Як легко визначити позаматкову вагітність

Adoption
Date
  • 2115 Переглядів
В деяких випадках зародок не досягає порожнини матки, застряє в матковій трубі (або навіть залишаючись в яєчнику). Жіноча репродуктивна система не має жодних особливих механізмів, щоб запобігти прикріпленню плода в недозволеному місці або стимулювати його пересування в бік матки, а зародок не може припинити своє зростання. Об'єм порожнин придатків незрівнянно менший, ніж об'єм порожнини матки, і фінал позаматкової вагітності заздалегідь сумний. Плід перестає поміщатися в яєчнику або трубі, розпирає її, а в особливо небезпечних випадках призводить до розриву і серйозної внутрішньої кровотечі.

2753_bolit_niz_jivota_2.jpg (20.16 Kb)

Як визначити позаматкову вагітність? Адже її наслідки - лише питання часу, так само як і їхня тяжкість для здоров'я матері. Звичайно, плід при позаматковій вагітності не має шансів на виживання: він все ще занадто малий, щоб пережити розрив контакту з матір'ю, а прижитися заново у нього не виходить.

Хорошим способом для визначення позаматкової вагітності є ультразвукове дослідження. При цьому воно має проводитися не звичайним методом (просвічування черевної порожнини через шкіру живота), а при зануренні приладу в піхву пацієнтки. Тільки таким чином позаматкову вагітність можна відстежити на термінах, іще безпечних для здоров'я матері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Низький тиск під час вагітності. Чи є загрози?

Аналіз крові на ХГЧ дасть лише непрямі дані, плюс його необхідно проводити в динаміці. У вагітної жінки рівень ХГЧ збільшується вдвічі кожні два дні, у жінки при позаматковій вагітності коливання рівня цього гормону значно менш виражені.

Крім того, на позаматкову вагітність вказують два симптоми, які можна проігнорувати, але не можна не помітити. Перший - це наростаючі болі внизу живота. Другий - поява крові у виділеннях із піхви. Поєднання цих симптомів є прямим показанням до відвідування гінеколога.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, позаматкова вагітність, аборт, кровотечі, жінка, здоров'я


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Які препарати варто приймати?

Обов'язкові вітаміни для кожної вагітної

Вагітність та пологи | 22:00, 06.12.2019

Які препарати варто приймати?


Кожен неприємний симптом моєе впливати на здоровя жінки та майбутню вагітність

Про що свідчить біль під час статевого акту

Вагітність та пологи | 11:20, 25.11.2019

Кожен неприємний симптом моєе впливати на здоровя жінки та майбутню вагітність


В 21 веке беременность – это прекрасный повод быть красивой и стильной. Будущие мамы в наше время имеют огромный выбор разнообразной одежды, которая с

Ассортимент и правильный выбор одежды для беременных и кормящих

Вагітність та пологи | 16:54, 04.11.2019

В 21 веке беременность – это прекрасный повод быть красивой и стильной. Будущие мамы в наше время имеют огромный выбор разнообразной одежды, которая своим внешним видом ничуть не уступает той, что мы можем наблюдать в коллекциях модных домов на сезон

Контроль за своим здоровьем и здоровьем будущего малыша – важное дело!

Почему беременным нужно стать на учет в остеопата

Вагітність та пологи | 00:47, 21.10.2019

Контроль за своим здоровьем и здоровьем будущего малыша – важное дело!


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: