Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Adoption
Date
 • 2166 Переглядів
Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, її потенціал, удачу або не удачу в різних сферах життя.

гороскоп зачаття дитини

Тому можна говорити, що дата народження людини визначає її життєвий шлях, тобто – долю.

А моменту народження звичайно ж передує зачаття. Встановлено, що в нормі вaгітність триває від 38 до 42 тижнів. Знаючи термін вaгітності можна приблизно планувати місяць зачаття і місяць народження. Це за умови, що дитинa народжується доношеною. Правда останнім часом за статистикою багато дітей народжуються раніше терміну.

Яка допомога розрахунку китайського гороскопу зачаття для жінки і для майбутньої дитини?

Зачаття і вагітність в карті долі жінки.

Розшифровка натальної карти долі жінки за допомогою китайської астрології ба цзи може сказати:

 • Як 10-річка підтримує народження дитини?
 • Як конкретний рік підтримує народження дитини?
 • Народження дитини якої статі більше підтримується в конкретний рік? Детальніше про планування статі дитини можна прочитати в статті "Хлопчик чи дівчинка? Як запланувати стать дитини?".
 • Чи не буде рік або 10-річка не сприятливими для зачаття і виношування?
 • Якщо є проблеми з зачаттям або виношуванням, то можна подивитися і підібрати, якщо є така можливість, хороший період для зачаття і успішної вагітності.

Планування зачаття по гороскопу для кращої долі майбутньої дитини.

Для розрахунку гороскопу або карти долі по західній або китайській астрології, потрібно знати повну дату народження людини. Але при плануванні кращого часу для зачаття дитини по гороскопу ми можемо оперувати лише такими даними: місяць зачаття, рік народження і місяць народження. Знаючи навіть ці дані, можна підібрати такий період за китайським гороскопом для зачаття, коли енергії місяця зачаття, року і місяця народження не будуть конфліктувати між собою. В інтернеті ще можна зустріти рекомендації по зачаттю за місячним календарем. Можливо це і має якийсь вплив, але все ж потрібно звертати увагу на місяць зачаття і можливий час народження – рік і місяць народження.

Чому важливо щоб в карті долі було менше або в ідеалі, щоб взагалі не було, конфліктів між елементами натальної карти? Кожен конфлікт між елементами карти долі вказує на несприятливість до тієї сфери життя або частини тіла людини, за яку відповідає елемент карти (в карті долі за методикою ба цзи є 8 елементів або енергій). І такий конфлікт завжди буде гіршим, ніж той, який приходить в 10-річку або конкретному році. Це тому, що він буде присутній в житті людини на всьому протязі її життєвого шляху. Пом'якшення такого конфлікту може бути тільки тоді, коли знаки 10-річки або року на час прибирають конфлікт.

Тому завжди краще, коли в гороскопі дитини не буде конфліктів. А за допомогою розрахунку гороскопу зачаття дитини за китайським календарем, можна зменшити кількість конфліктів для кращої долі дитини.
планування дитини по гороскопу

Чи можна запланувати зачаття "ідеальної" дитини з хорошою долею по гороскопу?

Дивлячись що вкладати в поняття "ідеальна дитинa". Можна запропонувати такі градації сприятливості долі:

 1. Вважаю, що для людини вже буде добре, якщо в її початковій карті долі не буде конфліктів.
 2. Якщо в натальній карті народження дитини немає конфліктів і є злиття елементів, то можна говорити про удачі і таланти в тій чи іншій сфері життя (в залежності від того, які елементи вступають в злиття). Таких ще називають "улюбленцями долі" і яким багато що в житті легко дається.
 3. Якщо ще й 10-річні цикли удачі не приносять багато конфліктів, то це взагалі ідеально.

Факт в тому, що підібрати таку "ідеальну карту долі" для дитини за китайським гороскопом можна якщо:

 1. проводився розрахунок і планування зачаття дитини по гороскопу;
 2. пологи проходять за допомогою планового кесаревого розтину і ця дата розраховується консультантом китайської астрології ба цзи.

Якщо пологи проходять природно, то по гороскопу зачаття потрібно врахувати щоб місяць зачаття, місяць і рік народження не були в конфлікті. Вже це буде робити долю майбутньої дитини більш щасливою.

Розрахунок гороскопу зачаття важливий як для жінки (майбутньої мaми) в плані її здоров'я, проходження вагітності і пологів, так і для долі майбутньої дитини.

Якщо Ви плануєте народження дитини, то можете дізнатися гороскоп зачаття дитини для її кращої долі на сайті 24-fengshui.com


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: імена


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Психологи давно говорять про те, що соцмережі забирають у нас дорогоцінний час і можливість насолоджуватися життям. Часто замість того, щоб провести ч

Бажання мати дітей залежить від часу в інтернеті

Плануємо дитину | 14:50, 24.04.2024

Психологи давно говорять про те, що соцмережі забирають у нас дорогоцінний час і можливість насолоджуватися життям. Часто замість того, щоб провести час з коханою людиною: зробити романтичну вечерю, переглянути фільм чи просто поговорити про все на с

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Чоловік може стати батьком у будь-якому віці, проте на піку фертильності перебуває у період від 20 до 30 років. Про це розповів лікар уролог-андролог

Чоловікам розповіли про ідеальний вік для зачаття дитини

Плануємо дитину | 14:50, 26.03.2024

Чоловік може стати батьком у будь-якому віці, проте на піку фертильності перебуває у період від 20 до 30 років. Про це розповів лікар уролог-андролог Батор Гончиков.

Середній вік жінки, яка виношує первістка, наближається сьогодні до 30 років, у той час як на початку нульових жінки народжували, як правило, до 24 ро

Як підготуватися до вагітності: поради лікаря

Плануємо дитину | 06:20, 17.03.2024

Середній вік жінки, яка виношує первістка, наближається сьогодні до 30 років, у той час як на початку нульових жінки народжували, як правило, до 24 років. Рішення стати батьками залежить, зокремаі, і від соціальних чинників, проте зростання рівня обі

50 років тому материнство було головною метою для жінки, але зараз створення родини у більшості не в пріоритеті. Якщо ви не впевнені, чи хочете мати д

Як зрозуміти жінці, чи хоче вона мати дітей?

Плануємо дитину | 00:30, 01.03.2024

50 років тому материнство було головною метою для жінки, але зараз створення родини у більшості не в пріоритеті. Якщо ви не впевнені, чи хочете мати дітей, то як прийняти правильне рішення?

А ви знали, що перед важливим рішенням необхідно поставити кілька дуже важливих питань? Пропонуємо майбутнім мамам та татам протестувати себе.

Які запитання потрібно ставити собі, щоб зрозуміти, чи готові ви стати батьками?

Плануємо дитину | 14:45, 10.02.2024

А ви знали, що перед важливим рішенням необхідно поставити кілька дуже важливих питань? Пропонуємо майбутнім мамам та татам протестувати себе.

Підрахунок терміну передбачуваних пологів проводиться гінекологами обов'язково, щоб мати можливість контролювати правильність розвитку малюка за строк

Як правильно рахувати термін вагітності і пологів?

Вагітність та пологи | 09:30, 05.02.2024

Підрахунок терміну передбачуваних пологів проводиться гінекологами обов'язково, щоб мати можливість контролювати правильність розвитку малюка за строками, і вести грамотне спостереження за вагітністю жінки. Передбачувана дата зустрічі з довгоочікуван

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: