5 оман про кесарів розтин

Adoption
Date
  • 1379 Переглядів
На теперішній час, багато жінок роблять кесарів розтин і це ніяк не шкодить дитині чи самій мамі.
7940_keseriv_roztin.jpg (23.56 Kb)

1. Кесарево для лінивих

У 99% випадків кесарів розтин робиться за медичними показаннями, щоб захистити дитину, маму і знизити ризик. До того ж, реабілітаційний період після кесарева триває довше, не кажучи вже про шрам. Зазвичай, рішення про операцію приймає лікар.

2. Після кесаревого природні пологи неможливі

У більшості випадків це не так. Після кесаревого розтину, жінка цілком зможе народити сама, за умови, що на місці розрізу сформувалася якісна тканина, а період відновлення проходив без ускладнень.

3. Кесарів розтин - перешкода для зв'язку між мамою і дитиною

Запам'ятайте: спосіб появи дитини на світ ніяк не відображається на його подальші взаємини з мамою. У психології навіть є теорія про те, що кесарів формує прихильність сильніше, так як тривалі і важкі природні пологи можуть викликати асоціацію «дитина = біль».

4. У «кесарят» багато психологічних проблем

Багато хто переконаний, що якщо дитина не проходив через родові шляхи, то йому не уникнути психологічних проблем. Це повна нісенітниця! За останніми медичними даними, діти, що народилися за допомогою кесаревого розтину спокійніше і краще сплять, рідше плачуть і в розвитку нічим не поступаються дітям, які народилися природним шляхом.

5. Кесарів розтин = післяпологова депресія

Сама по собі операція жодним чином не збільшує ризик розвитку післяпологової депресії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: міфи, Кесарів розтин, Пологи, роди, вагітність, здоров'я


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Зірки, які після пологів не поправилися і чудово виглядають.

Знаменитості, які зберегли прекрасну фігуру після вагітності

Вагітність та пологи | 09:30, 18.07.2018

Зірки, які після пологів не поправилися і чудово виглядають.

Швейцарські вчені з University Hospital Zurich стверджують, що сперматозоїди теж мають свої біоритми, а значить, існують час доби і пора року, коли во

Сказали, який найкращий час для зачаття дитини

Вагітність та пологи | 22:00, 16.07.2018

Швейцарські вчені з University Hospital Zurich стверджують, що сперматозоїди теж мають свої біоритми, а значить, існують час доби і пора року, коли вони знаходяться в найкращій формі.

Ті, хто пробував, кажуть, що народжувати у воді легко і біль відчувається значно менше. То ж чому медики проти таких пологів?

Чому лікарі не радять народжувати у воді?

Вагітність та пологи | 10:00, 14.07.2018

Ті, хто пробував, кажуть, що народжувати у воді легко і біль відчувається значно менше. То ж чому медики проти таких пологів?

Овуляция - это один из элементов менструального цикла. Овуляция означает готовность яйцеклетки к оплодотворению, которая в подавляющем большинстве мле

Беременность: календарь овуляции

Вагітність та пологи | 15:21, 07.07.2018

Овуляция - это один из элементов менструального цикла. Овуляция означает готовность яйцеклетки к оплодотворению, которая в подавляющем большинстве млекопитающих синхронизируется с одновременной, периодической готовностью женщины к сообществу и символ

Британська блогер Анна Уайтхаус прикинулася вагітною, щоб перевірити, скільки людей поступляться їй місцем в громадському транспорті.

"Вагітна" блогер провела експеримент у метро

Вагітність та пологи | 23:30, 05.07.2018

Британська блогер Анна Уайтхаус прикинулася вагітною, щоб перевірити, скільки людей поступляться їй місцем в громадському транспорті.

Існує стереотип, що діти, які не самі народились, а їм допомогли медики (маємо на увазі кесарів розтин) ростуть слабшими, частіше хворіють і повільніш

Чи правда, що діти після кесаревого розтину ростуть слабшими?

Пологи | 10:00, 01.07.2018

Існує стереотип, що діти, які не самі народились, а їм допомогли медики (маємо на увазі кесарів розтин) ростуть слабшими, частіше хворіють і повільніше розвиваються, ніж їх ровесники. народжені природнім шляхом. Чи правда це?

Відомо, що куріння під час вагітності загрожує негативними наслідками. Воно збільшує ризик викидня і проблем зі здоров'ям у майбутньої дитини. Однак н

Краще нікотиновий пластир при вагітності, ніж цигарки

Вагітність та пологи | 23:30, 28.06.2018

Відомо, що куріння під час вагітності загрожує негативними наслідками. Воно збільшує ризик викидня і проблем зі здоров'ям у майбутньої дитини. Однак не всі майбутні матері можуть з легкістю відмовитися від шкідливої звички. В цьому випадку можна вдат

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: