Коли після зачаття робити тест на вагітність?

Adoption
Date
  • 2999 Переглядів
Незалежно від того, планували ви вагітність або вона може виявитися сюрпризом, хвилювання завжди присутнє поки ви не отримали відповідь, яка може перевернути все ваше життя догори дном.

7442_image13568969921115.jpg (.59 Kb)

Домашній тест на вагітність дуже простий у використанні. Його дія заснована на виявленні в сечі жінки підвищеного вмісту гормону, званого хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ). Цей гормон виробляється плацентою і яйцеклітиною після імплантації в матці. Відбувається це приблизно через 6 днів після запліднення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В чому небезпека зайвих кілограмів під час вагітності

Якщо ви вагітні, рівень ХГЛ різко піднімається, а його концентрація подвоюється після кожних двох-трьох діб. Тому, якщо цікаво, через скільки днів після зачаття можна робити тест на вагітність, потрібно знати, що найбільш надійно виконувати його не раніше, ніж через 8-9 днів після статевого акту, який був в період овуляції. Для точної відповіді, тест на вагітність потрібно робити на 12 день після овуляції. Якщо є вагітність, тест буде позитивним за кілька днів до передбачуваних місячних.

У домашніх умовах ви можете зробити тільки пробу сечі, а тест на вагітність по крові виконується тільки в лабораторії. Через який час можна визначити вагітність таким чином? Як і в попередньому випадку рекомендується зробити спроби, принаймні, через 8 днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: зачаття, тест на вагітність, жінки, вігітність, жіноче здоров'я


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Гикавка плода під час вагітності: поради медика

Вагітність та пологи | 08:30, 18.04.2024

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою стави

Від яких косметичних процедур краще відмовитись вагітним?

Я вагітна | 01:30, 18.04.2024

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою ставить майбутня мама. Проте, є такі процедури, від яких краще відмовитись.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: