Психологи назвали найпопулярніший страх вагітних

Adoption
Date
  • 2843 Переглядів
У вагітних жінок є багато страхів: незапланована вагітність, боязнь викидню, страх народження дитини з патологією, страх пологів, страх втратити сексуальну привабливість, страх зруйнувати кар'єру, страх не впоратися з відповідальністю материнства.
Найпопулярніший страх більшості майбутніх мам - це фобія втратити свободу. Майже до всіх жінок, навіть до тих, хто давно мріє про дитину, періодично приходять думки про свободу, яку доведеться втратити, тут і «не поїдеш подорожувати», і «не влаштуєш романтичну вечерю при свічках», і «не буде часу на СПА-процедури» та на перегляди улюблених серіалів.

Звісно, вагітність та догляд за дитиною завадять часто заважають жінкам приділяти відповідний час своєму чоловікові, бути з ним наодинці. Мине рік-другий, і дитина виросте, стане самостійнішою, її можна буде залишити з бабусями і нянями. Тоді подружня пара зможе цікаво та неординарно проводити вільний час.

Читайте також як позбутися страху перед пологами.

Проте, всі страхи подолати не так уже й важко. Для цього жінці просто треба поговорити про її фобії з близькими людьми, описати свої страхи на папері і спробувати знайти їх причину. Не варто соромитися також й того, аби звернутися до лікаря.

За матеріалами "Missus.ru".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, пологи, фобії, страхи


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Чому народження дітей-погодок - шкідливе для організму матері?

Вагітність та пологи | 16:00, 10.03.2020

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, їЧи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Збільшення грудей і планування вагітності: що потрібно знати?

Вагітність та пологи | 15:00, 30.01.2020

Чи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Навряд чи існують приємніші емоції у житті людини, аніж коли вона дізнається про бажане материнство. Що може бути прекраснішим, ніж твоя дитинка, котр

Чому УЗД настільки важливе для мами та дитини

Вагітність та пологи | 00:50, 30.01.2020

Навряд чи існують приємніші емоції у житті людини, аніж коли вона дізнається про бажане материнство. Що може бути прекраснішим, ніж твоя дитинка, котра довгі дев’ять місяців живе і розвивається у тобі? Але при цьому всі лікарі наполягають, що для які

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: