Правила вибору няні для дитини

Adoption
Date
  • 764 Переглядів
Далеко не кожна сім'я може дозволити собі найняти няню для дитини. Та якщо у вас є така можливість, на що зважати при виборі кандидатури?

2739_9.jpg (34.81 Kb)


Дитячий садок або няня?

Не думаю, що один варіант краще іншого. Вони зовсім різні, і, як мені здається, вибір насправді визначається особистими перевагами, фінансовим становищем, обставинами.

Муки вибору: Які нюанси слід врахувати

Природно, люди завжди шукають хороші школи з гідною репутацією і кваліфікованих нянь з відповідною репутацією. Скільки років твоїй дитині? Чи має людина, що претендує на роль няні, рекомендації та досвід для такої роботи? Чи є самі кандидати зрілими психічно і емоційно? Чи відповідають їхні відповіді на ваші питання вашим власним думкам і міркуванням щодо виховання дітей?

Дитячий садок покликаний піклуватися про дітей і забезпечувати початкову освіту. Пройшли вони перевірку Управління по стандартам у сфері освіти? Чи відповідає дитсадок високим стандартам? Чи має персонал досвід і належне обладнання (те, що повинно бути в дитячому дошкільному закладі).

Якою має бути няня?

Якщо говорити про няню, вам потрібна людина, що характеризується психічною та емоційною зрілістю, хтось з досвідом, з відмінними рекомендаціями, хтось, хто відповідає вашим вимогами, наприклад, має водійські права, щоб відвозити дитину в дитячий садок. Вам слід переконатися, що з цими правами водія все гаразд. Людина, якій ви довіряєте дитину, повинна бути відповідальною, відданою. Ця людина повинна розуміти дітей і підтримувати вас, тому що коли ви наймаєте няню, ви знаходите дуже близького члена вашої родини, який стане вашим другом і другом вашої дитини.

Вам необхідна людина, яка буде розділяти ваші погляди на виховання і підтримувати , але в той же час ми сподіваємося, що це буде зріла няня, яка допоможе нам у важкий період виховання дитини, у якої вже є досвід у цій справі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання, Джо Фрост, няня, як вибрати няню, поради, дитячий садок


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Негативні наслідки залякування дітей

Виховання | 17:00, 11.01.2021

Часто батьки лякають дітей бабайками та Бабою Ягою. Але такі залякування можуть зашкодити дитячій психіці.

Дитина соромиться: як поводитись батькам?

Дитина | 22:00, 07.01.2021

Кілька корисних порад для батьків сором'язливих дітей.

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Як навчити дитину самостійно приймати рішення?

Дитина | 05:50, 07.01.2021

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Чому дитина сумує?

Психологія | 11:00, 06.01.2021

Психологи пояснили, чому діти можуть сумувати.

Комп'ютерні ігри: чи дозволяти дитині?

Виховання | 15:30, 05.01.2021

У більшості ігор немає нічого поганого: вони розвивають логічне мислення і швидкість реакції. Тому не дуже розумно забороняти всі ігри без винятку.

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як

Як виховувати дитину, щоб вона вас не тільки чула, а й розуміла?

Дитина | 06:50, 04.01.2021

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як "достукатись" до сласної дитини?

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Як заспокоїти дитячу істерику без стресів для дорослих

Дитина | 05:45, 04.01.2021

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: