Післяпологовий масаж: переваги

Adoption
Date
  • 322 Переглядів
Післяпологовий масаж може бути таким же важливим і корисним, як і масаж під час вагітності. Післяпологова робота з тілом – це ефективний і цілісний підхід до багатьох пристосувань до материнства. Ви можете бути здивовані, отримавши набагато більше, ніж спа-відпочинок.

09_752541_542853.jpg (29.27 Kb)

Масаж добре відомий своїм розслабленням, зняттям стресу, полегшенням болю та іншими перевагами для здоров’я. Унікальні переваги масажу після пологів включають регулювання гормонального фону, зменшення набряків, кращий сон та покращення грудного вигодовування. Більш прогресивна терапія допомагає відновити ваше тіло до стану до вагітності, прискорює загоєння та сприяє відновленню кесаревого розтину.

Переваги післяпологового масажу

Розслаблення та зменшення стресу
Масаж розслабляє м’язи, покращує кровообіг і знижує рівень гормонів стресу, приносячи розслаблення та зняття стресу.

Тривога і депресія
Близько двох третин молодих мам відчувають тимчасові післяпологові проблеми, пов’язані з гормональними змінами, новими обов’язками та розчаруваннями, пов’язаними з адаптацією. Під час цього переходу може допомогти емоційна підтримка та інші переваги масажу.
Післяпологова депресія є більш серйозним, тривалим станом, яким страждають 10-15% матерів. Дослідження показують, що масаж корисний для лікування післяпологової депресії. Не соромтеся звертатися за допомогою до медичних працівників, якщо у вас стрес.

Полегшення болю
Залишкові болі в тілі від вагітності є нормальними. Додавання грудного вигодовування та догляду за дитиною може посилити біль у руках, плечах і спині. Масаж - це ефективний комплексний підхід, який розслаблює м'язи та знімає біль без ліків.

Регуляція гормонів
Масаж значно покращує післяпологовий гормональний баланс. Рівень гормонів естрогену і прогестерону дуже високий під час вагітності і знижується після пологів. Рівні гормонів пролактину і окситоцину підвищуються, щоб полегшити грудне вигодовування. Дослідження показують, що масаж знижує гормон стресу кортизол. Деякі ефірні олії також можуть привести до балансу гормони і настрій.

Зменшення набряку
Рідини організму повинні знайти баланс після вагітності, коли відбулося збільшення обсягу рідини приблизно на 50%. Масаж покращує кровообіг і лімфодренаж, щоб полегшити виведення зайвої рідини та шлаків. Стимуляція тканин допомагає вашому тілу переміщувати воду в потрібні місця.
На набряк також впливають гормони, які зазнають серйозних змін після пологів. Масаж допомагає регулювати гормони, що також зменшує набряки.

Кращий сон
Більшість новоспечених мам відчувають себе виснаженими після пологів, що ускладнює цілодобовий догляд за дитиною. Масаж зніме втому, сприятиме розслабленню та допоможе заснути. Дослідження показали збільшення дельта-хвиль мозку (ті, які супроводжують глибокий сон) під час масажної терапії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: післяпологовий масаж, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, гормонів, покращує, вигодовування, масажу, вагітності, стресу, пологів, Дослідження, допомагає


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Враховуючи, що майже половина всіх жінок отримують ІСШ на певному етапі життя і можуть відчувати їх у 30 разів частіше, ніж чоловіки , краще зрозуміти

Чи впливає ІСШ на ваші шанси завагітніти?

Вагітність та пологи | 01:30, 28.01.2023

Враховуючи, що майже половина всіх жінок отримують ІСШ на певному етапі життя і можуть відчувати їх у 30 разів частіше, ніж чоловіки , краще зрозуміти інфекції сечовивідних шляхів та їхній потенційний вплив на ваше життя є життєво важливим.

Всі ми чули різні теорії про те, як передбачити стать вашої дитини та розпочати пологи. Ми вирішили допомогти розвінчати деякі з цих давно розказаних

Чи правдиві поради та розповіді старих бабусь про вагітність?

Вагітність та пологи | 14:00, 27.01.2023

Всі ми чули різні теорії про те, як передбачити стать вашої дитини та розпочати пологи. Ми вирішили допомогти розвінчати деякі з цих давно розказаних історій.

Втрата бажаної вагітності через викидень завжди є емоційно руйнівною, і немає єдиного терміну чи поради, які можна було б запропонувати, щоб полегшити

Скільки триває кровотеча після викидня?

Вагітність та пологи | 14:00, 23.01.2023

Втрата бажаної вагітності через викидень завжди є емоційно руйнівною, і немає єдиного терміну чи поради, які можна було б запропонувати, щоб полегшити горе жінок, які переживають це. Однак, коли справа доходить до найпоширеніших фізичних симптомів ви

Лікарі радять вагітним жінкам слухати музику, адже вона позитивно впливає на дитинку. Після народження у малюків рано проявляється емоційна сприйнятли

Лікарі радять вагітним слухати музику

Я вагітна | 08:00, 23.01.2023

Лікарі радять вагітним жінкам слухати музику, адже вона позитивно впливає на дитинку. Після народження у малюків рано проявляється емоційна сприйнятливість до музики.

Вагітна жінка має пам`ятати, що несе відповідальність не тільки за своє життя, але й за життя дитини, яка всередині відчуває всі емоції та думки мами.

Які заспокійливі можна приймати вагітним?

Вагітність та пологи | 07:00, 21.01.2023

Вагітна жінка має пам`ятати, що несе відповідальність не тільки за своє життя, але й за життя дитини, яка всередині відчуває всі емоції та думки мами.

Дефіцит вітаміну D у вагітних жінок може заздалегідь запрограмувати немовлят на розвиток дітей і дорослих із ожирінням.

Вагітні жінки з дефіцитом вітаміну D можуть народжувати дітей із ожирінням

Вагітність та пологи | 14:00, 17.01.2023

Дефіцит вітаміну D у вагітних жінок може заздалегідь запрограмувати немовлят на розвиток дітей і дорослих із ожирінням.

Згідно з новим дослідженням, проведеним дослідниками Саутгемптонського університету, прийом добавок вітаміну D під час вагітності може значно знизити

Прийом вітаміну D під час вагітності може знизити ризик екземи у немовлят

Вагітність та пологи | 19:00, 15.01.2023

Згідно з новим дослідженням, проведеним дослідниками Саутгемптонського університету, прийом добавок вітаміну D під час вагітності може значно знизити ймовірність розвитку атопічної екземи у немовлят віком до року.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: