Депресія під час вагітності змінює мозок майбутньої дитини

Adoption
Date
  • 591 Переглядів
Науковці з Університету Вісконсін-Медісон провели експеримент, який показав, що малюки, чиї мами страждали від депресії і тривоги під час вагітності, мали деякі зміни в структурі мозку.
9831_depresiya.jpg (22.64 Kb)


Як стверджують медики, дані зміни можуть бути пов'язані з великими проблемами поведінки в дитячому віці.

У дослідженні взяли участь приблизно 100 жінок, їм потрібно було заповнити звичайну анкету, яка містила питання про депресію і симптоми тривоги в момент третього триместру вагітності. Після фахівці зробили сканування мозку немовлят, коли їм було близько 1 місяця.

Наукові співробітники помітили суттєві зміни в структурі мозку серед немовлят, народжених жінками, які страждали від депресивного стану під час вагітності.

В результаті виявилося, депресія і занепокоєння матері пов'язані зі змінами білої речовини мозку. Дана область нагадує «електропроводку», яка відповідає за нейронний зв'язок між різними частинами мозку, при цьому вона допомагає контролювати тілесні рухи для управління емоціями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітна, вагітність, депресія під час вагітності, вплив на дитину


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Чому народження дітей-погодок - шкідливе для організму матері?

Вагітність та пологи | 16:00, 10.03.2020

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, їЧи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Збільшення грудей і планування вагітності: що потрібно знати?

Вагітність та пологи | 15:00, 30.01.2020

Чи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Навряд чи існують приємніші емоції у житті людини, аніж коли вона дізнається про бажане материнство. Що може бути прекраснішим, ніж твоя дитинка, котр

Чому УЗД настільки важливе для мами та дитини

Вагітність та пологи | 00:50, 30.01.2020

Навряд чи існують приємніші емоції у житті людини, аніж коли вона дізнається про бажане материнство. Що може бути прекраснішим, ніж твоя дитинка, котра довгі дев’ять місяців живе і розвивається у тобі? Але при цьому всі лікарі наполягають, що для які

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: