Чим небезпечні антибіотики під час вагітності

Adoption
Date
  • 1273 Переглядів
Саме тому варто відмовитись від антибіотиків в період вагітності. Повідомляє сайт Наша мама.

0091fddypwq5oa0w6h8c.jpg (73.77 Kb)

Приймаючи ліки з категорії антибіотиків вагітні піддають здоров'я своїх майбутніх дітей чималому ризику, як встановили вчені. Ці лікарські препарати, призначені для битви з інфекцією, негативно впливають на імунну систему дитини в довгостроковому плані. Вся справа в тому, що антибіотики знищують корисні бактерії кишечника, які відіграють найважливішу роль в розвитку малюка. Ліки буквально вичищають їх з його організму, що істотно послаблює дитячий імунітет.
 
В ході досліджень на мишах було встановлено, що зазнавши впливу антибіотиків в утробі, гризуни згодом частіше стикаються з пневмонією, яка буває смертельно небезпечною в юному віці. Дослідники виявили, що імунна система також тісно пов'язана з боротьбою проти раку легенів, і опірність організму істотно знижується після впливу антибіотиків. Нарешті, в довгостроковій перспективі порушення балансу здорових бактерій в кишечнику викликає перманентне пошкодження імунної системи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не варто забувати про вітамін Е, якщо плануєте вагітність
 
Дослідники підкреслюють, що отримані висновки повинні послужити причиною більш широкого діалогу щодо необхідності застосування антибіотиків, і особливо в період вагітності. Існує широко поширена практика виписки антибіотиків жінкам, які готуються до проведення планового кесаревого розтину. Це знизить ризик післяопераційних інфекцій, проте тепер встановлено, що подібного роду ліки підвищують ризик хвороб майбутнього малюка. І саме тривожне, що цей ризик буде зберігатися протягом багатьох років його життя.

Джерело: medikforum.ru

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, антибіотики, поради, шкода


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як і будь-які небезпечні фталати

Освіжувачі повітря можуть викликати викидень

Вагітність та пологи | 12:00, 21.03.2020

Як і будь-які небезпечні фталати

Чи можна його

Коли потрібно одягати допологовий бандаж

Вагітність та пологи | 14:00, 18.03.2020

Чи можна його "виписати" самостійно?


Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Чому народження дітей-погодок - шкідливе для організму матері?

Вагітність та пологи | 16:00, 10.03.2020

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, їКоментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: