В яких випадках краще робити кесарів розтин?

Adoption
Date
  • 961 Переглядів
4 причини, чому варто робити кесарів розтин.
47_kesariv_roztin.jpg (47.91 Kb)


1. Патології або травми тазу. Жінки з різними патологіями будови тазу або його травмами також можуть мати проблеми під час природних пологів. Це означає, що навіть якщо почалися природні пологи, через особливості таза дитина може застрягти в родовому каналі мами. Лікар обов'язково контролює природний плин пологів, але, якщо виникають труднощі під час руху дитини по родових шляхах, може бути зроблено кесарів розтин.

2. Неправильна поза малюка. Краще становище для природних пологів - коли дитина опускається вниз голівкою. Це називається головним передлежанням. Це найпоширеніша і природна поза для дитини під час пологів. У деяких випадках дитина розташована в невдалому передлежанні, наприклад, сідничному, бічному або поперечному. У таких випадках рекомендується кесарів розтин.

3. Вузький таз. У медицині це називають тазово-головною диспропорцією. Тобто, голова малюка занадто велика, а таз матусі занадто вузький, що ускладнює природне народження дитини. Оскільки голова - найбільша частина тіла дитини, якщо за останні кілька тижнів вагітності дитина не опустилася в таз, значить благополучні природні пологи, на превеликий жаль, малоймовірні.

4. Низька активність мами під час пологів. Іноді причиною екстреного кесарського розтину може стати низька активність мами під час пологів. Необхідно вибрати оптимальне положення під час пологів і пам'ятайте, що ходьба або похитування допоможуть малюкові опускатися вниз по родових шляхах. Рухайтеся і тоді природні пологи точно пройдуть успішно!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, Пологи, Кесарів розтин, кесаревий розтин, причини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Чому народження дітей-погодок - шкідливе для організму матері?

Вагітність та пологи | 16:00, 10.03.2020

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, їЧи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Збільшення грудей і планування вагітності: що потрібно знати?

Вагітність та пологи | 15:00, 30.01.2020

Чи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Навряд чи існують приємніші емоції у житті людини, аніж коли вона дізнається про бажане материнство. Що може бути прекраснішим, ніж твоя дитинка, котр

Чому УЗД настільки важливе для мами та дитини

Вагітність та пологи | 00:50, 30.01.2020

Навряд чи існують приємніші емоції у житті людини, аніж коли вона дізнається про бажане материнство. Що може бути прекраснішим, ніж твоя дитинка, котра довгі дев’ять місяців живе і розвивається у тобі? Але при цьому всі лікарі наполягають, що для які

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: