Skip to:

Most Recent

"Вітаємо, Ви будете мамою", — після цих слів для тебе відкрився зовсім новий, невідомий до цього світ. З перших днів в організмі починаються дивовижні зміни. Щоб не пропустити нічого важливого, записуй все, що хвилює в календар вагітності .

Вагітність по тижнях

New Posts

Most Discussed

Останні додані імена
Як назвати дівчинку, яка народилася восени?, Цікаві факти про вагітність: правда та міф, Поради, які допоможуть обрати ім'я для дитини, Імена, які гарантують дитині щастя у майбутньому, Найбільш дивні імена, якими називали дітей у 2020 році, Які імена підійдуть хлопчикам, народженим у жовтні, Які імені для новонароджених найпопулярніші на Західній Україні?, Якими іменами назвати дітей, народжених у вересні?, Забобони? Чому не можна називати дитину в честь родича, Забобони чи ні? Ім'я дитині повинна давати лише мама, Шість причин назвати дитину нестандартним іменем, Як вибрати дитині ім'я: ТОП 4 поради, Визначили найпопулярніше в світі дівчаче ім'я, Як підібрати ім'я малюку, який народився восени?, Як вибрати ім'я для хлопчика, народженого у серпні, Як назвати дівчинку, яка народилася в серпні?, Як вибрати ім'я для дитини і не помилитися, Устин, Родіон, Богуслава...
АБВГДЕЄЖЗІ
ЙКЛМНОПРСТ
УФХЦШЮЯ

Ян. Значення імені Ян

Adoption
Date
  • 3472 Переглядів
Чоловіче ім'я Ян є спрощеною формою стародавнього єврейського імені Йоханан, що означає "Бог милував".

2187_vybor-myagkoi-igrushki-dlya-rebenka.jpg (42.68 Kb)

Характер у Яна, як правило, хороший, сповнений терплячості і оптимізму, дружелюбності і допитливості. Це чоловік незалежний, люблячий відчувати свою значимість, і тому прагне до лідерства.

У дитячому віці Ян буде розумним і своєрідним хлопчиком. Навчається він не особливо старанно, але завдяки вродженій допитливості схоплює всю інформацію на льоту, дуже любить щось придумувати і конструювати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Значення інших імен

Дорослий Ян — людина добра, порядна, часто володіє багатим духовним внутрішнім світом. Для нього важливо жити в гармонії зі своєю совістю, крім того, він намагається завжди ставитися до життя з великою часткою оптимізму, щоб негаразди і складнощі не збивали його з наміченого шляху.

У сімейних відносинах Яну властиве прагнення до лідерства, тому дружина йому потрібна терпляча і господарська, здатна забезпечити йому домашній затишок. В цілому з володаря цього імені виходить хороший чоловік і батько: турботливий, надійний, справедливий. Особливих ніжностей від нього чекати не доводиться, але зате він точно не підведе в серйозних питаннях.

Іменини: 8 лютого, 28 березня, 7 квітня, 21 травня, 12 червня, 19 серпня, 23 жовтня, 24 листопада, 4 грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вибираємо ім'я, як назвати дитину, значення імені, імена для хлопчиків, Ян


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Наприклад, ім'я Олександр означає захисник. Правда, його краще не використовувати як універсальне, і називати ним тільки хлопчиків. Він виросте сильни

Імена, які гарантують дитині щастя у майбутньому

Вибираємо Ім'я | 00:20, 25.06.2021

Наприклад, ім'я Олександр означає захисник. Правда, його краще не використовувати як універсальне, і називати ним тільки хлопчиків. Він виросте сильним і благородним, а також буде поважати матір і батька.

Такими іменами, як Янукович або Зеленський, вже нікого не здивуєш, але українці знають, як підібрати ім'я для дитини настільки рідкісне, щоб про нього

Найбільш дивні імена, якими називали дітей у 2020 році

Дитина | 12:00, 09.02.2021

Такими іменами, як Янукович або Зеленський, вже нікого не здивуєш, але українці знають, як підібрати ім'я для дитини настільки рідкісне, щоб про нього пам'ятали усі.

Вибирайте з варіантів. Повідомляє сайт Наша мама.

Які імена підійдуть хлопчикам, народженим у жовтні

Вибираємо Ім'я | 17:00, 17.10.2020

Вибирайте з варіантів. Повідомляє сайт Наша мама.

Що каже статистика? Повідомляє сайт Наша мама.

Які імені для новонароджених найпопулярніші на Західній Україні?

Вибираємо Ім'я | 16:00, 14.09.2020

Що каже статистика? Повідомляє сайт Наша мама.

Шукаєте ідеї? Повідомляє сайт Наша мама.

Якими іменами назвати дітей, народжених у вересні?

Вибираємо Ім'я | 17:00, 07.09.2020

Шукаєте ідеї? Повідомляє сайт Наша мама.Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: