Анемія у новонародженої дитини: лікування

Adoption
Date
  • 1528 Переглядів
Анемія - це захворювання, що характеризується недоліком еритроцитів або гемоглобіну в крові.
У дітей до року, можливий розвиток усіх видів анемії. Але найчастіше вона зумовлена дефіцитом речовин, необхідних для нормального кровотворення (заліза, білків, вітамінів).
Статистично анемія більше характерна для дітей 2 півріччя - у них виснажуються неонатальні запаси заліза, а заліза з їжею недостатньо надходить.
2220_anemiya_u_ditei.jpg (31.96 Kb)


Дитині, яка втратила значну кількість крові під час пологів, негайно проводять переливання крові. Якщо анемія викликана надмірним руйнуванням еритроцитів, роблять обмінне переливання крові, при якому кров дитини повільно замінюють донорською кров'ю. Пошкоджені еритроцити, білірубін і антитіла від матері під час обмінного переливання крові видаляються з організму дитини. Лікування залізодефіцитної анемії полягає у призначенні препаратів заліза. Якщо розвиваються симптоми важкої анемії, може знадобитися переливання крові.

Профілактика залізодефіцитної анемії у дітей повинна проводитися ще на стадії їхнього внутрішньоутробного розвитку. Необхідно лікувати анемію вагітним, якщо вона діагностована, здійснювати профілактику токсикозу вагітних, вагітна повинна приймати вітаміни і мікроелементи.

Новонародженому потрібно забезпечити адекватне вигодовування, своєчасне лікування рахіту, дистрофії, інфекційних, в першу чергу шлунково-кишкових захворювань. Дітям (особливо з груп ризику: від матерів з анемією, які перенесли пізній токсикоз вагітності, недоношеним, з малою масою тіла при народженні, від багатоплідної вагітності, швидко зростаючим, що знаходяться на нераціональному штучному вигодовуванні) необхідно регулярно робити аналізи крові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, хвороба, анемія, імунітет, лікування


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чи можна його

Коли потрібно одягати допологовий бандаж

Вагітність та пологи | 14:00, 18.03.2020

Чи можна його "виписати" самостійно?


Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Чому народження дітей-погодок - шкідливе для організму матері?

Вагітність та пологи | 16:00, 10.03.2020

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, їЧи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Збільшення грудей і планування вагітності: що потрібно знати?

Вагітність та пологи | 15:00, 30.01.2020

Чи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: