Skip to:

Most Recent

"Вітаємо, Ви будете мамою", — після цих слів для тебе відкрився зовсім новий, невідомий до цього світ. З перших днів в організмі починаються дивовижні зміни. Щоб не пропустити нічого важливого, записуй все, що хвилює в календар вагітності .

Вагітність по тижнях

New Posts

Most Discussed

Останні додані імена
Як назвати дівчинку, яка народилася восени?, Цікаві факти про вагітність: правда та міф, Поради, які допоможуть обрати ім'я для дитини, Імена, які гарантують дитині щастя у майбутньому, Найбільш дивні імена, якими називали дітей у 2020 році, Які імена підійдуть хлопчикам, народженим у жовтні, Які імені для новонароджених найпопулярніші на Західній Україні?, Якими іменами назвати дітей, народжених у вересні?, Забобони? Чому не можна називати дитину в честь родича, Забобони чи ні? Ім'я дитині повинна давати лише мама, Шість причин назвати дитину нестандартним іменем, Як вибрати дитині ім'я: ТОП 4 поради, Визначили найпопулярніше в світі дівчаче ім'я, Як підібрати ім'я малюку, який народився восени?, Як вибрати ім'я для хлопчика, народженого у серпні, Як назвати дівчинку, яка народилася в серпні?, Як вибрати ім'я для дитини і не помилитися, Устин, Родіон, Богуслава...
АБВГДЕЄЖЗІ
ЙКЛМНОПРСТ
УФХЦШЮЯ

Георгій. Значення імені Георгій

Adoption
Date
  • 2436 Переглядів
Чоловіче ім'я Георгій має грецьке коріння і походить від слова "Георгос", яке означає "землероб", "орач".

9683_il_0xn.jpg (138.78 Kb)

За характером Георгій врівноважений, активний, доброзичливий.

У дитинстві це зазвичай злегка замкнутий, слухняний і дуже розумний хлопчик, який дивиться на світ очима дорослого чоловіка. Вже тоді в ньому починає прокидатися деяка зарозумілість, цілеспрямованість і хитрість.

Дорослий Георгій володіє ясним розумом, стійкістю, вміє давати слушні поради. Деякі власники цього імені тягнуться до всього небезпечного, люблять ризик і пригоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Значення інших імен

Сімейні стосунки Георгія складаються, як правило, дуже вдало, так як він дуже спокійний, терплячий і зовсім не бореться за лідерство. У супутниці життя він вибирає собі легку на підйом, веселу жінку, з якою живе душа в душу. Дітей своїх Георгій виховує в строгості, багато уваги приділяючи їх самостійності та освіті.

Іменини: 11 січня, 4 лютого, 18 березня, 26 квітня, 10 травня, 19 червня, 3 серпня, 15 жовтня, 10 листопада, 31 грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вибираємо ім'я, як назвати дитину, значення імені, імена для хлопчиків, Георгій


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Наприклад, ім'я Олександр означає захисник. Правда, його краще не використовувати як універсальне, і називати ним тільки хлопчиків. Він виросте сильни

Імена, які гарантують дитині щастя у майбутньому

Вибираємо Ім'я | 00:20, 25.06.2021

Наприклад, ім'я Олександр означає захисник. Правда, його краще не використовувати як універсальне, і називати ним тільки хлопчиків. Він виросте сильним і благородним, а також буде поважати матір і батька.

Такими іменами, як Янукович або Зеленський, вже нікого не здивуєш, але українці знають, як підібрати ім'я для дитини настільки рідкісне, щоб про нього

Найбільш дивні імена, якими називали дітей у 2020 році

Дитина | 12:00, 09.02.2021

Такими іменами, як Янукович або Зеленський, вже нікого не здивуєш, але українці знають, як підібрати ім'я для дитини настільки рідкісне, щоб про нього пам'ятали усі.

Вибирайте з варіантів. Повідомляє сайт Наша мама.

Які імена підійдуть хлопчикам, народженим у жовтні

Вибираємо Ім'я | 17:00, 17.10.2020

Вибирайте з варіантів. Повідомляє сайт Наша мама.

Що каже статистика? Повідомляє сайт Наша мама.

Які імені для новонароджених найпопулярніші на Західній Україні?

Вибираємо Ім'я | 16:00, 14.09.2020

Що каже статистика? Повідомляє сайт Наша мама.

Шукаєте ідеї? Повідомляє сайт Наша мама.

Якими іменами назвати дітей, народжених у вересні?

Вибираємо Ім'я | 17:00, 07.09.2020

Шукаєте ідеї? Повідомляє сайт Наша мама.Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: