Ліки, які викликають хибнопозитивні тести на вагітність

Adoption
Date
  • 331 Переглядів
Хибнопозитивні результати тестів на вагітність зустрічаються рідко; помилкові негативи зустрічаються набагато частіше. Деякі ліки можуть викликати хибнопозитивний результат аналізу крові або домашніх тестів на вагітність. Тести на вагітність вимірюють рівень хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ) у крові або сечі. Аналіз сечі частіше дає хибнопозитивні результати через ліки, ніж аналіз крові.

2934_image_1.png (116.82 Kb)


Хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ)
Препаратом, який, швидше за все, спричинить хибнопозитивний результат тесту на вагітність, є ХГЛ, який дають жінкам, які проходять лікування безпліддя, щоб дозріти та вивільнити яйцеклітину з яєчника. Деякі жінки також приймають ХГЛ, щоб допомогти їм схуднути.

Оскільки ХГЛ є гормоном, перевіреним тестом на вагітність, прийом препарату дасть хибнопозитивний результат як крові, так і сечі. Для виведення препарату з організму після ін’єкції потрібно від 7 до 14 днів. Варто почекати 7 днів після ін’єкції 2500 міжнародних одиниць (МО), 10 днів після ін’єкції 5000 МО та 14 днів після ін’єкції 10 000 МО, щоб провести тест.

Психіатричні препарати
Ряд різних типів психіатричних препаратів може викликати помилкові позитивні результати аналізів сечі. Препарати проти тривоги, які також використовуються для контролю збудження під час відміни алкоголю, можуть викликати хибнопозитивні результати тестів на вагітність у сечі.

Інші ліки
Кілька інших ліків можуть викликати хибнопозитивні результати сечі. Діуретики, ліки, які зменшують кількість рідини в організмі, іноді можуть викликати хибнопозитивний результат аналізу сечі на вагітність. Препарати, які використовується для лікування нудоти та алергічних реакцій, також можуть давати хибнопозитивні результати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ліки, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, результати, хибнопозитивні результати, хибнопозитивний, результат, ін’єкції, тест, аналіз


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність не

Підліткова вагітність загрожує передчасною смертю

Вагітність та пологи | 07:40, 06.04.2024

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність неповнолітніх. А про те, як вона (рання вагітність) впливає на подальше життя жінки!

Американські вчені зробили несподіване відкриття про вагітність: і здається, що тепер кожна майбутня матуся може видихнути.

Вчені розкрили несподівану правду про вагітність

Вагітність та пологи | 12:10, 30.03.2024

Американські вчені зробили несподіване відкриття про вагітність: і здається, що тепер кожна майбутня матуся може видихнути.

Чоловік може стати батьком у будь-якому віці, проте на піку фертильності перебуває у період від 20 до 30 років. Про це розповів лікар уролог-андролог

Чоловікам розповіли про ідеальний вік для зачаття дитини

Плануємо дитину | 14:50, 26.03.2024

Чоловік може стати батьком у будь-якому віці, проте на піку фертильності перебуває у період від 20 до 30 років. Про це розповів лікар уролог-андролог Батор Гончиков.

Найбільше жінок лякають коричневі виділення. Що вони означають? Як їх інтерпретувати у різному віці?

Коричневі виділення під час вагітності: коли варто хвилюватися?

Здоров'я | 06:20, 21.03.2024

Найбільше жінок лякають коричневі виділення. Що вони означають? Як їх інтерпретувати у різному віці?

Крім фастфуду й оброблених продуктів, під час вагітності варто уникати також певних фруктів. Збалансоване харчування важливе як для здоров'я як матері

Що не можна їсти вагітним?

Дієта для вагітних | 18:01, 20.03.2024

Крім фастфуду й оброблених продуктів, під час вагітності варто уникати також певних фруктів. Збалансоване харчування важливе як для здоров'я як матері, так і дитини, що розвивається. Хоча більшість фруктів безпечні, деякі з них вагітним жінкам слід в

Вагітність може бути фізично та емоційно важким періодом для майбутньої мами. Підтримка чоловіка грає вирішальну роль в тому, як жінка долає ці виклик

Важливість підтримки коханої людини під час вагітності

Вагітність та пологи | 11:20, 20.03.2024

Вагітність може бути фізично та емоційно важким періодом для майбутньої мами. Підтримка чоловіка грає вирішальну роль в тому, як жінка долає ці виклики. Партнер повинен бути готовий підтримувати жінку та приймати всі зміни, які відбуваються у її житт

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: