Як навчити дитину правильно поводитися з незнайомцями

Adoption
Date
  • 175 Переглядів
Не розмовляти і бути уважним - що ще?

7936_222.jpg (29.5 Kb)


1. Розкажіть дитині, хто такий незнайомець. І які вони бувають. Наші батьки вчили нас не розмовляти з незнайомими людьми і це бульш ніж правильно. Часом ми не завжди можемо впізнати хорошу або погану людину, адже зовнішність буває дуже оманлива. Як показує гіркий досвід, недобрий незнайомець може бути приємної зовнішності, добре і охайно одягненим, приспати пильність своїм "позитивним" зовнішнім виглядом, а насправді замишляти негарні вчинки. Найголовніше завдання батьків - це навчити свою дитину розпізнавати людей, яким можна довіритися і яких варто побоюватися.

2. Іноді з незнайомими людьми треба говорити. Навчіть дитину, що коли їй потрібна буде допомога, вона не повинна боятися попросити про неї. Наприклад, коли дитина загубиться в магазині, парку, або заблукати по дорозі зі школи додому. У таких випадках малюк повинен просити допомоги у незнайомих людей.

3. Часто люди, яких потрібно остерігатися, зовсім не незнайомці. Діти можуть піддаватися насильству не з боку незнайомців, а від людей зі свого оточення. Це можуть бути сусіди, вчителі, навіть родичі. Важливо пояснити дитині, якщо хтось із дорослих поводиться по відношенню до нього неправильно, ображає морально або фізично, варто про це терміново повідомити.

4. Потрібно вчити дітей бути обережними, а не боятися всіх навколо. Потрібно вчити дітей обережності, але не лякати страшними розповідями про незнайомців. По-перше, щоб уберегти дитячу психіку, а по-друге, щоб не ускладнити процес комунікації з оточуючими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Як пояснити це батькам?

Чому малюк підростає впертим і капризним

Виховання | 12:00, 08.12.2019

Як пояснити це батькам?


Про що може розповісти дитячий малюнок

Виховання | 11:50, 30.11.2019

Аналізуємо кольори, штрихи і все решта

Місія нездійсненна?

10 кроків до подолання дитячої агресії

Виховання | 19:40, 26.11.2019

Місія нездійсненна?


Чи здатні батьки вчасно виправити ситуацію?

Дитина захопилася нецензурними словами - що робити?

Виховання | 15:05, 23.11.2019

Чи здатні батьки вчасно виправити ситуацію?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: