Статеве життя після позаматкової вагітності

Adoption
Date
  • 1339 Переглядів
Зачаття відбулося і начебто все повинно бути добре, але запліднена яйцеклітина починає прикріплюється вже в матковій трубі або в черевній порожнині, не спускаючись нижче в матку. Таке явище називається позаматковою вагітністю, вона дуже небезпечна для здоров’я жінки.

4737_novyiy-god-vdvoem.jpg (38.72 Kb)


Через можливий розрив морули, який неминуче відбувається у зв’язку із зростанням ембріона, починається внутрішня кровотеча. Позаматкова вагітність видаляється хірургічним шляхом – порожнинної операцією або за допомогою лапароскопії.

Як і після будь-якої операції, після позаматкової вагітності організму потрібно відновний період, при якому існує ряд обмежень. До них відноситься і тимчасове утримання від статевого життя. У більшості випадків лікарі радять дотримуватися його протягом місяця або більше. Недотримання статевого спокою може призвести до повторного хірургічного втручання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як відходять води при пологах

По закінченню визначеного терміну статева активність повинна наростати поступово. При самому статевому контакті і одержуваної при ньому розрядці ніяких хворобливих відчуттів бути не повинно. При позаматковій вагітності ні матка, ні зовнішні статеві органи пошкоджень не піддаються. Головна особливість статевого життя після позаматкової вагітності – ретельна контрацепція. Допомогти вибрати необхідний контрацептив повинен ваш лікуючий лікар. Після такої операції фахівці не рекомендують планувати вагітність протягом одного року.

Крім фізіологічних особливостей статевого життя після позаматкової вагітності можлива поява психологічних проблем у партнерів. Особливо, якщо вагітність була бажаною. Після такої події у жінки може знизитися самооцінка, розвинутися почуття провини і депресія. Не варто замовчувати свої відчуття, необхідно проговорити їх з партнером. Чоловікові в даній ситуації варто бути максимально чуйним і уважним. Для гармонійного і здорового життя будьте гранично уважні до свого здоров’я і при будь-яких питаннях звертайтеся до лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: здоров’я жінки, мама, вагітність, позаматкова вагітність, секс


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Не хвилюйтеся та спокійно переживайте увесь процес

Почалися перейми: що робити до поїздки у пологовий

Я вагітна | 12:00, 10.12.2019

Не хвилюйтеся та спокійно переживайте увесь процес

І чи можна виключити алергени повністю?

Що викликає харчову алергію під час вагітності

Я вагітна | 14:00, 09.12.2019

І чи можна виключити алергени повністю?


І як з ними боротися?

Що провокує судоми під час вагітності?

Я вагітна | 16:00, 07.12.2019

І як з ними боротися?


Часто ви ігноруєте ці признаки

Затримка і сонливість: 10 симптомів вагітності

Я вагітна | 11:00, 07.12.2019

Часто ви ігноруєте ці признаки

І що робити з таблетками під час третього триместру?

В яких випадках вагітній можна вживати Но-шпу?

Я вагітна | 15:00, 06.12.2019

І що робити з таблетками під час третього триместру?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: