4 ознаки, що чоловік буде хорошим батьком

Adoption
Date
  • 470 Переглядів
Чоловік може мати безліч цінних якостей: бути майстром на всі руки, авторитетом для оточуючих, приголомшливим коханцем, володіти неабияким розумом або ж неймовірним почуттям гумору, але ж яким він буде батьком?
5526_fatherandson.jpg (31.34 Kb)

4 ознаки того, що чоловік буде чудовим батьком:

1. Чоловік має стриманий, врівноважений темперамент, в міру відкритий, товариський. Така людина ніколи не буде накопичувати в собі надлишок емоцій, відповідно не буде їх вихлюпувати. Вдома буде панувати спокій, необхідний для розвитку адекватної психіки дитини.

2. Потенційний батько вже сам вирішив, що в його житті повинні бути діти. Ймовірно, він не згадує цього в розмовах, відповідаючи на питання, приблизною фрази типу: «діти будуть», «як тільки, так відразу», але ніяк не «зараз невідповідний час», «спочатку хочу півсвіту об'їхати і свій бізнес».

3. Чоловік веде себе як дитина! - прекрасно, значить вони знайдуть спільну мову. Це просто приголомшливо, якщо чоловік збирає собі колекцію машинок, іноді вередує, вважає за краще рухливі ігри і вважає найкращим відпочинком прогулянки і подорожі. Значить він буде розуміти, чому так поводяться його діти, у нього буде безліч варіантів, як проводити з ними час, як розважити і чому навчити.

4. І найголовніший критерій, мабуть, це любов. Чоловік повинен любити майбутню маму своїх дітей. Його буде цікавити весь процес розвитку дитини, перше ультразвукове обстеження, перші поштовхи ручками і ніжками крізь живіт, все це він захоче переживати разом. Якщо, прийшовши додому шалено втомленим, він відправитися в магазин за банкою маленьких патисонів або консервованими персиками, щоб задовольнити бажання своєї вагітної жінки, значить він вже батько, готовий також віддавати частину себе потомству.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Батько, Тато, немовля, відносини з дитиною


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


ЧИ варто жертвувати можливістю стати батьком?

Деякі поширені ліки можуть зробити чоловіка безплідним

Тато | 16:00, 17.03.2020

ЧИ варто жертвувати можливістю стати батьком?


Багато хто вважає, що якщо в будинку з'явився новонароджений член сім'ї, то про відпочинок далеко від будинку варто забути років на п'ять. Отже, чи іс

Як організувати відпустку з новонародженою дитиною

Сімейні справи | 02:07, 21.02.2020

Багато хто вважає, що якщо в будинку з'явився новонароджений член сім'ї, то про відпочинок далеко від будинку варто забути років на п'ять. Отже, чи існує можливість відпочити з малюком?


Чоловікам потрібно бути більш уважним до свого здоров'я!

Три небезпечних симптоми хронічного простатиту

Тато | 11:20, 28.11.2019

Чоловікам потрібно бути більш уважним до свого здоров'я!

Насколько практична эта и обувь и какие сезоны она способна выдержать?

Что учитывать при выборе кожаных мужских кроссовок

Тато | 14:32, 23.11.2019

Насколько практична эта и обувь и какие сезоны она способна выдержать?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: