4 приховані проблеми безпліддя

Adoption
Date
  • 771 Переглядів
Ця патологія може бути пов’язана із очевидними проблемами: непрохідність труб чи наявність спайкового процесу. Проте є чимало факторів, які слід враховувати. Адже лікування безпліддя вимагає комплексного підходу. Які приховані причини можуть також заважати виносити здорову дитину?

4315_5v___.jpg (18.41 Kb)


Інтоксикація організму
Якщо рівень токсинів високий, то організм бореться за власне виживання. У такій ситуації різко знижуються репродуктивні здібності. Причиною сильного й тривалого отруєння жіночого організму є куріння, постійне вживання лікарських препаратів, продукти харчування низької якості, проживання в загазованій індустріальній місцевості.

Синдром виснажених наднирників
Це істинна причина хронічного стресу. Також зі збоїв вироблення кортизолу, за який і відповідають наднирники, розпочинається серйозне гормональне порушення. Цей дисбаланс призводить і до некоректної роботи залоз статевої жіночої системи.

Домінування чужорідного естрогену
Естроген – важливий гормон для здоров’я, краси, молодості жінки. Він відповідає за менструальний цикл, роботу молочних залоз, зачаття. Проте ззовні в наш організм поступає багато чужорідного гормону, який вбудовується в нашу гормональну систему та призводить до патологій.

Головне джерело чужорідного естрогену – це промислові молочні продукти, м’ясо, фермерська риба. Тобто умови, коли тварини вирощуються прискореними темпами на гормональній терапії. Аби позбутися чужорідного гормону, слід перейти на продукти домашнього походження.

Дієти та нестабільність ваги
Зайва вага, як і надмірна худоба, завжди є сильним стресовим фактором для організму. Обидва ці стани є наслідком гормонального дисбалансу. З одного боку, це ознака, що гормони синтезуються в неправильних пропорціях, а залози повноцінно не виконують своїх фізіологічних функцій. З іншого боку, стрес – це сигнал організму про небезпеку, про необхідність виживати. І в таких умовах акумулюються всі ресурси, які неможливо віддати на створення та виношування плоду. Тож доки ви будете експериментувати з дієтами, стрімко набирати й втрачати вагу – організм не дозволить вам завагітніти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: безпліддя


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Безпліддя - це не вирок і багато пар змогли вилікувати його і зачати дитинку. Про те, що робити, коли ви почули про чоловіче безпліддя, читайте далі.

Чоловіче безпліддя: причини і як вилікувати?

Безпліддя | 12:10, 18.04.2024

Безпліддя - це не вирок і багато пар змогли вилікувати його і зачати дитинку. Про те, що робити, коли ви почули про чоловіче безпліддя, читайте далі.

Численні дослідження показують, що певні продукти можуть спричинити безпліддя і у чоловіків, і у жінок. Постарайтеся їсти таку їжу якомога рідше.

4 продукти, які призводять до безпліддя

Безпліддя | 01:20, 29.03.2024

Численні дослідження показують, що певні продукти можуть спричинити безпліддя і у чоловіків, і у жінок. Постарайтеся їсти таку їжу якомога рідше.

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє

Лікарі надали поради як лікувати беспліддя

Вагітність та пологи | 17:07, 26.09.2023

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє сайт Наша мама.

Нещодавні дослідження виявили, що бісфенол-А (ВРА), здатний порушувати гормональний баланс в організмі людини, було виявлено у 90% європейців. Дослідж

У 90% жінок знайшли хімікат, який викликає рак і безпліддя

Безпліддя | 21:10, 22.09.2023

Нещодавні дослідження виявили, що бісфенол-А (ВРА), здатний порушувати гормональний баланс в організмі людини, було виявлено у 90% європейців. Дослідження було проведено на основі аналізу зразків сечі, зібраних у громадян Європейського союзу. У дослі

Нове дослідження показало, що надмірна вага або ожиріння у хлопчиків пов'язане з меншим розміром яєчок у період пубертату. Це відхилення від норми мож

Зайва вага у дитячому віці може викликати безпліддя у чоловіків

Безпліддя | 07:00, 15.07.2023

Нове дослідження показало, що надмірна вага або ожиріння у хлопчиків пов'язане з меншим розміром яєчок у період пубертату. Це відхилення від норми може зберігатися і в дорослому віці та призводити до нездатності зачати дитину.

Однією з причин зниження народжуваності стала загострилася проблема безпліддя – не можуть мати дітей близько 15% сімейних пар. У тому числі і через чо

Чоловіче безпліддя: що це таке і як його лікувати?

Безпліддя | 08:00, 20.05.2023

Однією з причин зниження народжуваності стала загострилася проблема безпліддя – не можуть мати дітей близько 15% сімейних пар. У тому числі і через чоловіче безпліддя, про яке говорять набагато рідше, ніж про жіноче. Представники сильної половини люд

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: