Яких чоловіків не варто брати на партнерські пологи

Adoption
Date
  • 1636 Переглядів
Вони вам там точно не допоможуть! Повідомляє сайт Наша мама.

775676_7_w_590.jpg (98.71 Kb)Тип 1. Ті, що бояться інтимних змін після побачених пологів
Таких чоловіків бентежить "весь процес у подробицях", наслідком чого може знизитися потяг до дружини. Привабливого в процесі родової діяльності досить мало. Але це черговий етап перевірки ваших стосунків на щирість і міць. У ряді випадків спільні пологи протипоказані парам, які мають нестабільні відносини.

Тип 2. Що слідують моді на партнерські пологи
Як аргументацію, чому чоловік хоче піти на партнерські пологи, іноді можна почути: мій знайомий-друг-приятель-начальник так робив і вони народжували разом. Якщо на цьому список доводів закінчується, то це не підстава для знаходження поруч із дружиною під час потуг, а лише копіювання чужої поведінки. Перш за все, чоловікові варто запитати себе "Чи дійсно я хочу бути присутнім при цьому і чим зможу допомогти своїй коханій?".

Тип 3. Відчувають безпорадність
Буває так, що чоловік ствердно відповів для себе на всі питання, відкинув геть сумніви, нерви - сталеві канати; значить нема чого боятися. Але тут є нюанс: у якийсь момент щось вибило з колії, чоловік розгубився і хоче допомогти дружині, а нічого не може зробити. Аби уникнути незручностей, варто заздалегідь підготуватися і відвідати курси для молодих батьків і, таким чином, убезпечити себе від позаштатних ситуацій, яких все одно не уникнути. Тоді чоловік зможе допомогти породіллі правильно дихати, зробить розслабляючий масаж, аби відволікти - розповість анекдот.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Вагітність та інсульт: які ризики на вас чекають

Тип 4. Представники "чоловічих" професій
На сьогодні кордони "чоловічих" і "нечоловічих" професій досить умовні. Однак є розряд, до якого можна віднести військових, рятувальників або спортсменів. Надмірна вимогливість до себе і оточуючих обов'язково проявить себе під час пологів. Навряд чи він буде кричати дружині: "Давай, солдат!" або "Ще трохи - і рекорд узятий!", але на підтримку і співчуття тут розраховувати можна не завжди.

Тип 5. Вічний гравець КВН
Він балагур і куртуазник із високою самооцінкою, тому і родзал зійде для нього за сцену для чергового стендапу. Жарти, репризи і сценічні монологи нібито для того, щоб зняти напругу, цю напругу можуть посилювати в рази. Роздратування може виникнути і у дружини, і у людей в білих халатах. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Джерело: gazeta.uа

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, пологи, партнерські пологи, поради, чоловіки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


ЧИ варто жертвувати можливістю стати батьком?

Деякі поширені ліки можуть зробити чоловіка безплідним

Тато | 16:00, 17.03.2020

ЧИ варто жертвувати можливістю стати батьком?


Багато хто вважає, що якщо в будинку з'явився новонароджений член сім'ї, то про відпочинок далеко від будинку варто забути років на п'ять. Отже, чи іс

Як організувати відпустку з новонародженою дитиною

Сімейні справи | 02:07, 21.02.2020

Багато хто вважає, що якщо в будинку з'явився новонароджений член сім'ї, то про відпочинок далеко від будинку варто забути років на п'ять. Отже, чи існує можливість відпочити з малюком?


Чоловікам потрібно бути більш уважним до свого здоров'я!

Три небезпечних симптоми хронічного простатиту

Тато | 11:20, 28.11.2019

Чоловікам потрібно бути більш уважним до свого здоров'я!

Насколько практична эта и обувь и какие сезоны она способна выдержать?

Что учитывать при выборе кожаных мужских кроссовок

Тато | 14:32, 23.11.2019

Насколько практична эта и обувь и какие сезоны она способна выдержать?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: