Про що свідчить улюблений колір малюка

Adoption
Date
  • 81 Переглядів
Батьки можуть "розгадати" характер дитини!

5035_istock-930758468.jpg (46.39 Kb)


Синій
Якщо малюк кидається на все блакитне і синє - у нього вже дорослий світогляд, він цінує рівновагу в житті. Любов до синіх відтінків відображає умиротворений характер. Як правило, такі діти рідко вередують, люблять споглядати і захоплюються спокійними іграми.

Фіолетовий
Діти, який люблять фіолетовий, часто захоплюються малюванням, ліпленням з пластиліну. Такі малюки люблять розігрувати вистави з друзями, із задоволенням беруть участь в новорічних виставах в дитячому саду. А ще маленькі любителі фіолетового нерідко потайливі і хитрі.

Жовтий
Малюк, який обожнює жовтий колір, налаштований на величезні життєві перемоги. Такий колір в дитинстві вибирають лідери, майбутні бізнесмени, політики - впливові люди. Любитель жовтого розумний, у нього багата уява. Часто такі діти люблять фантазувати, грати в стратегічні ігри на самоті. Вони слухняні, але занадто мрійливі.

Рожевий Багато дівчаток люблять рожевий. Це говорить про жіночність, емоційність. Дівчата вибирають рожевий, тому що цей колір асоціюється у них з ляльковими нарядами, квітами, дитячою косметикою. Нерідко рожевий люблять хлопчики, які відчувають себе не прийнятими і не понятими в своєму оточенні. Однак в деяких випадках хлопчики вибирають рожевий через асоціації з солодощами або від підвищеної емоційності.

Червоний
Любителі червоного дуже експресивні. Прихильність до цього кольору вказує на незалежний характер, лідерство, прагнення до популярності і похвали. Такі діти дуже енергійні, рухливі, цілеспрямовані. Вони легко навчаються, швидко починають читати і писати.

Помаранчевий
Цей колір обирають природжені оптимісти. Такі діти відкриті, веселі і балакучі. Маленький любитель помаранчевого має широке коло товаришів, з легкістю йде на контакт з дорослими, викликає в оточуючих захоплення своєї сміливої ​​безпосередністю. В окремих випадках любов до помаранчевого кольору обумовлена ​​нервозністю. Такі діти вразливі, і сама незначна дрібниця може викликати у них істерику.

Зелений
Тут все залежить від відтінку. Зелений колір досить складний. Якщо дитина любить салатовий відтінок, це говорить про спокій і оптимізм. Такі діти наділені глибоким інтелектом, у них розвинена фантазія і аналітичний розум. Але якщо дитя віддає перевагу темно-зеленому, насторожися: як правило, його люблять замкнуті діти, які відчувають себе незрозумілими в своєму середовищі.

Білий
Білий колір люблять сором'язливі діти. Такі діти мають розвинений емоційний інтелект - вони чуттєво аналізують все, що відбувається навколо. Нерідко любителі білого вже мають свою точку зору, свою дитячу систему цінностей, яка не схожа на ту, що їм нав'язують дорослі. Улюблений білий колір у дитини часто свідчить про природжений талант до філософських роздумів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини, колір


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Як пояснити це батькам?

Чому малюк підростає впертим і капризним

Виховання | 12:00, 08.12.2019

Як пояснити це батькам?


Про що може розповісти дитячий малюнок

Виховання | 11:50, 30.11.2019

Аналізуємо кольори, штрихи і все решта

Місія нездійсненна?

10 кроків до подолання дитячої агресії

Виховання | 19:40, 26.11.2019

Місія нездійсненна?


Чи здатні батьки вчасно виправити ситуацію?

Дитина захопилася нецензурними словами - що робити?

Виховання | 15:05, 23.11.2019

Чи здатні батьки вчасно виправити ситуацію?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: