У яких лікарів варто проходити щорічний огляд чоловікам?

Adoption
Date
  • 451 Переглядів
Щорічний огляд є важливою складовою здорового способу життя для чоловіків у будь-якому віці. Однак, багато чоловіків не проходять такий огляд з різних причин, включаючи страх перед лікарями та недостатню свідомість про необхідність такого огляду. Сьогодні ми розглянемо, у яких лікарів чоловікам варто проходити щорічний огляд.

3461_cholovichezdorovyasymptomypryyakykhpotribnoterminovozvernutysyadolikarya.jpg (25.65 Kb)

1. Сімейний лікар
Сімейний лікар є первинним медичним працівником і може бути першим контактом для чоловіків, які шукають медичну допомогу. Сімейний лікар може провести загальний огляд з урахуванням попередньої медичної історії та виконати необхідні тести, щоб визначити потенційні медичні проблеми.

2. Уролог
Уролог - це лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні проблем з нирками, сечовим міхуром, простатою та іншими частинами сечостатевої системи. Чоловіки, які мають проблеми зі сечовипусканням, біль в нирках або інші симптоми, пов'язані з сечостатевою системою, повинні звернутися до уролога для проведення додаткових досліджень та отримання лікування.

3. Кардіолог
Кардіолог - це лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні проблем з серцем та судинами. Чоловіки, які мають фактори ризику, такі як високий кров'яний тиск, високий рівень холестерину, діабет або куріння, повинні звернутися до кардіолога для оцінки ризиків та розроблення плану профілактики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: тато, чоловіки, Сімейний лікар, лікарі, проблеми, Кардіолог, Чоловік, уролог


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Помічали за собою, що як тільки вип'єте келих червоного вина, одразу починає боліти голова? А з білим такого не відбувається. Чому?

Чому болить голова після червоного вина?

Здоров'я | 08:30, 25.05.2024

Помічали за собою, що як тільки вип'єте келих червоного вина, одразу починає боліти голова? А з білим такого не відбувається. Чому?

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схож

Лікарі визначили ідеальний вік для безпечного народження дітей

Плануємо дитину | 12:10, 24.05.2024

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схоже, з'явилась відповідь.

Цікаво, що такого ж впливу на жіноче здоров'я фахівці не виявили. Що, звісно, не може не порадувати предстваниць прекрасної половини людства.

Розлучення негативно впливає на фізичне і психічне здоров'я чоловіків

Сімейні справи | 11:20, 24.05.2024

Цікаво, що такого ж впливу на жіноче здоров'я фахівці не виявили. Що, звісно, не може не порадувати предстваниць прекрасної половини людства.

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Ризик серцево-судинних захворювань значно зростає через аборти

Аборт | 01:30, 24.05.2024

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Складні батьки можуть порушувати кордони, шантажувати, перекладати відповідальність, вдаватися до гіперопіки, демонстративних страждань або руйнівної

Як покращити стосунки зі «складними» батьками?

Сімейні справи | 06:20, 23.05.2024

Складні батьки можуть порушувати кордони, шантажувати, перекладати відповідальність, вдаватися до гіперопіки, демонстративних страждань або руйнівної поведінки. Але налагодити з ними стосунки можна, якщо дотримуватися кількох кроків.

Шлюбного договору не варто боятися, це нормальна практика у багатьох країнах світу. Так кожен партнер може захистити свої статки, які нажив протягом ж

Шлюбний контракт: зрада чи раціональне рішення?

Сімейні справи | 01:20, 23.05.2024

Шлюбного договору не варто боятися, це нормальна практика у багатьох країнах світу. Так кожен партнер може захистити свої статки, які нажив протягом життя, а також врегулювати певні питання.

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються.

Як партнерам зберегти пристрасть після народження дитини?

Сімейні справи | 00:30, 23.05.2024

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються. І це не обов'язково має негативний сенс! Усе залежить від того, якими відносини були до появи дитини

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: