Розлад шлунка на 12-му тижні вагітності: причини

Adoption
Date
  • 441 Переглядів
У деяких випадках розлад шлунку та інші проблеми з травленням на ранніх термінах вагітності можуть бути ознакою гіперемезису вагітних, потенційно серйозного стану вагітності, який може призвести до зневоднення та інших ускладнень, якщо його не лікувати. Але для більшості вагітних жінок відчуття важкості в животі в кінці першого триместру є лише тимчасовою ознакою того, що ваше тіло все ще адаптується до догляду за дитиною, яка росте у вашій утробі.

2597_5d84ad1121039.jpg (32.6 Kb)


Причини
У більшості випадків розлад шлунку протягом перших 12 тижнів вагітності, схоже, розвивається в результаті раптових коливань рівня гормонів у вашому тілії. Жіночі гормони включають хоріонічний гонадотропін людини, прогестерон і естроген. Жінки, які відчувають вищий рівень цих гормонів, наприклад ті, хто вагітні двійнею або трійнею, як правило, відчувають сильнішу нудоту. Інші фактори, які можуть зіграти роль у сприянні або погіршенні нудоти та проблем зі шлунком під час ранньої вагітності, включають:

фізичне виснаження,
загострений нюх,
емоційний або психологічний стрес.

Симптоми
Багато жінок вперше помічають розлад шлунку вже через чотири-шість тижнів вагітності, і симптоми часто зберігаються до 12-14 тижнів вагітності. Ви можете просто помітити легку нудоту, але ці симптоми також можуть посилюватися, включаючи сильну нудоту, сухість, блювоту та кислотний рефлюкс або печію. Симптоми ранкової нудоти іноді виникають лише рано вранці або протягом дня, залежно від тяжкості стану.

Профілактика та лікування
Зведіть до мінімуму розлад шлунка та інші симптоми ранкової нудоти протягом першого триместру вагітності, використовуючи низку простих стратегій. Скуштуйте легкозасвоювану їжу на основі вуглеводів, таку як шматочок тосту. Пийте багато води та уникайте їжі з сильним запахом і сигаретного диму.

Поговоріть зі своїм лікарем, який наглядає за вагітністю, якщо розлад шлунка та інші симптоми ранкової нудоти різко погіршуються або тривають після 16-го тижня вагітності. У деяких випадках сильна тривала ранкова нудота може вказувати на гіперемезис вагітних, стан вагітності, який включає інтенсивне блювання та нудоту та може потребувати додаткового лікування, включаючи госпіталізацію. Додатковими ознаками того, що у вас може бути гіперемезис, є втрата ваги, зневоднення, зменшення виділення сечі, головні болі та сильна втома.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Розлад шлунка, на 12-му тижні вагітності, причини, вагітність, нудота, розлад, симптоми, тижні, календар вагітності


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Гикавка плода під час вагітності: поради медика

Вагітність та пологи | 08:30, 18.04.2024

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою стави

Від яких косметичних процедур краще відмовитись вагітним?

Я вагітна | 01:30, 18.04.2024

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою ставить майбутня мама. Проте, є такі процедури, від яких краще відмовитись.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: