Вчені: Запальні захворювання кишечника підвищують ризики для вагітних жінок

Adoption
Date
  • 595 Переглядів
Вагітні жінки із запальним захворюванням кишечника (ЗЗК) та їхні діти стикаються з підвищеним ризиком і ускладненнями порівняно з вагітними жінками без ЗЗК. Такі результати отримали вчені Школи медицини Університету Міссурі.

5530_i1042.jpg (26.2 Kb)


ЗЗК — це термін, який використовується для позначення хвороби Крона та виразкового коліту, які характеризуються хронічним запаленням шлунково-кишкового тракту. ЗЗК вражає переважно молодих людей, до яких належать жінки, які перебувають на піку репродуктивного віку.

«ЗЗК є невиліковним захворюванням, і його рецидивуючий і ремітуючий характер є стресом для приблизно 3 мільйонів чоловіків і жінок, у яких діагностовано хворобу», — сказав старший автор Єзаз Гурі, доктор медичних наук, доцент кафедри клінічної медицини. «Оскільки ця хвороба, як правило, вражає жінок у період їхньої пікової фертильності, ми хотіли дізнатися про вплив ЗЗК на материнські та плодові результати".

Дослідницька група проаналізувала понад 8 мільйонів вагітностей у період з 2016 по 2018 роки. З них 14 129 матерів мали ЗЗК. Результати показали, що вагітні жінки з ЗЗК мали більшу частоту гестаційного діабету, післяпологової кровотечі, гіпертонічних ускладнень, передчасних пологів, затримки росту плода та внутрішньоутробної смерті. Вагітні жінки з ЗЗК також мали більш тривале перебування в лікарні після пологів.

«Грунтуючись на наших висновках, ми пропонуємо, щоб жінки, які мають помірний або важкий ЗЗК, повинні пройти консультацію перед зачаттям і пройти лікування для досягнення ремісії до того, як завагітніти», — сказав Гурі. «Результати нашого дослідження демонструють важливість оптимального контролю ЗЗК до зачаття».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, пройти, перебування, результати, мільйонів, вражає, пологів, період, медицини, вчені, хвороби, крона, хвороба Крона, виразковий коліт


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Гикавка плода під час вагітності: поради медика

Вагітність та пологи | 08:30, 18.04.2024

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою стави

Від яких косметичних процедур краще відмовитись вагітним?

Я вагітна | 01:30, 18.04.2024

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою ставить майбутня мама. Проте, є такі процедури, від яких краще відмовитись.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: