Правила вибору няні для дитини

Adoption
Date
  • 1357 Переглядів
Далеко не кожна сім'я може дозволити собі найняти няню для дитини. Та якщо у вас є така можливість, на що зважати при виборі кандидатури?

2739_9.jpg (34.81 Kb)

Дитячий садок або няня?

Не думаю, що один варіант краще іншого. Вони зовсім різні, і, як мені здається, вибір насправді визначається особистими перевагами, фінансовим становищем, обставинами.

Муки вибору: Які нюанси слід врахувати

Природно, люди завжди шукають хороші школи з гідною репутацією і кваліфікованих нянь з відповідною репутацією. Скільки років твоїй дитині? Чи має людина, що претендує на роль няні, рекомендації та досвід для такої роботи? Чи є самі кандидати зрілими психічно і емоційно? Чи відповідають їхні відповіді на ваші питання вашим власним думкам і міркуванням щодо виховання дітей?

Дитячий садок покликаний піклуватися про дітей і забезпечувати початкову освіту. Пройшли вони перевірку Управління по стандартам у сфері освіти? Чи відповідає дитсадок високим стандартам? Чи має персонал досвід і належне обладнання (те, що повинно бути в дитячому дошкільному закладі).

Якою має бути няня?

Якщо говорити про няню, вам потрібна людина, що характеризується психічною та емоційною зрілістю, хтось з досвідом, з відмінними рекомендаціями, хтось, хто відповідає вашим вимогами, наприклад, має водійські права, щоб відвозити дитину в дитячий садок. Вам слід переконатися, що з цими правами водія все гаразд. Людина, якій ви довіряєте дитину, повинна бути відповідальною, відданою. Ця людина повинна розуміти дітей і підтримувати вас, тому що коли ви наймаєте няню, ви знаходите дуже близького члена вашої родини, який стане вашим другом і другом вашої дитини.

Вам необхідна людина, яка буде розділяти ваші погляди на виховання і підтримувати , але в той же час ми сподіваємося, що це буде зріла няня, яка допоможе нам у важкий період виховання дитини, у якої вже є досвід у цій справі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання, Джо Фрост, няня, як вибрати няню, поради, дитячий садок


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Поважайте його характер, вибір і дайте можливість приймати самостійні рішення.

Якою має бути поведінка мами щодо сина?

Мама | 02:00, 24.11.2023

Поважайте його характер, вибір і дайте можливість приймати самостійні рішення.

Порушення кордонів сприймається як щось неприємне, нав’язане, те, що порушує внутрішній спокій. Дитина може відчувати образу, злість, відразу. На відм

Як зберігати особисті кордони дитини?

Дитина | 16:55, 23.11.2023

Порушення кордонів сприймається як щось неприємне, нав’язане, те, що порушує внутрішній спокій. Дитина може відчувати образу, злість, відразу. На відміну від дорослих, маленькій особистості важко відстоювати свої кордони. Допомогти у цьому можуть лиш

Карати дитину за погану поведінку, відбираючи телефон або планшет, - не зовсім ефективно.

Чи варто батькам відбирати гаджети у дитини, як покарання?

Виховання | 02:00, 23.11.2023

Карати дитину за погану поведінку, відбираючи телефон або планшет, - не зовсім ефективно.

Залякуючи чимось або кимось, батьки дають зрозуміти дитині, що вони - батьки - не головні, не сильні та й узагалі, заступитися за свою дитину перед як

Чому не можна лякати дитину бабайкою?

Дитина | 06:20, 18.11.2023

Залякуючи чимось або кимось, батьки дають зрозуміти дитині, що вони - батьки - не головні, не сильні та й узагалі, заступитися за свою дитину перед якимось бабайкою не зможуть.

Перший період: до 5 роківЗа дитиною потрібно уважно стежити, не грубити і більше спілкуватися. Забороняти нічого не можна, тільки відволікати.

Корисні навички, що допомагають виростити повноцінну і самодостатню особистість

Виховання | 02:00, 18.11.2023

Перший період: до 5 роківЗа дитиною потрібно уважно стежити, не грубити і більше спілкуватися. Забороняти нічого не можна, тільки відволікати.

Агресію можуть часто виявляти діти молодшого шкільного віку! До 7-8 років легко виявити причини агресії та скоригувати поведінку дитини. У старшому ві

Коли дитина б'є чи обзиває інших дітей

Дитина | 07:30, 16.11.2023

Агресію можуть часто виявляти діти молодшого шкільного віку! До 7-8 років легко виявити причини агресії та скоригувати поведінку дитини. У старшому віці агресія стає рисою характеру та усунути її буде дуже непросто!

Італійка Марія Монтессорі чудова вчителька, психолог, фізик, лікар. Сімдесят  років її ім’я було забуте у східній Європі і згадувалося лише в працях і

19 заповідей Марії Монтессорі для батьків

Сімейні справи | 06:20, 16.11.2023

Італійка Марія Монтессорі чудова вчителька, психолог, фізик, лікар. Сімдесят років її ім’я було забуте у східній Європі і згадувалося лише в працях істориків, педагогіки. А в той же час на Заході, в Америці, Азії відкривалися наукові інститути і ака

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: