Зачати дитину допоможе аспірин

Adoption
Date
  • 1800 Переглядів
svadba-v-prage-112.jpg

Лікарі з Національних інститутів охорони здоров'я в США переконані, що аспірин збільшує ймовірність зачаття і народження здорової дитини. Оскільки він знижує рівень викидню у тих жінок, які вже народжували мертву дитину, або просто довго не могли завагітніти.Як виявилося, медики виписують аспірин жінкам, які пережили викидень або появу на світ мертвої дитини, а тепер бажають завагітніти знову.

Мало обнадіює, щоправда, той факт, що експерименти, які доводять ефективність підходу, не проводилися до недавнього часу. Вчені перевірили ефект аспірину і плацебо, зібравши групу більш як з 1 000 жінок. За жінками спостерігали протягом 6 місяців. Весь цей час ті намагалися зачати дитину. У результаті медики вияснили, що різниці в показниках викиднів в обох групах не було.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Медиками винайдено ген "злої мами"

Та якщо нещодавно жінка пережила одиничний викидень і вживала кожен день по таблетці аспірину, вона мала всі шанси зачати і народити живу дитину. Отже, в групі таких жінок 78% завагітніли за час дослідження. У групі плацебо таких було 66%. Приблизно 62% жінок з основної групи народили здорову дитину, і 53% - з контрольної групи.

Дослідники кажуть, що все полягає в ефективності аспірину - він підсилює приплив крові до матки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: зачаття, ліки, аспірин, хвороби, лікування, профілактика, мама, жінка, медики


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Визначаємо правильність цього методу

Календарний метод визначення овуляції - в чому його ненадійність?

Зачаття | 15:00, 15.03.2020

Визначаємо правильність цього методу


Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, ї
Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: