Що робити, аби не кричати на дитину

Adoption
Date
  • 6978 Переглядів
Іноді "квіти життя" настільки дратують своїх батьків неслухняністю, поганою поведінкою, а то й навіть є просто неконтрольованими, бо батьки починають кричати. Така демонстрація емоцій не лише руйнує власну нервову систему дорослих, але підриває їхній авторитет у дітей. Тому спілкуватися з дітьми у будь-якому випадку необхідно у врівноваженому стані.

Для цього є кілька правил, які допоможуть батькам знайти спільну мову зі своєю дитино.

1. Замість того, щоб накричати, напишіть про те, що вас не влаштовує у поведінці дитини

Якщо ви хочете сказати щось важливе, але не можете сказати це спокійно, спробувати записати це в коротку записку і дати їм її. Крім того, можна відправити SMS або повідомлення по електронній пошті. Вони отримають інформацію без вашого сердитого тону. Таку інформацію діти сприймуть обов'язково, до того ж будуть приємно здивовані. Такий метод краще застосовувати до старших дітей.

2. Використовуйте систему «трьох поверхів»

Вона має такі фази:

1. Розберіться, що хоче ваш малюк.
2. Поясніть, чого ви хочете.
3. Поясніть, чому.

3. Замість крику шепочемо

Якщо ви щось шепочете, дитина перестане бешкетувати, бо вся її увага буде націлена на вас. Якщо вона перепитає, що ви сказали, повторіть це більш гучним шепотом, але ніяк інакше. Поступово це призведе до зниження власного голосу дитини, якщо в цей момент він сильно розігрався і став гіперактивним.

4. Говорити треба "правильним" тоном

Фахівці стверджують, що діти, подібно тваринам, чітко реагують на інтонацію. Вони автоматично сприймуть фразу, сказану «правильним» ствердною тоном, як команду. Вони послухаються вас швидше, ніж якщо ви будете «мимрити» або безупинно кричати.

5. Якщо ви дратуєтеся, краще закривати очі

Точно не відомо, чому це працює, але це дійсно заспокоює і приводить думки в порядок. Вам зовсім не захочеться кричати на дитину.

6. Мотивація - основа комунікаційного процесу

Не можна кричати на дитину, тоді вона не зрозуміє, чого ви від неї хочете, і чому вона вчинила правильно. Поясність спокійно, а також мотивуйте дитину на правильну поведінку. Щоб вона знала, чому робити слід так, а не інакше.

7. Просто вийти

Якщо дитина дратує вас так, що ніякі способи заспокоєння не допомагають, просто вийдіть з кімнати. Якщо це не можливо, то повернутися до дитини спиною, тим самим демонструючи, що буря негативних емоцій націлена не в її сторону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: крик, дитина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі


Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою д

З яким представником Знаків зодіаку краще створити сім'ю?

Сімейні справи | 12:10, 18.06.2024

Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою долю.

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, як

Справа не в зраді: Що жінка ніколи не пробачить чоловікові?

Сімейні справи | 06:20, 18.06.2024

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, якщо спитати жінку, що вона ніколи не пробачить коханому, мова піде не про зраду. А про що ж?

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Джерела щастя для різних Знаків зодіаку

Сімейні справи | 01:20, 18.06.2024

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Україна має рекорд. Найдовший комплімент дівчині

Сімейні справи | 23:00, 17.06.2024

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які маю

5 найпоширеніших причин жіночих зрад

Секс | 07:40, 17.06.2024

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які мають одного партнера тривалий час), набагато рідше зважуються на зраду, ніж чоловіки, які перебувають

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, прот

5 причин, чому ваш чоловік спілкується з колишньою

Мама | 00:30, 17.06.2024

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, проте, якщо таке відбувається, варто знати причину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: