Чи потрібні дитині центри раннього розвитку

Adoption
Date
  • 271 Переглядів
Безперечними плюсами є:

3r523r23r4324r324.jpg (211.08 Kb)

Різноманітний розвиваючий матеріал.
Додому ви не накупите всіх іграшок, кубиків, книжечок, м'ячиків. Це дорого і займає чимало місця. Буває таке, що дитина щойно купленою іграшкою може пограти всього пару раз, після вона вам вже не знадобиться і буде припадати пилом на полиці.

Різноманітність і ігрова форма занять.
Не завжди мама може будинку створити ігрову атмосферу. Наприклад, коли приходить в гості Ведмедик і просить розкласти по тарілках шишки і каштани. Малюк може не сприйняти казкового героя від мами і відмовиться виконувати завдання. А ось прийшовши на заняття до педагога, таке завдання він може виконати на ура і навіть не захоче розлучатися з Мишком. Ще зазвичай в центрах розвитку заняття містять у собі різного виду ігри та вправи: музичні, художні, фізичні, інтелектуальні. Карапузові це потрібно для зміни діяльності, адже концентрувати свою увагу в такому ранньому віці непросто. Тому дуже важливо чергування ігор, вправ і завдань. Щоб удома провести таке різноманітне заняття, мамі потрібно буде попередньо підготуватися. Але на це не завжди є час.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 ідей, щоб зробити дитячу прогулянку ще цікавішою

Спілкування і соціалізація.
Дитина потрапляє в колектив до інших діток і дорослих. Навчається з ними спілкуватися і знаходити контакт, взаємодіяти, бути самостійним і просто дружити. Навчається виконувати загальні правила і нарешті "вчиться вчитися".

Досвід для батьків.
Не всі батьки грамотно навчені педагогіці і знають методики раннього розвитку. Тому педагоги в розвиваючих центрах допомагають батькам отримати "знання про заняття", проконсультувати, чим можна займатися вдома, дати поштовх до самоосвіти і пізнання своєї дитини.

Джерело: tvoymalysh.com.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, поради, розвиток, центри раннього розвитку

Система Orphus


Новини по темі

Про це нам повідомляють вчені. Повідомляє сайт Наша мама.

Нове дослідження: гаджети сповільнюють розвиток дитини

Дитина | 06:50, 27.05.2017

Про це нам повідомляють вчені. Повідомляє сайт Наша мама.

Бабусі вважають (іноді небезпідставно), що вони, виростивши одну-дві дитини,

Шість "бабусиних" порад по вихованню дитини, які не варто слухати

Виховання | 07:20, 26.05.2017

Бабусі вважають (іноді небезпідставно), що вони, виростивши одну-дві дитини, "поїли" усі розуми, тому їхніх порад потрібно слухатися. Однак, які з них можна сміливо ігнорувати? Повідомляє сайт Наша мама.

Що казати або робити, щоб малюк не ревнував і сприйняв появу нової крихітки вдома спокійно? Повідомляє сайт Наша мама.

Як підготувати дитину до появи братика або сестрички

Виховання | 15:15, 25.05.2017

Що казати або робити, щоб малюк не ревнував і сприйняв появу нової крихітки вдома спокійно? Повідомляє сайт Наша мама.

Ви здивуєтесь, але ці питання не стосуються сексуального виховання і на перший погляд доволі легкі. Повідомляє сайт Наша мама.

ТОП 10 дитячих запитань, яких бояться батьки

Виховання | 20:00, 24.05.2017

Ви здивуєтесь, але ці питання не стосуються сексуального виховання і на перший погляд доволі легкі. Повідомляє сайт Наша мама.

Малюкам дуже важко усвідомити, що сьогодні шоколадки не буде, а омріяної іграшки прийдеться почекати ще трохи. Як пояснити дитині, що у сім'ї скрутно

Як пояснити дитині, що у родині фінансова криза: 6 порад

Виховання | 08:00, 24.05.2017

Малюкам дуже важко усвідомити, що сьогодні шоколадки не буде, а омріяної іграшки прийдеться почекати ще трохи. Як пояснити дитині, що у сім'ї скрутно з фінансами і уникнути істерик? Повідомляє сайт Наша мама.

Ви забули поставити блокування, або ж якось так трапилось, що дитина зайшла на посилання, яке їй поки що не варто бачити. Що ж робити? Повідомляє сайт

Дитина зайшла на сайт "для дорослих": що робити

Виховання | 07:20, 24.05.2017

Ви забули поставити блокування, або ж якось так трапилось, що дитина зайшла на посилання, яке їй поки що не варто бачити. Що ж робити? Повідомляє сайт Наша мама.

Іноді погана думка про себе у дітей складається після перших зустрічей із колективом, зокрема, у дитсадку. Однак, деколи й батьки свідомо чи ні занижу

Як однією вправою підняти дитячу самооцінку

Виховання | 08:00, 23.05.2017

Іноді погана думка про себе у дітей складається після перших зустрічей із колективом, зокрема, у дитсадку. Однак, деколи й батьки свідомо чи ні занижують самооцінку малюка. Повідомляє сайт Наша мама.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: