Геріатричні ризики вагітності

Adoption
Date
  • 204 Переглядів
Геріатрична вагітність - це рідко використовуваний термін для народження дитини, коли вам 35 років або старше.

9514_i1042.jpg (26.2 Kb)


Будьте певні, більшість здорових жінок , які завагітніли після 35 років і навіть після 40 років, народили здорових дітей. Це не означає, що ви не повинні думати про розумні способи, щоб переконатися, що ви та ваша дитина залишаєтеся здоровими якомога під час вагітності.

Геріатричні ризики вагітності

Проблеми можуть виникнути незалежно від того, скільки вам років, коли ви завагітнієте. Але деякі з них стають більш імовірними, коли вам досягне 35 років, зокрема:

Високий кров'яний тиск, який може призвести до прееклампсії (небезпечно високий кров'яний тиск і пошкодження органів).

Гестаційний діабет.

Викидень або мертвонародження.

Проблеми з пологами, які вимагають кесаревого розтину.

Передчасні пологи.

Низька вага при народженні.

Хромосомні порушення у дитини, наприклад синдром Дауна.

Переваги геріатричної вагітності

З іншого боку, є докази того, що ви, можливо, робите послугу собі та своїй дитині, відкладаючи народження дитини до дорослішання. Дослідження показали:

Літні мами, як правило, краще освічені та мають вищі доходи, тому вони можуть мати більше ресурсів, ніж молодші мами.

У літніх мам більше шансів жити довше.

Діти старших матерів можуть стати здоровішими, більш пристосованими та краще освіченими.

Як можна збільшити шанси мати здорову дитину?

Обстеження та консультування перед зачаттям. Коли ви вирішите, що готові народити дитину, зробіть ці кроки до того, як завагітнієте:

Зверніться до лікаря. Пройдіть обстеження, щоб переконатися, що ви готові до вагітності фізично та емоційно.

Отримайте ранній і регулярний допологовий догляд. Перші 8 тижнів вагітності важливі для розвитку вашої дитини. Ранній і регулярний допологовий догляд може підвищити ваші шанси на безпечну вагітність і здорову дитину. Допологовий догляд включає обстеження, регулярні огляди, навчання вагітності та пологах, а також консультування та підтримку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Геріатричні ризики вагітності, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, Проблеми, ризики, догляд, здорова дитина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Японські онкологи в публікації в The New England Journal of Medicine детально описали одразу два клінічні випадки передачі пухлини від матері до плоду

Метастази раку шийки матки з вагітної перейшли в легені її сина

Вагітність та пологи | 07:30, 27.09.2023

Японські онкологи в публікації в The New England Journal of Medicine детально описали одразу два клінічні випадки передачі пухлини від матері до плоду.

Професорка Університету в Осло Анна Саймор запропонувала використовувати жінок із мертвим мозком, як сурогатних матерів і насправді не бачить у цьому

Жінок, які перебувають в комі, запропонували використовувати для виношування дітей

Вагітність та пологи | 06:20, 27.09.2023

Професорка Університету в Осло Анна Саймор запропонувала використовувати жінок із мертвим мозком, як сурогатних матерів і насправді не бачить у цьому нічого надзвичайного.

Науковці розробили новий безпечний метод штучного запліднення, який приблизно на 80% ефективний для зачаття дитини бажаної статі.

Вчені знайшли безпечний спосіб обирати стать дитини

Плануємо дитину | 02:00, 27.09.2023

Науковці розробили новий безпечний метод штучного запліднення, який приблизно на 80% ефективний для зачаття дитини бажаної статі.

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть

Три найбільші шкідливі звички при вагітності

Вагітність та пологи | 23:44, 26.09.2023

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть негативно впливати на цей період.

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє

Лікарі надали поради як лікувати беспліддя

Вагітність та пологи | 17:07, 26.09.2023

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє сайт Наша мама.

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новона

Вчері розповіли про сучасні тенденції у сфері пологів

Вагітність та пологи | 10:40, 26.09.2023

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новонародженим, пишуть у журналі Міжнародної федераціяї гінекології та акушерства.

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонк

Як насправді працює тест на вагітність?

Я вагітна | 07:30, 26.09.2023

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонками ембріона через 6-8 днів після запліднення. Саме в цей термін яйцеклітина прикріплюється до стінк

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: