Переношена вагітність

Adoption
Date
  • 4729 Переглядів
0_8c6b6_cb1ee1a1_xl.jpg

Якщо ви ще не народили, наберіться терпіння, ще трішечки!Якщо малюк ще сидить у животі, не турбуйтеся: пологи до закінчення 42 тижнів від дати останніх місячних - це норма, так як точний внутрішньоутробний вік залежить від часу зачаття.

mama41_copy.jpg

Проте, якщо пологи затримуються, то необхідний постійний моніторинг стану плода і плаценти, щоб не пропустити момент, коли пролонгована вагітність перейде в істинно переношену. Пролонгована вагітність не несе ніякої небезпеки, крім ризику, що дитина занадто "розтовстіє" і їй буде важко вибиратися назовні.

Коли плід починає страждати від нестачі повітря, його рухи і спазми тіла посилюються, і від цього може передчасно очиститися кишечник. Меконій потрапляє в навколоплідні води, і дитина може його заковтнути, що призведе до порушення дихання. У важких випадках при синдромі аспірації меконію новонародженому потрібно підключення до апарату штучного дихання.

Згідно з дослідженнями, до 70% випадків постановки діагнозу переношена вагітність виявляється неправильним. Це пов'язано з помилками в розрахунках дня пологів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Алкоголь покращує потенцію

Істинне переношення триває більше 10-14 днів після очікуваного терміну пологів (290-294 дні). Дитина народжується з ознаками перезрілості, і життя його знаходиться в небезпеці. Пролонгована вагітність триває понад 294 днів і закінчується народженням доношеної, функціонально зрілої дитини без ознак перезрілості і небезпеки для його життя.

Регулярно проходьте обстеження для діагностики стану плода і вашого власного стану. Швидше за все, вам запропонують госпіталізацію. Не відмовляйтеся від неї. У стаціонарі лікарі зможуть краще контролювати, що відбувається.

baby41_copy.jpg

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: 41-42 тиждень, вагітність, пологи, 3 триместр


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чи можна його

Коли потрібно одягати допологовий бандаж

Вагітність та пологи | 14:00, 18.03.2020

Чи можна його "виписати" самостійно?


Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Чому народження дітей-погодок - шкідливе для організму матері?

Вагітність та пологи | 16:00, 10.03.2020

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, їЧи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Збільшення грудей і планування вагітності: що потрібно знати?

Вагітність та пологи | 15:00, 30.01.2020

Чи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: