Skip to:

Most Recent

"Вітаємо, Ви будете мамою", — після цих слів для тебе відкрився зовсім новий, невідомий до цього світ. З перших днів в організмі починаються дивовижні зміни. Щоб не пропустити нічого важливого, записуй все, що хвилює в календар вагітності .

Вагітність по тижнях

New Posts

Most Discussed

Останні додані імена
Як назвати дівчинку, яка народилася восени?, Цікаві факти про вагітність: правда та міф, Поради, які допоможуть обрати ім'я для дитини, Імена, які гарантують дитині щастя у майбутньому, Найбільш дивні імена, якими називали дітей у 2020 році, Які імена підійдуть хлопчикам, народженим у жовтні, Які імені для новонароджених найпопулярніші на Західній Україні?, Якими іменами назвати дітей, народжених у вересні?, Забобони? Чому не можна називати дитину в честь родича, Забобони чи ні? Ім'я дитині повинна давати лише мама, Шість причин назвати дитину нестандартним іменем, Як вибрати дитині ім'я: ТОП 4 поради, Визначили найпопулярніше в світі дівчаче ім'я, Як підібрати ім'я малюку, який народився восени?, Як вибрати ім'я для хлопчика, народженого у серпні, Як назвати дівчинку, яка народилася в серпні?, Як вибрати ім'я для дитини і не помилитися, Устин, Родіон, Богуслава...
АБВГДЕЄЖЗІ
ЙКЛМНОПРСТ
УФХЦШЮЯ

Заріна. Значення імені Заріна

Adoption
Date
  • 3574 Переглядів
Варіантів тлумачень цього імені – безліч:
- Ім’я слов’янського походження, прийшло з Болгарії (Зара) і тлумачиться як "дівчина-зоря".
- Походження імені іранське (Заріне), і означає "войовнича", або "золотоносна".
- Ім’я має давньоєврейське коріння, походить від імені Сара і тлумачиться, як "княгиня".

84_201404201712bmc0000103.jpeg (33.06 Kb)

Заріна – людина не проста. Або, точніше сказати, вельми своєрідна. Вона багатогранна, внутрішній світ її дуже багатий, склад розуму – аналітичний. Вона легко сходиться з людьми, сила духу її непохитна, і вона зберігає холоднокровність в будь-якій ситуації, як княгиня, яка знає собі ціну. І, разом з тим, Заріни примхливі, образливі, конфліктні, самолюбні й уперті. Через ніщо, як може здатися сторонній людині, імпульсивна Заріна може влаштувати такий скандал, після якого людина, що противиться їй, буде вважати себе буквально обпльованою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Значення інших імен

Звичайно, Заріна – жінка-лідер. Своєю ретельністю вона може домогтися цілком крупної грошової посади, і тоді вона може перетворитися на зарозумілу пані, що не терпить ніяких заперечень. Гордість і егоїзм, змішавшись, можуть дати такий горючий коктейль, що від неї втече навіть вельми поступливий і терплячий чоловік з розряду підкаблучників і ганчірок.

Інформації про іменини немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: імена для дітей, вибираємо ім'я, як назвати дитину, значення імені, імена для дівчаток, Заріна


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Наприклад, ім'я Олександр означає захисник. Правда, його краще не використовувати як універсальне, і називати ним тільки хлопчиків. Він виросте сильни

Імена, які гарантують дитині щастя у майбутньому

Вибираємо Ім'я | 00:20, 25.06.2021

Наприклад, ім'я Олександр означає захисник. Правда, його краще не використовувати як універсальне, і називати ним тільки хлопчиків. Він виросте сильним і благородним, а також буде поважати матір і батька.

Такими іменами, як Янукович або Зеленський, вже нікого не здивуєш, але українці знають, як підібрати ім'я для дитини настільки рідкісне, щоб про нього

Найбільш дивні імена, якими називали дітей у 2020 році

Дитина | 12:00, 09.02.2021

Такими іменами, як Янукович або Зеленський, вже нікого не здивуєш, але українці знають, як підібрати ім'я для дитини настільки рідкісне, щоб про нього пам'ятали усі.

Вибирайте з варіантів. Повідомляє сайт Наша мама.

Які імена підійдуть хлопчикам, народженим у жовтні

Вибираємо Ім'я | 17:00, 17.10.2020

Вибирайте з варіантів. Повідомляє сайт Наша мама.

Що каже статистика? Повідомляє сайт Наша мама.

Які імені для новонароджених найпопулярніші на Західній Україні?

Вибираємо Ім'я | 16:00, 14.09.2020

Що каже статистика? Повідомляє сайт Наша мама.

Шукаєте ідеї? Повідомляє сайт Наша мама.

Якими іменами назвати дітей, народжених у вересні?

Вибираємо Ім'я | 17:00, 07.09.2020

Шукаєте ідеї? Повідомляє сайт Наша мама.Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: