Коли народитися, щоб стати довгожителем?

Adoption
Date
  • 416 Переглядів
В яку пору року народжується найбільше тих, хто доживає до 100 років?

3426_1.jpg (85.37 Kb)

Експерти із проблем старіння, смертності та довголіття університету Чикаго (University of Chicago), США, провели дослідження, яке показало взаємозв'язок між місяцем народження та тривалістю життя.

Вчені проаналізували дані 1574 осіб, що народилися в період 1880-1895 рр. і прожили близько 100 років. Дані про цих осіб порівняли з даними братів і сестри довгожителів, а також їхні подружжя.

Згідно з результатами дослідження, більшість довгожителів були народжені восени, від вересня до листопада. А серед тих, хто народився у березні, травні й липні кількість довгожителів була меншою на 40%.

Ці дані підтверджують, що пренатальні чинники та умови життя людини в дитинстві можуть впливати не лише на стан здоров'я людини, а й навіть на її тривалість.

Найбільш продуктивним місяцем в плані народження довгожителів був названий листопад. Учені пояснили це таким чином - у людей, що народилися в листопаді, період активного формування мозку відбувається літом. Якщо врахувати, що саме в літню пору спостерігається пік вживання свіжих овочів і фруктів, можна представити, як багато вітамінів і мікроелементів отримує в цей важливий для нього період організм, що зростає. Саме на основі цього, на думку дослідників, і закладається міцне здоров'я людей, народжених восени.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: довгожителі, як стати довгожителем


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Біологи періодично стикаються з ситуацією, при якій група крові дитини не збігається з батьками. Якщо раніше вона викликала підозри у родичів, то сьог

Чи може група крові дитини не збігатися з батьківською?

Вагітність та пологи | 14:50, 23.02.2024

Біологи періодично стикаються з ситуацією, при якій група крові дитини не збігається з батьками. Якщо раніше вона викликала підозри у родичів, то сьогодні наукою доведено: таке цілком можливо. Давайте розберемося в цьому питанні.

Маленькі діти, які п'ють дві чашки 100% фруктового соку в день, харчуються краще і корисніше в підлітковому віці, бо їдять більше фруктів, вважають вч

Вчені розповіли про користь соків для дітей

Дитяче харчування | 09:30, 23.02.2024

Маленькі діти, які п'ють дві чашки 100% фруктового соку в день, харчуються краще і корисніше в підлітковому віці, бо їдять більше фруктів, вважають вчені.

Дуже неприємно відчувати це на шкірі.

Найкращий метод для видалення бородавок

Здоров'я | 20:00, 22.02.2024

Дуже неприємно відчувати це на шкірі.

Дослідники зі школи медичних наук Кентерберійського університету в Крайстчерчі, проаналізували дані 276000 дітей з різних регіонів Нової Зеландії, чий

Простий спосіб профілактики карієсу у дітей

Дитина | 01:20, 22.02.2024

Дослідники зі школи медичних наук Кентерберійського університету в Крайстчерчі, проаналізували дані 276000 дітей з різних регіонів Нової Зеландії, чий середній вік становив 4 роки. У деяких районах вода була фторована, а в інших звичайна. Вчені дійшл

Американські вчені дійшли висновку, що інсульт може передаватися від батьків до їхніх дітей. Тому, ризик пережити інсульт значно вищий у тих людей, чи

Вчені виявили, що інсульт може передаватися від батьків до дітей

Хвороби | 08:30, 21.02.2024

Американські вчені дійшли висновку, що інсульт може передаватися від батьків до їхніх дітей. Тому, ризик пережити інсульт значно вищий у тих людей, чиї батьки стикалися з подібним захворюванням.

Інколи ми самі не здогадуємося, що є жертвами.

Що варто робити з пасивним насильством

Здоров'я | 21:00, 20.02.2024

Інколи ми самі не здогадуємося, що є жертвами.

Автор фото Quan Nguyen / Unsplash

Гормоны счастья: что это и как их повысить?

Здоров'я | 18:18, 19.02.2024

Автор фото Quan Nguyen / Unsplash

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: