Вчені переконані, що татусі уважніше ставляться до доньок

Adoption
Date
  • 107 Переглядів
Чоловіки, як виявилося, уважніше ставляться до дочок. Заручимося даними одного наукового дослідження. У ньому взяло участь 52 татусів 1-2 річних хлопчиків та дівчаток. Вчені спостерігали, як батьки співдіють зі своїми дітьми та проводили МРТ-сканування головного мозку учасників експерименту. І визначили, що стать дитини відіграє дуже велику роль в тому, як до неї ставиться тато.

3652_2.jpg (24.86 Kb)

Проводити час з татом
Найперше було зауважено, що з доньками татусі частіше, аніж із синами, співали та присвистували, з хлопчиками ж натомість грали в жорстокіші ігри, війну, стрілялки тощо. Завдяки таким видам активності хлопчики потім користуються більшою популярністю в дівчат.

Відповідь тата на емоції
Тато дуже впливає на позитивний настрій донечки, з сином — зберігає спокійний емоційний стан. Татусям подобається викликати в доньок приємні почуття.

Батьківська мова
Татусі по-різному розмовляють з дітьми: з синами — владним, впевненим тоном, з дівчатками — ніжно та з емоціями.

Татова увага
Татусі пильніше ставляться до дівчаток, до їх почуттів, вони чутливіші до суму чи поганого настрою своїх доньок. Завдяки цьому дівчата розвивають емпатію, хлопчики ж можуть закритися для прояву почуттів.

І головне — любов
Такі, на перший погляд, несуттєві речі, дуже сильно впливають на майбутнє життя дитини. Звичайно, у кожного з батьків — свої методи виховання дитини, однак, попри стать та вік, найважливіше — любов.

Як гадаєте, стать дитини впливає на її стосунки з батьками?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, батьки, мама, тато, дочка


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

На сьогодні середній вік вагітних становить 25-27 років. Медики з Великобританії приголомшили заявою, зазначивши, що оптимальний вік для народження ди

У якому віці найкраще народжувати дитину: несподівані цифри від науковців

Плануємо дитину | 12:00, 25.11.2023

На сьогодні середній вік вагітних становить 25-27 років. Медики з Великобританії приголомшили заявою, зазначивши, що оптимальний вік для народження дитини становить від 30 до 39 років.

Якщо колись наші мамиі бабусі казали: 2не плач, скільки можна плакати?

Чому не варто забороняти дитині плакати?

Дитина | 07:30, 24.11.2023

Якщо колись наші мамиі бабусі казали: 2не плач, скільки можна плакати?", тепер психологи радять батькам не забороняти дітям плакати. І ось чому.

Порушення кордонів сприймається як щось неприємне, нав’язане, те, що порушує внутрішній спокій. Дитина може відчувати образу, злість, відразу. На відм

Як зберігати особисті кордони дитини?

Дитина | 16:55, 23.11.2023

Порушення кордонів сприймається як щось неприємне, нав’язане, те, що порушує внутрішній спокій. Дитина може відчувати образу, злість, відразу. На відміну від дорослих, маленькій особистості важко відстоювати свої кордони. Допомогти у цьому можуть лиш

Компанія Forza Supplements провела дослідження та визначила, що найкращий час для сексу наступає о 7:30 ранку.

Науковці назвали найкращу годину для сексу

Секс | 06:20, 21.11.2023

Компанія Forza Supplements провела дослідження та визначила, що найкращий час для сексу наступає о 7:30 ранку.

Віддалена робота — це зручно і багато в чому полегшує життя, наприклад, у тому, що не потрібно щодня витрачати кілька годин на дорогу. Однак робота з

Мамам на замітку: Чому віддалена робота небезпечна для здоров'я?

Здоров'я | 00:30, 19.11.2023

Віддалена робота — це зручно і багато в чому полегшує життя, наприклад, у тому, що не потрібно щодня витрачати кілька годин на дорогу. Однак робота з дому сильно впливає на психічне здоров'я і зовсім не позитивно.

Ваша дитина не пам'ятатиме, скільки в неї було іграшок або одягу в дитинстві, зате вона буде згадувати, як ви разом гралися.

Чому важливо бавитися з дитиною?

Дитина | 08:20, 18.11.2023

Ваша дитина не пам'ятатиме, скільки в неї було іграшок або одягу в дитинстві, зате вона буде згадувати, як ви разом гралися.

Обійми підвищують рівень окситоцину – це гормон, який стимулює дитячий розвиток та здатність до навчання.

Чому дитину потрібно часто обіймати?

Сімейні справи | 07:30, 18.11.2023

Обійми підвищують рівень окситоцину – це гормон, який стимулює дитячий розвиток та здатність до навчання.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: