Як чоловіки з ожирінням можуть подвоїти кількість сперми?

Adoption
Date
  • 487 Переглядів
Чоловіки в усьому світі страждають від погіршення якості сперми, що часто називають відкритою кризою фертильності. Однак зараз для чоловіків, які мають проблеми, можуть бути хороші новини.

2860_ogyrinnya243.jpeg (29.74 Kb)

У новому клінічному дослідженні вчені з Університету Копенгагена та лікарні Відовре показали, що чоловіки з ожирінням покращують якість своєї сперми, якщо вони втрачають вагу - і зберігають втрату ваги. У досліджені взяли участь 56 чоловіків з ожирінням у віці 18-65 років з індексом маси тіла від 32 до 43.

«Для нас було здивуванням, що таке велике покращення якості сперми можна продемонструвати у зв’язку зі втратою ваги. А оскільки 18 відсотків чоловіків страждають ожирінням, ці нові знання можуть справді змінити ситуацію», — каже професор Сігне Тореков, який очолює дослідження спільно з професором Роменом Барресом у Центрі фундаментальних досліджень метаболізму Novo Nordisk Foundation.

Нові відкриття можуть бути гарною новиною для фертильності, оскільки раніше було показано зв’язок між більшою кількістю сперматозоїдів і швидшим настанням вагітності.

Необхідна стійка втрата ваги

Сігне Тореков пояснює, що давно відомо, що ожиріння пов’язане зі зниженням якості сперми. Попередні дослідження також припускали зв’язок між втратою ваги та покращенням якості сперми, але в цих дослідженнях брали участь настільки мало учасників або така помірна втрата ваги, що було важко зробити висновки з них.

«Це перше тривале рандомізоване дослідження, у якому ми показали, що якість сперми у чоловіків з ожирінням покращується при постійній втраті ваги», — говорить Сігне Тореков.

«Чоловіки втратили в середньому 16,5 кг, що збільшило концентрацію сперматозоїдів на 50 відсотків, а кількість сперматозоїдів — на 40 відсотків через вісім тижнів після втрати ваги. Протягом 52 тижнів, які тривали після втрати ваги, чоловіки підтримували покращену якість сперми. Але лише ті чоловіки, які зберегли втрату ваги. Через рік у цих чоловіків було вдвічі більше сперматозоїдів, ніж до втрати ваги. Чоловіки, які відновили вагу, втратили покращення якості сперми", - каже Тореков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, сперми, якості, ожирінням, чоловіків, можуть, сперматозоїдів, чоловіки, втрата, дослідження


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схож

Лікарі визначили ідеальний вік для безпечного народження дітей

Плануємо дитину | 12:10, 24.05.2024

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схоже, з'явилась відповідь.

Цікаво, що такого ж впливу на жіноче здоров'я фахівці не виявили. Що, звісно, не може не порадувати предстваниць прекрасної половини людства.

Розлучення негативно впливає на фізичне і психічне здоров'я чоловіків

Сімейні справи | 11:20, 24.05.2024

Цікаво, що такого ж впливу на жіноче здоров'я фахівці не виявили. Що, звісно, не може не порадувати предстваниць прекрасної половини людства.

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Ризик серцево-судинних захворювань значно зростає через аборти

Аборт | 01:30, 24.05.2024

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Складні батьки можуть порушувати кордони, шантажувати, перекладати відповідальність, вдаватися до гіперопіки, демонстративних страждань або руйнівної

Як покращити стосунки зі «складними» батьками?

Сімейні справи | 06:20, 23.05.2024

Складні батьки можуть порушувати кордони, шантажувати, перекладати відповідальність, вдаватися до гіперопіки, демонстративних страждань або руйнівної поведінки. Але налагодити з ними стосунки можна, якщо дотримуватися кількох кроків.

Шлюбного договору не варто боятися, це нормальна практика у багатьох країнах світу. Так кожен партнер може захистити свої статки, які нажив протягом ж

Шлюбний контракт: зрада чи раціональне рішення?

Сімейні справи | 01:20, 23.05.2024

Шлюбного договору не варто боятися, це нормальна практика у багатьох країнах світу. Так кожен партнер може захистити свої статки, які нажив протягом життя, а також врегулювати певні питання.

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються.

Як партнерам зберегти пристрасть після народження дитини?

Сімейні справи | 00:30, 23.05.2024

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються. І це не обов'язково має негативний сенс! Усе залежить від того, якими відносини були до появи дитини

А насправді він - великий молодець.

Україна має рекорд. Найнижчий зріст дорослого актора кіно

Тато | 23:00, 22.05.2024

А насправді він - великий молодець.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: