Біль у м'язах живота після вагітності: що нормально, а що, - ні?

Adoption
Date
  • 85 Переглядів
Молоді мами можуть бути розчаровані, виявивши, що біль у м'язах живота не закінчується з пологами. Біль триває принаймні перші кілька днів після пологів, іноді навіть довше, залежно від причини. У більшості випадків це нормально, але тим не менше жінки повинні підтримувати тісний контакт зі своїми лікарями або акушерами, щоб можна було виявити будь-які серйозні ознаки.

11_screenshot_5-2-1024x641.jpg (30.7 Kb)

Що є нормальним
Коли матка скорочується до свого нормального розміру, мати відчуває біль після пологів. Зазвичай вони більш інтенсивні під час годування груддю і з кожними наступними пологами. Післяпологові болі зазвичай припиняються протягом трьох-чотирьох днів після пологів.

М'язи живота значно ослаблені і розтягнуті після типової 40-тижневої вагітності. Вони можуть відчувати легкий біль, коли адаптуються до нової норми організму, що може зайняти місяці.

Кесарів розтин викликає сильний біль у животі, який може тривати тижнями.

Що є ненормальним
Біль у животі має поступово зменшуватися, навіть у разі кесаревого розтину. Посилення болю може сигналізувати про серйозну інфекцію. Жінкам слід негайно звернутися до своїх лікарів або акушерок, якщо це так.

Перев'язка живота
За словами лікарів, зв’язування живота практикується у всьому світі протягом століть. Кожна культура має різну назву для практики щільного закутування живота матері тканиною під час безпосереднього післяпологового періоду. Це підтримує м’язи живота напруженими та допомагає матері відновити свою основну силу. У деяких культурах вірять, що зв’язування живота допомагає рухати застійну кров тілом.

Ліки
Лікарі рекомендують безрецептурні болезаспокійливі засоби, такі як ібупрофен, для більшості випадків болю в животі.

Трави
Акушери рекомендують використовувати трави при болях у м’язах живота після пологів. Акушерство сьогодні рекомендує пустирник, лаванду, ромашку та мелісу. Ці трави можна приймати у вигляді чаю або настоянки. Не приймайте трави з будь-якою метою без схвалення лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, біль живота, біль, після пологів, кесаревий розтин, лікарі


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Коли мова заходить про найкращі продукти для вагітних, спробуйте вибрати такі, які містять багато поживних речовин у кількох шматочках і не містять ба

ТОП найкращих продуктів, які варто їсти під час вагітності

Вагітність та пологи | 00:30, 06.02.2023

Коли мова заходить про найкращі продукти для вагітних, спробуйте вибрати такі, які містять багато поживних речовин у кількох шматочках і не містять багато порожніх калорій. Це допоможе вам і вашій дитині отримати необхідні вітаміни та мінерали.

Перехворіти на грип під час вагітності може бути більше, ніж просто неприємно – це може призвести до деяких ускладнень. Ось як запобігти та лікувати й

Грип під час вагітності: як уберегтися

Вагітність та пологи | 08:30, 05.02.2023

Перехворіти на грип під час вагітності може бути більше, ніж просто неприємно – це може призвести до деяких ускладнень. Ось як запобігти та лікувати його, якщо ви захворіли на грип під час вагітності.

Помітили вагінальні кровотечі в першому триместрі вагітності? Це може бути субхоріальна кровотеча — стан, який має пройти сам по собі і зазвичай не ст

Субхоріальна кровотеча під час вагітності: чи варто хвилюватись?

Вагітність та пологи | 01:30, 05.02.2023

Помітили вагінальні кровотечі в першому триместрі вагітності? Це може бути субхоріальна кровотеча — стан, який має пройти сам по собі і зазвичай не становить ризику для вас чи вашої дитини. Ось що вам потрібно знати.

Плацента доставляє поживні речовини до дитини, що розвивається, але рідко трапляються такі ускладнення, як відшарування плаценти. Рання діагностика та

Відшарування плаценти: симптоми та лікування

Вагітність та пологи | 19:00, 04.02.2023

Плацента доставляє поживні речовини до дитини, що розвивається, але рідко трапляються такі ускладнення, як відшарування плаценти. Рання діагностика та лікування знижують ризики як для матері, так і для дитини.

Ретельний контроль може захистити вашу дитину від поганого впливу надмірної кількості навколоплідних вод.

Багатоводдя при вагітності

Вагітність та пологи | 08:30, 04.02.2023

Ретельний контроль може захистити вашу дитину від поганого впливу надмірної кількості навколоплідних вод.

Що вам робити, якщо ви виявили гепатит B, коли ви вагітні або намагаєтеся завагітніти? Хороша новина полягає в тому, що сучасна медицина має під рукою

Гепатит В під час вагітності

Вагітність та пологи | 01:30, 04.02.2023

Що вам робити, якщо ви виявили гепатит B, коли ви вагітні або намагаєтеся завагітніти? Хороша новина полягає в тому, що сучасна медицина має під рукою масу засобів, щоб захистити дитину від цього інфекційного захворювання.

Стрептокок групи B (СГБ)— це тип бактерій, які зазвичай зустрічаються в піхвах багатьох здорових жінок.

Тест на стрептокок групи В під час вагітності

Вагітність та пологи | 23:00, 03.02.2023

Стрептокок групи B (СГБ)— це тип бактерій, які зазвичай зустрічаються в піхвах багатьох здорових жінок.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: