходить дитина, хтось захворів, а також якщо сім'я надовго відправляється в регіони, де хвороба зустрічається часто - наприклад, в Африку.

4. Прививка від гепатиту А
Ця хвороба вражає печінку, а передається, як кишкова інфекція. Вірус гепатиту А рекордно живучий і стійкий до зовнішніх впливів: наприклад, в м'ясі він зберігається навіть після 20-хвилинного приготування при температурі 80 градусів. Робити щеплення можна малюкам від 1 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: щеплення


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: