Чому дуже важливо, щоб у житті дитини був батько?

Adoption
Date
  • 311 Переглядів
Зазвичай, перед появою малюка, найбільша кількість хвилювань концентрується навколо майбутньої мами, про молодих тат найчастіше забувають, що дуже сумно, адже батько відіграє величезну роль у формуванні світогляду дитини з перших місяців її життя.

5882_14.jpeg (25.65 Kb)


Багато тат беруть на себе роль єдиного годувальника родини і зникають з поля зору дитини на тривалий час. Звичайно, забезпечення родини вимагає своїх жертв. Чимало успішних чоловіків, які побудували величезні статки, заявляють, що якби у них була можливість щось змінити у своєму минулому, вони б без роздумів виділяли більше часу на своїх дітей, які виросли без батьківської уваги. Щоб цього не сталося з вами, важливо запам'ятати основні правила для молодого тата, яких важливо дотримуватися протягом усього життя.

Найголовніше — ваша любов

Важливо пам'ятати, що ніякі дорогі подарунки не зможуть замінити дитині часу, який вона проводить з вами. Декількох годин на тиждень однозначно недостатньо. Звичайно, сучасне життя змушує нас розриватися між забезпеченням родини, вихованням дітей та власними інтересами, однак, якщо у вас є вибір між понаднормовою роботою у вихідні та поїздкою на природу з родиною, ви знаєте, що потрібно зробити.

Виявляйте щиру цікавість до її життя

Не даремно багато батьків погоджуються з твердженням, що разом зі своєю дитиною вони можуть пережити друге дитинство. Коли дитина стане трохи старшою, її інтереси можуть перетинатися з вашими, наприклад, щодо музики. Завітайте на фестиваль, концерт разом з донькою або сином. Навіть якщо ви не поділяєте любов до важкого року або терпіти не можете незрозумілий для вас танцювальний напрям "k-pop", без якого не може жити ваша донька, уникайте різкої критики і хоча б спробуйте зрозуміти той світ, у якому живе ваша дитина.

Для дітей є важливим те, як ви ставитеся одне до одного

Не думайте, що дитина живе у своєму вигаданому світі: вона чудово відчуває і бачить, як ви ставитеся до своєї дружини, її матері. Немає нічого кращого для дитячої психіки, ніж взаємне кохання батьків. Будь-які сварки і скандали "по цеглинці" розбирають її повагу до вас як до дорослої та розумної людини. Якщо ви живете у постійній напрузі, зриваєтеся на дружину, приготуйтеся до підліткових бунтів та проблем. А причиною подібної поведінки стане не школа і "неправильні" друзі, а ваша деструктивна поведінка та відносини у шлюбі. Виключайте можливість розростання ненависті і роздратування у бік своєї дружини та особливо — дитини.

Ви настільки ж важливі, як і мама

Багато тат здійснюють одну й ту саму помилку — щиро вважають, що мама здатна замінити його участь у житті дитини у будь-якому випадку. На жаль, чи на щастя, це не так. Батькові важливо почати піклуватися про малюка у перші місяці його життя, не дозволяйте своїй другій половинці звалювати на себе усі турботи, пов'язані з доглядом та вихованням вашої спільної дитини. За можливості заглиблюйтесь в усі аспекти щодо догляду і подальшого виховання. Чим більше цікавості ви будете проявляти, тим швидше ви звикнете, і дитина ніколи не буде здаватися вам тягарем та маленькою грудочкою, яка кричить та заважає спати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: батько, тато, батько в житті дитини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Сучасні діти стали дуже вибагливими, часом ігор і мультиків їм замало для відпочинку та цікавого проведення часу. Тож ми підготували для вас добірку ф

3 прекрасні сімейні фільми, які замінять дітям мультики

Сімейні фільми | 06:20, 12.04.2024

Сучасні діти стали дуже вибагливими, часом ігор і мультиків їм замало для відпочинку та цікавого проведення часу. Тож ми підготували для вас добірку фільмів, які точно зацікавлять ваших дітей.

Як би сильно ми не любили своїх дітей, та іноді нам важко їх зрозуміти. Особливо коли мова йде про підлітків. Щоб мамі і татові було легше, пропонуємо

3 чудові книги для батьків про дитячу психологію

Психологія | 01:20, 12.04.2024

Як би сильно ми не любили своїх дітей, та іноді нам важко їх зрозуміти. Особливо коли мова йде про підлітків. Щоб мамі і татові було легше, пропонуємо ознайомитися з наступною літературою.

Дуже важливо підготувати дитину до школи. І мова тут не про те, щоб навчити її читати чи писати. Мова про психологічну підготовку. Про те, що дитина п

10 фраз, які батьки повинні сказати своїй дитині, коли вона йде в 1 клас

Школярі | 10:30, 11.04.2024

Дуже важливо підготувати дитину до школи. І мова тут не про те, щоб навчити її читати чи писати. Мова про психологічну підготовку. Про те, що дитина повинна знати не лише свої обов'язки, як учня, а й про свої ПРАВА!

Батьківство - це чудовий період в житті, проте, дуже виснажливий і відповідальний. Часом батьки, не хотячи цього, ображають дітей, знецінюють їхні ста

Підказки батькам від психолога Юлії Гіппенрейтер

Психологія | 07:40, 11.04.2024

Батьківство - це чудовий період в житті, проте, дуже виснажливий і відповідальний. Часом батьки, не хотячи цього, ображають дітей, знецінюють їхні старання, досягнення чи мрії. І це не може не засмучувати. Саме тому сьогодні ділимося порадами психоло

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплин

Бабусина мудрість: «Чому не можна карати дітей?»

Сімейні справи | 06:20, 11.04.2024

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплинуло на все наше подальше життя.

Щоб не нашкодити репродуктивному здоров'ю (і не тільки йому), лікарі рекомендують чоловікам не носити білизну, яка будь-яким чином буде створювати дис

Лікарі розповіли, якою повинна бути нижня білизна чоловіків

Тато | 14:50, 07.04.2024

Щоб не нашкодити репродуктивному здоров'ю (і не тільки йому), лікарі рекомендують чоловікам не носити білизну, яка будь-яким чином буде створювати дискомфорт і перетискати тіло.

Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять

Як пережити шок від рішення розлучитися?

Сімейні справи | 12:10, 07.04.2024

Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять "вогонь і воду" перш, ніж вирішити розійтися. І якщо ви прийшли до цього моменту в своєму житті, як бути далі?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: