Чи можна пити слабоалкогольні коктейлі вагітним?

Adoption
Date
  • 350 Переглядів
Щороку 40 000 дітей народжуються з аномаліями внаслідок внутрішньоутробного впливу алкоголю. Алкогольні коктейлі - це вид солодкого алкогольного напою, який містить вино, цукор і фруктовий сік.

3768_8386-variety-of-cocktails.jpg (42.63 Kb)


Вміст алкоголю в цих напоях коливається від 11 до 14 відсотків, що робить їх дуже токсичними для плоду, що розвивається. Наслідки вживання алкоголю під час вагітності залежать від того, скільки та як часто ви вживаєте алкоголь. Вживання алкоголю на будь-якому етапі вагітності є небезпечним і може завдати шкоди розвитку вашої дитини на все життя.

Як алкоголь потрапляє до вашої дитини
Ваша дитина споживає все, що ви їсте під час вагітності. Ваша кров забезпечує поживними речовинами та киснем, але також переносить алкоголь разом із будь-якими іншими токсинами, які ви споживаєте.

Алкоголь у вашій крові проходить крізь стінку плаценти і блокує необхідний кисень, який надходить до вашої дитини.

Ваша дитина метаболізує алкоголь повільніше, ніж доросла людина, через що алкоголь залишається в її крові протягом більш тривалого періоду часу. Вживання коктейлів з алкоголем небезпечно в будь-який момент вагітності, але ризик неврологічних ушкоджень, пов’язаних із вживанням алкоголю, найбільший у першому триместрі вагітності.

Розлади нервової системи, пов’язані з алкоголем
Мозок вашої дитини починає розвиватися на третьому тижні вашої вагітності і продовжує рости до народження. Вживання лише однієї чашки коктейлю на день або семи протягом тижня спричиняє незворотні неврологічні ушкодження, відомі як розлади нервової системи, пов’язані з алкоголем. Наслідки варіюються від соціальних, поведінкових проблем і проблем з увагою до низьких балів IQ і труднощів у навчанні.

Вроджені дефекти, пов'язані з алкоголем
Вроджені дефекти, пов’язані з алкоголем, виникають у результаті регулярного вживання більше семи алкогольних коктейлів на тиждень.

Постійне і велике надходження алкоголю в мозок вашої дитини викликає фізичні аномалії, починаючи від неправильного розвитку внутрішніх органів і кісток і закінчуючи розумовою відсталістю. Вплив алкоголю також може вплинути на риси обличчя вашої дитини, включаючи менші, розташовані далі очі та аномально тонку верхню губу. У своїй найважчій формі регулярне випивання алкоголю під час вагітності може призвести до того, що ваша дитина народиться мертвою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: можна пити, слабоалкогольні коктейлі, вагітна, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, алкоголь, вплив алкоголю, пов’язані, вживання, нервова, системи


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Гикавка плода під час вагітності: поради медика

Вагітність та пологи | 08:30, 18.04.2024

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою стави

Від яких косметичних процедур краще відмовитись вагітним?

Я вагітна | 01:30, 18.04.2024

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою ставить майбутня мама. Проте, є такі процедури, від яких краще відмовитись.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: