Як навчити дитину їздити на велосипеді?

Adoption
Date
  • 148 Переглядів
Найкраще починати дитині їздити на велосипеді, коли вона буде усвідомлювати і розуміти - що саме від неї хочуть. Такий період, як правило, починається у дітей від 4-6 років. Раніше цього віку, вчити дитину їздити на велосипеді - просто не має сенсу. Це не тільки марно, але й може закінчитися серйозними травмами.

3324_13.jpeg (71.01 Kb)

Де?
Вибір в будь-якому випадку, буде стояти за вами, де саме дитину вчити кататися на велосипеді. Але обов'язково варто врахувати, що дитина ще нічого не вміє і тому, для того, щоб їй вдалося швидко пристосуватися до таких умов - варто вибирати місце, де найбільш рівна поверхня. Це не тільки прискорить процес навчання, а й допоможе уникнути падінь.

Правила
для того, щоб дитина успішно навчився кататися на велосипеді - потрібно правильно налаштувати педалі і сідло, щоб дитина змогла комфортно на ньому пересуватися, і щоб у неї не виникало зайвого дискомфорту або незручності при їзді.

для того, щоб дитя відчуло, що таке велосипед і як ним управляти - для початку, слід провести адаптацію. В даному випадку, прикрипіть спеціальні додаткові колесика і дайте дитині керувати велосипедом, з їх допомогою, після того, як ви побачите, що дитина відчуває себе впевнено - колесика можна зняти.

якщо ви не використовуєте додаткові колеса - ви можете самостійно дитину підтримувати під час їзди на двоколісному велосипеді, а потім, відчувши, що вона тримає рівновагу - відпустити і спостерігати, як вона поїде без вашої допомоги. Це і буде фінальна стадія навчання вашої дитини їзди на велосипеді.

Не забудьте придбати для дитячого захисту шолом, наколінники і налокітники, вони вбережуть дитя від значних травм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: навчити дитину, їздити на велосипеді


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вираз «нема грошей», який постійно повторюють батьки, виробляє у дітей звичку жити у стані жертви з обмеженими матеріальними можливостями. У цьому вип

Головні помилки, яких батьки припускаються у фінансовому вихованні дітей

Виховання | 07:40, 14.07.2024

Вираз «нема грошей», який постійно повторюють батьки, виробляє у дітей звичку жити у стані жертви з обмеженими матеріальними можливостями. У цьому випадку у дитини може зникнути вміння мріяти, бажати та дозволяти собі мати більше.

Вчені з університету Суррея у Великій Британії виявили, що розвинена дрібна моторика пов'язана з меншою кількістю поведінкових проблем у дітей із синд

Вчені виявили, що малювання корисне для дітей з СДУГ

Дитина | 06:20, 14.07.2024

Вчені з університету Суррея у Великій Британії виявили, що розвинена дрібна моторика пов'язана з меншою кількістю поведінкових проблем у дітей із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності (СДУГ).

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Критика з боку батьків ранить підлітків

Школярі | 01:20, 14.07.2024

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Вчені з Національного університету Сінгапуру виявили, що діти, які вміють чекати і чинити опір спокусі задля досягнення високих довгострокових цілей,

Названо якість характеру, яка сприяє успіхам у навчанні

Навчання | 14:50, 13.07.2024

Вчені з Національного університету Сінгапуру виявили, що діти, які вміють чекати і чинити опір спокусі задля досягнення високих довгострокових цілей, процвітають у навчанні.

Вчені з'ясували: коли ми сміємося, в наш організм надходить більше кисню, що сприятливо впливає на всі внутрішні процеси. Також сміх допомагає нам впо

Як сміх впливає інтелект дитини?

Розвиток дитини | 12:10, 13.07.2024

Вчені з'ясували: коли ми сміємося, в наш організм надходить більше кисню, що сприятливо впливає на всі внутрішні процеси. Також сміх допомагає нам впоратися з депресією, тривогою та стресом, є потужним знеболюючим, природним джерелом серотоніну, дофа

Фахівці в ході недавнього дослідження дійшли висновку, що у 2023 році серед дитячої аудиторії скоротилася частка перегляду мультфільмів. А популярніст

Діти віддають перевагу розважальному контенту, а не мультфільмам - дослідження

Дитина | 11:20, 13.07.2024

Фахівці в ході недавнього дослідження дійшли висновку, що у 2023 році серед дитячої аудиторії скоротилася частка перегляду мультфільмів. А популярність цікавого контенту, навпаки, зросла.

Частина мозку новонародженого вже заздалегідь готова до того, що доведеться навчитися читати. У цьому переконалися дослідники.

Здатність до читання виявилася вродженою

Розвиток дитини | 10:30, 13.07.2024

Частина мозку новонародженого вже заздалегідь готова до того, що доведеться навчитися читати. У цьому переконалися дослідники.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: