Про що свідчить улюблений колір малюка

Adoption
Date
  • 211 Переглядів
Батьки можуть "розгадати" характер дитини!

5035_istock-930758468.jpg (46.39 Kb)

Синій
Якщо малюк кидається на все блакитне і синє - у нього вже дорослий світогляд, він цінує рівновагу в житті. Любов до синіх відтінків відображає умиротворений характер. Як правило, такі діти рідко вередують, люблять споглядати і захоплюються спокійними іграми.

Фіолетовий
Діти, який люблять фіолетовий, часто захоплюються малюванням, ліпленням з пластиліну. Такі малюки люблять розігрувати вистави з друзями, із задоволенням беруть участь в новорічних виставах в дитячому саду. А ще маленькі любителі фіолетового нерідко потайливі і хитрі.

Жовтий
Малюк, який обожнює жовтий колір, налаштований на величезні життєві перемоги. Такий колір в дитинстві вибирають лідери, майбутні бізнесмени, політики - впливові люди. Любитель жовтого розумний, у нього багата уява. Часто такі діти люблять фантазувати, грати в стратегічні ігри на самоті. Вони слухняні, але занадто мрійливі.

Рожевий Багато дівчаток люблять рожевий. Це говорить про жіночність, емоційність. Дівчата вибирають рожевий, тому що цей колір асоціюється у них з ляльковими нарядами, квітами, дитячою косметикою. Нерідко рожевий люблять хлопчики, які відчувають себе не прийнятими і не понятими в своєму оточенні. Однак в деяких випадках хлопчики вибирають рожевий через асоціації з солодощами або від підвищеної емоційності.

Червоний
Любителі червоного дуже експресивні. Прихильність до цього кольору вказує на незалежний характер, лідерство, прагнення до популярності і похвали. Такі діти дуже енергійні, рухливі, цілеспрямовані. Вони легко навчаються, швидко починають читати і писати.

Помаранчевий
Цей колір обирають природжені оптимісти. Такі діти відкриті, веселі і балакучі. Маленький любитель помаранчевого має широке коло товаришів, з легкістю йде на контакт з дорослими, викликає в оточуючих захоплення своєї сміливої ​​безпосередністю. В окремих випадках любов до помаранчевого кольору обумовлена ​​нервозністю. Такі діти вразливі, і сама незначна дрібниця може викликати у них істерику.

Зелений
Тут все залежить від відтінку. Зелений колір досить складний. Якщо дитина любить салатовий відтінок, це говорить про спокій і оптимізм. Такі діти наділені глибоким інтелектом, у них розвинена фантазія і аналітичний розум. Але якщо дитя віддає перевагу темно-зеленому, насторожися: як правило, його люблять замкнуті діти, які відчувають себе незрозумілими в своєму середовищі.

Білий
Білий колір люблять сором'язливі діти. Такі діти мають розвинений емоційний інтелект - вони чуттєво аналізують все, що відбувається навколо. Нерідко любителі білого вже мають свою точку зору, свою дитячу систему цінностей, яка не схожа на ту, що їм нав'язують дорослі. Улюблений білий колір у дитини часто свідчить про природжений талант до філософських роздумів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини, колір


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Які батьки повторюють цю помилку? Повідомляє сайт Наша мама.

Чому не потрібно акцентувати на поганій поведінці дитини

Психологія | 16:00, 05.07.2020

Які батьки повторюють цю помилку? Повідомляє сайт Наша мама.

Що кажуть психологи? Повідомляє сайт Наша мама.

Чи потрібно забороняти дитині сидіти онлайн?

Виховання | 13:00, 01.07.2020

Що кажуть психологи? Повідомляє сайт Наша мама.

Як виховувати підлітка: 3 поради у складних ситуаціях

Виховання | 19:00, 30.06.2020

Що робити з дитиною, яка не слухає батьків? Повідомляє сайт Наша мама.

Слова

Чому не можна категорично забороняти дитині щось робити

Виховання | 18:00, 26.06.2020

Слова "не можна" негативно впливають на дитячу самооцінку. Повідомляє сайт Наша мама.

Вам потрібне кодове слово. Повідомляє сайт Наша мама.

Чому психологи радять придумати Х-план для дітей

Психологія | 21:00, 23.06.2020

Вам потрібне кодове слово. Повідомляє сайт Наша мама.

Поради батькам. Повідомляє сайт Наша мама.

Чому не потрібно перевчати дітей-лівшів на праву руку

Виховання | 14:00, 10.06.2020

Поради батькам. Повідомляє сайт Наша мама.

Що можете ви як батьки? Повідомляє сайт Наша мама.

Три способи захистити дитину від негативного впливу соцмереж

Виховання | 19:00, 07.06.2020

Що можете ви як батьки? Повідомляє сайт Наша мама.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: