Чи варто відкладати щеплення дитини?

Adoption
Date
  • 370 Переглядів
Кажуть, що все залежить від часу, і це точно так, коли мова йде про вакцини. Вони найефективніші, коли їх дають у потрібний час.

5877_a0e0ba84c22210c81607dce6b7d3b9.jpg (25.66 Kb)


Як визначається графік вакцинації?
Розробляючи найкращий графік вакцинації для вашої дитини, експерти беруть до уваги вікові ризики захворювання, вікові ризики ускладнень та вікову імунну відповідь на вакцину.

Коли лікарі отримають цю інформацію, вони вирішують графік для кожної вакцини, яка безпечно та ефективно захистить дітей у наймолодшому віці.

Чому моїй дитині потрібно вчасно робити щеплення?
Точно дотримуючись графіка вакцинації дитини, ви гарантуєте, що ваша дитина отримає найкращий захист від захворювань, яким можна запобігти за допомогою вакцинації, у потрібний час.

Чи можна відкласти щеплення дитині?
Ніколи не варто відкладати вакцинацію вашої дитини. Особливо важливо дотримуватися рекомендованого графіка вакцинації під час пандемії, оскільки відкладена вакцинація може призвести до того, що діти можуть заразитися хворобами, яким можна запобігти, коли лікарні вже переповнені.

Ще одна причина дотримуватися графіка вакцинації полягає в тому, що діти, які відстають від щеплень, з меншою ймовірністю будуть повністю вакциновані пізніше (і, отже, менш захищені).

Якщо під час пандемії ви пропустили одне чи кілька звичайних щеплень вашої дитини, негайно запишіться на прийом до педіатра вашої дитини, щоб повернутися до нормального графіка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Чи варто відкладати щеплення дитини, чи варто відкладати, щеплення дитини, щеплення, вакцина, вакцинація, дитина, малюк, маля, мама, консультації, профілактика, вірусна профілактика


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

В Україні є десять небезпечних хвороб, від яких передбачена обов’язкова вакцинація дітей. Коли треба вакцинувати дітей від гепатиту B, туберкульозу та

Новий календар профілактичних щеплень від МОЗ

Щеплення | 11:20, 16.03.2024

В Україні є десять небезпечних хвороб, від яких передбачена обов’язкова вакцинація дітей. Коли треба вакцинувати дітей від гепатиту B, туберкульозу та інших хвороб, які зміни ввели й для чого вони потрібні, детально розповіли у Центрі громадського зд

Перевірте, чи маєте захист від усіх важких інфекцій, що зазначені у календарі, та потурбуйтесь про те, щоб вчасно оновити свій захист.

Які щеплення слід оновити у дорослому віці?

Щеплення | 11:30, 12.03.2024

Перевірте, чи маєте захист від усіх важких інфекцій, що зазначені у календарі, та потурбуйтесь про те, щоб вчасно оновити свій захист.

А ви пам'ятаєте про вакцинацію?

Які щеплення варто робити батькам

Щеплення | 20:00, 23.01.2024

А ви пам'ятаєте про вакцинацію?

Вакцина АКДП від кашлюку, дифтерії та правця. Введення адсорбованої коклюшно-дифтерійно-правцевої вакцини (АКДП) дозволяє сформувати імунітет до збудн

Коли роблять щеплення АКДП?

Щеплення | 08:20, 13.01.2024

Вакцина АКДП від кашлюку, дифтерії та правця. Введення адсорбованої коклюшно-дифтерійно-правцевої вакцини (АКДП) дозволяє сформувати імунітет до збудників перелічених інфекційних хвороб та є єдиним методом їх профілактики.

Інколи батьки воліють відмовлятися від щеплення через власні переконання.

Для чого взагалі потрібна вакцинація дітям

Щеплення | 21:00, 08.01.2024

Інколи батьки воліють відмовлятися від щеплення через власні переконання.

Далеко не вся інформація про вакцинацію є правдивою та достовірною.

Міфи про вакцинацію. У що не варто вірити батькам

Щеплення | 21:00, 05.01.2024

Далеко не вся інформація про вакцинацію є правдивою та достовірною.

Не варто думати, що щеплення - це виключно дитяча справа.

Коли батькам слід робити вакцину від дифтерії та правця

Хвороби | 21:00, 01.01.2024

Не варто думати, що щеплення - це виключно дитяча справа.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: