Науковці виявили зв'язок між інтимом і розвитком раку

Adoption
Date
  • 509 Переглядів
Нам дуже цікаво, як саме вони пов'язані!

5980_2.jpg (33.5 Kb)


Дослідники з Кембриджського Центру Спортивних Наук при Університеті Anglia Ruskin в Англії визначили, що в опитаних, які мали більше 10 статевих партнерів, ймовірність розвитку раку вища, ніж у тих, хто вів сексуальне життя з меншою кількістю людей.

У роботі зазначено, що у жінок з 10 і більше статевими партнерами ризики появи онкології майже вдвічі вищі, ніж у тих, хто залишалися незайманими або мали тільки одного партнера за все життя.

У чоловіків цей показник був трохи нижчий: у найбільш сексуально активних респондентів ймовірність розвитку раку виявилася на 70% вищою порівняно з тими, хто повідомив про одного або кількох сексуальних партнерів, і на 57% вище в порівнянні з тими, у кого було від двох до чотирьох різних партнерів.

«Цей результат цілком очікуваний, оскільки певні захворювання, що передаються статевим шляхом, можуть призвести до кількох видів раку. Показово, що у жінок ризики вищі, ніж у чоловіків. Ймовірно, це пов’язано з тим, що у жінок сильніший зв’язок статевих інфекцій з онкологією, на кшталт ВПЛ і раку шийки матки, в порівнянні з ВПЛ і раком статевого члена у чоловіків», — каже автор дослідження Лі Сміт.

Вчені прийшли до таких результатів, опитавши більше 5700 респондентів з середнім віком 64 роки. Більшість з них були одружені. Близько 28% чоловіків і 41% жінок сказали, що вони були незайманими або мали тільки одного статевого партнера за все життя. 22% чоловіків і 8% жінок заявили про 10 і більше сексуальних партнерів.

Дослідники також визначили, що серед тих опитаних, у яких було більше статевих партнерів, частіше зустрічалися курці і люди, які часто вживають алкоголь.

Проте, вчені, що не були залучені в це дослідження, кажуть, що прийти до очевидних висновків після такого опитування досить важко.

Проблема в тому, що в питаннях сексу люди часто можуть переоцінювати або, навпаки, занижувати важливі дані, що відбивається на достовірності результатів.

«Загальні висновки збігаються з тим, що ми знаємо про потенційну роль вірусів у розвитку раку… Сексуальне здоров’я недостатньо вивчене через табу навколо цієї теми. Хоча це дослідження не є ідеальним, корисно мати деяку інформацію про це», — пояснила науковий керівник епідеміологічного дослідження Американського товариства раку Міа Годе.

Автори дослідження нагадують, що люди, у яких були небезпечні статеві зв’язки, повинні відкрито обговорити це з фахівцями, і перевірити організм на потенційні інфекційні захворювання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, рак, дослідження


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Увімкнене світло вночі може вплинути на ваш графік прийому їжі та додати кілька сантиметрів до вашої талії.

Нічник може призвести до збільшення ваги

Консультації | 14:00, 29.11.2022

Увімкнене світло вночі може вплинути на ваш графік прийому їжі та додати кілька сантиметрів до вашої талії.

Коронавірус SARS-CoV-2 безпосередньо вражає жирові клітини та специфічні імунні клітини, що знаходяться в жировій тканині, викликаючи запалення, яке п

Коронавірус вражає жирові клітини, - вчені

Хвороби | 01:30, 29.11.2022

Коронавірус SARS-CoV-2 безпосередньо вражає жирові клітини та специфічні імунні клітини, що знаходяться в жировій тканині, викликаючи запалення, яке потім може поширюватися на неінфіковані клітини «перехожих» поблизу.

Вчені кажуть, що після виалення мигдалин у дітей може збільшуватись вага.

Видалення мигдалин може сприяти набору ваги в дітей

Дитина | 19:00, 28.11.2022

Вчені кажуть, що після виалення мигдалин у дітей може збільшуватись вага.

Свербіж шкіри на носі зазвичай спричинений ксерозом, більш відомим просто, як суха шкіра. Хоча свербіж зазвичай несерйозний, він може викликати диском

Свербіж шкіри на носі: причини та лікування

Здоров'я | 14:00, 28.11.2022

Свербіж шкіри на носі зазвичай спричинений ксерозом, більш відомим просто, як суха шкіра. Хоча свербіж зазвичай несерйозний, він може викликати дискомфорт і роздратування.

Вагітним жінкам варто добре подумати, перш ніж випити чашку трав’яного чаю. Хоча деякі трави нешкідливі в малих дозах, є кілька, які можуть спричинити

Список трав, небезпечних під час вагітності

Вагітність та пологи | 08:30, 28.11.2022

Вагітним жінкам варто добре подумати, перш ніж випити чашку трав’яного чаю. Хоча деякі трави нешкідливі в малих дозах, є кілька, які можуть спричинити ускладнення під час вагітності, зокрема провокувати передчасні пологи. Трави, які використовуються

Вчені кажуть, що препарат для схуднення сибутрамін може змінювати те, як дві окремі області мозку реагують на шкідливу їжу.

Ліки для схуднення можуть змінити спосіб реакції мозку на шкідливу їжу

Консультації | 14:00, 27.11.2022

Вчені кажуть, що препарат для схуднення сибутрамін може змінювати те, як дві окремі області мозку реагують на шкідливу їжу.

Використовуй сухий шампунь. Кожен день користуватися сухим шампунем не рекомендується, але коли немає можливості помити голову і ти вже кілька днів хо

Як освіжити тіло, коли вдома немає води?

Здоров'я | 12:00, 27.11.2022

Використовуй сухий шампунь. Кожен день користуватися сухим шампунем не рекомендується, але коли немає можливості помити голову і ти вже кілька днів ходиш із брудним волоссям, то сухий шампунь допоможе трохи освіжити волосся і привести його до ладу.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: